Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот drvasko98 » 05 дек 2017 15:08

wilge написа:. Неговите трансферни цели са от рода на Обертан и Гомес. След като Лъчо Танев се е заел със зимните трансфери, най нормално е да погледне на запад, а не на изток от София. В Левски очаквам поне още един футболист от ранга на Обертан и един- двама от нивото на Гомес.


Ми аз предпочитам да са от нивото на Тасевски, Жоазиньо и Бардон и примерно Кривия или Илиян Илиев (то такива няма, де, ама поне някакви техни еквивалентни българи в момента, като Мечката да речем). Силно се надявам да не са от нивото на Обертан и Гомес, за да има кой да тича и прави нещо полезно на терена

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 05 дек 2017 15:23

Не съм много съгласен, защото се вижда, че и двамата имат качества, но са силно лимитирани от подкрепа. Обертан всеки мач тръгва да играе на двойно на скорост, но просто няма с кого. Дори центриранията му понякога изглеждат безцелни, защото няма съотборник на позиция, а в един момент вече няма друг избор, освен да прати топката в наказателното.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 05 дек 2017 16:06

Подготовката ще е в Малта,дано има подходящи отбори за контроли!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 05 дек 2017 20:35

mikata написа:Подготовката ще е в Малта,дано има подходящи отбори за контроли!

То уж точно за това избраха Малта

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 06 дек 2017 20:58

drvasko98 написа:
wilge написа:. Неговите трансферни цели са от рода на Обертан и Гомес. След като Лъчо Танев се е заел със зимните трансфери, най нормално е да погледне на запад, а не на изток от София. В Левски очаквам поне още един футболист от ранга на Обертан и един- двама от нивото на Гомес.


Ми аз предпочитам да са от нивото на Тасевски, Жоазиньо и Бардон и примерно Кривия или Илиян Илиев (то такива няма, де, ама поне някакви техни еквивалентни българи в момента, като Мечката да речем). Силно се надявам да не са от нивото на Обертан и Гомес, за да има кой да тича и прави нещо полезно на терена


На петимата посочени от теб върха на кариерата им е Левски. Не знам само Мечката до къде ще стигне. Дано в Бундеслигата се наложи. Четох, че от пролетта ще играе там. Да, Бурабия и Мечката направиха решаващата крачка към големия футбол именно на Герена, но виновника да не са сега сред нас не е в Левски. Синьото ръководство носи вина, че си отидоха без трансфер отговарящ на класата им. Реално погледнато, Обертан и Гомес са с класи над посочените от теб. Но тогава Левски играеше друг футбол. Посочените от теб играчи сега щяха да имат сериозен проблем с начина на игра. Те не знаят какво е да се ангажират с дефанзивни функции. Нито един от тях не помагаше в защита. Може би защото в нападение мачкахме, или по друга причина (не съм професионалист), но тогава допускахме повече голове и реализирахме повече победи.
Не мечтай за футболисти, за които сам казваш, че "такива няма". Ние да си върнем Ники Кръстев и Деян Иванов, да вземем онзи ЦН заради когото Лъчо и Букарев ходиха до Мадрид и ще дишаме по- спокойно. И на мен ми се иска да върнат Нуно Пинто и Живко Миланов за бекове, но никой не ме пита.
Каквото- такова. Във футбола пилците се броят напролет.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 07 дек 2017 09:26

Тримата футболисти, преотстъпени от "Левски" в "Ботев" /Враца/, имат договори с врачанския клуб до края на сезона. Това стана ясно от уточнение на спортния директор на лидера във Втора лига Денислав Георгиев.
„Договорите на Николай Кръстев, Деян Иванов и Атанас Кабов с "Ботев" са до края на месец май 2018 г. Споразумението между "Левски" и нашия клуб е след изиграването на последния мач за първия дял от първенството, треньорско ръководство на „сините“ да проведе няколко занимания с тримата футболисти, за да види в какво състояние са, което е напълно резонно, защото те са техни състезатели. Това по никакъв начин не означава, че "Левски" ще си ги вземе. Тези футболисти имат действащи договори с "Ботев" /Враца/ до края на сезона и няма никакви индикации те да се прекратяват или да се прави каквото и да е с тях“, заяви Денислав Георгиев.


https://www.bulnews.bg/article/310063
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот eelche » 07 дек 2017 18:42

Живко Зетя и Ники Финта са идеални за Струмска Слава(Симитли).Пожелавам им от все сърце успех с фанелката на гранда от югозападна В група,те дадоха каквото можаха на Левски.

Относно юношите:Деян Иванов и особено КАБОВ,Стаси Иванов,Митко Шейтанов и Ивайло Найденов задължително обратно на "Герена"! Задължително да се поглежда към ДЮШ Старша възраст, ако трябва да се назначи жабар за методист на школата.Аман от боримировщина и липса на професионализъм.

Нови не ни трябват освен ако не са от класата на Обертан и Жорди!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 07 дек 2017 19:01

eelche написа:Относно юношите:Деян Иванов и особено КАБОВ,Стаси Иванов,Митко Шейтанов и Ивайло Найденов задължително обратно на "Герена"! Задължително да се поглежда към ДЮШ Старша възраст, ако трябва да се назначи жабар за методист на школата.Аман от боримировщина и липса на професионализъм.

Нови не ни трябват освен ако не са от класата на Обертан и Жорди!


Кво да правят в Левски към този момент? Нали виждаш колко играят Стаси и Найденов и най-вече КАКВО играят, като се появят? Нищо. Ботев Враца или Локо СФ ако хванат влака за ППЛ да поиграят там повече, да имат игрова практика, вместо да играят по 4 мача за полусезон в Левски.

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот drvasko98 » 07 дек 2017 21:02

wilge написа:
drvasko98 написа:
wilge написа:. Неговите трансферни цели са от рода на Обертан и Гомес. След като Лъчо Танев се е заел със зимните трансфери, най нормално е да погледне на запад, а не на изток от София. В Левски очаквам поне още един футболист от ранга на Обертан и един- двама от нивото на Гомес.


Ми аз предпочитам да са от нивото на Тасевски, Жоазиньо и Бардон и примерно Кривия или Илиян Илиев (то такива няма, де, ама поне някакви техни еквивалентни българи в момента, като Мечката да речем). Силно се надявам да не са от нивото на Обертан и Гомес, за да има кой да тича и прави нещо полезно на терена


На петимата посочени от теб върха на кариерата им е Левски. Реално погледнато, Обертан и Гомес са с класи над посочените от теб.


Я ми кажи какъв е върхът в кариерите на Обертан и Гомес, че направо ми стана интересно, да не би да съм пропуснал нещо. Това, че си периферен играч на Нюкясъл или Уигън ли е връх? Аби ти (вие) не сте добре

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 07 дек 2017 21:38

drvasko98 написа:
wilge написа:
drvasko98 написа:
wilge написа:. Неговите трансферни цели са от рода на Обертан и Гомес. След като Лъчо Танев се е заел със зимните трансфери, най нормално е да погледне на запад, а не на изток от София. В Левски очаквам поне още един футболист от ранга на Обертан и един- двама от нивото на Гомес.


Ми аз предпочитам да са от нивото на Тасевски, Жоазиньо и Бардон и примерно Кривия или Илиян Илиев (то такива няма, де, ама поне някакви техни еквивалентни българи в момента, като Мечката да речем). Силно се надявам да не са от нивото на Обертан и Гомес, за да има кой да тича и прави нещо полезно на терена


На петимата посочени от теб върха на кариерата им е Левски. Реално погледнато, Обертан и Гомес са с класи над посочените от теб.


Я ми кажи какъв е върхът в кариерите на Обертан и Гомес, че направо ми стана интересно, да не би да съм пропуснал нещо. Това, че си периферен играч на Нюкясъл или Уигън ли е връх? Аби ти (вие) не сте добре


Имах намерението да изразя възхищението си от играта на деветнадесетгодишните играчи на Хофенхайм и да запитам как ги тренират и обучават тези деца та играят с такава лекота и прецизност. На тази възраст ние имаме един Стаси и Ивайло Найденов. На 21 са Ники Кръстев и Деян Иванов. И се питам, ако имат повече игрови минути дали биха показали израстване?
И изведнъж от някъде един...(не искам да му давам определение) ми задава слезния въпрос: "Я ми кажи какъв е върхът в кариерите на Обертан и Гомес, че направо ми стана интересно, да не би да съм пропуснал нещо. Какво да му отговоря? ДА! Пропуснал си много неща. Щом до сега не си чул за Манчестър Юнайтед, какво изобщо коментираш? Посочените от мен футболисти са играли в английската Висша лига. Това трябва да ти е достатъчно. Почети малко. Къде е българската ППЛ, къде е английската Висша лига? Какво сравнение изобщо може да се прави? Само да си чешем клавиатурите...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 81 госта