ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
48
59%
Равен
20
25%
Победа за Локомотив Пловдив
13
16%
 
Общо гласове: 81

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот phd » 04 ное 2017 19:45

Щеше да е хубаво този мач да завърши 4-0, колкото е реалният резултат, с три гола при човек по-малко.
Сега - имало ли дузпа след фал в нападение ще се дъвче като автогола на Легендата. Около два дни. И после пак - колко е дефанзивен Левски. При 5-6 чисти положения второто полувреме...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22640
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот NOMER14 » 04 ное 2017 19:45

W84me написа:Съдията че е тотален некадърник е факт! Обаче в ситуацията отсъди фал за Левски, още преди топката да се удари в ръката на Ейлофсон! Сам си усложни мача, като спести сума ти картони за Локото и не изгони печката, която имат за ляв бек.

Кажи му на оня енев в студиото, че не е разбрал какво свири съдията.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22640
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 04 ное 2017 19:49

Оня маймуняк Енев защо не коментира, че след удара в ръката трябваше да има ъглов. Добре е, че тия некадърници не коментират английското.

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот vvessel » 04 ное 2017 19:50

Аз не разбрах че играта е спряна преди това за нарушение в атака, но явно и в студиото не са и продължават да обясняват как съдията сгрешил в полза на Левски. Както и няколко розови и бивши розови в нашия форум.
Според тях червения картон срещу Левски е 100%, дузпата е 100%, но непоказан на 2 пъти втори жълт на чернилката от Локото въобще не се споменава.
Изобщо Левски бие само благодарение на съдиите, иначе щеше да е пред изпадане.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 ное 2017 19:50

1982 написа:
doktora25 написа:Дузпата не е повече от 50%-ва. По-скоро я няма. От твърде близо и ръката въпреки че не бе прибрана бе в естествено положение. Много силно второ полувреме!


Хайде стига, на мача Литекс - Славия по същия начин спестиха чиста дузпа за софийския отбор, тогава бяхте на друго мнение.
Факт е, че съдията ви подари победата, както и на тях тогава.


Дузпа като тая, която искаха от Локото мога да свиря само аз. По простата причина, че всъщност съм почти сляп. При положение, че топката идва от толкова близко разстояние дузпа може да се иска само ако топката е толкова слаба, че разстоянието нищо не значи.. и да речем на гол линията, защото все пак това си е сигурен гол иначе.

Ситуацията с Каранга не съм я коментирал, така че съм извън списъка с хора, "които са били на друго мнение". В интерес на истината не помня дали съм я и гледал тая ситуация, затова и сега ще си замълча, пък и не е по темата.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 ное 2017 19:50

tevez написа:Роси ме изумява. Вижда се с просто око, че играчи като Буш, Обертан и Кабрал се измориха, Локото тръгнаха напред за гол, но Роси смени само Кабрал. Защо не пусна Вутов и Мапуку ....
Според мен Вутов и Мапуко са пътници през зимата.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 ное 2017 19:52

THE G.A.M.E написа:
Serafim написа:Дузпа е , защото има удар към вратата. И въпреки, че е отблизо, то ръкатана Холмар далеч не е в естествено положение.
Буш, Обертан или Кабрал трябваше да решат мача далеч по-рано!
Няма дузпа, преди ударът има нарушение на играч на гостите. ;)

Там е работата, че и без това, и без да е спряна играта.. в тази ситуация е меко казано пресилено да се каже, че това е сто процента дузпа. Че то ако ставаше така стигнат ли наказателното футбалерите щяха да шутират към най-близкия противник от упор барем от 10 удара я докарат до 2-3 дузпи.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

vvessel
Мнения: 4315
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот vvessel » 04 ное 2017 19:54

THE G.A.M.E написа:
tevez написа:Роси ме изумява. Вижда се с просто око, че играчи като Буш, Обертан и Кабрал се измориха, Локото тръгнаха напред за гол, но Роси смени само Кабрал. Защо не пусна Вутов и Мапуку ....
Според мен Вутов и Мапуко са пътници през зимата.

Аз си мисля че просто се опитва да запази самочувствието на Буш и да му даде шанс да се поправи. И двамата с Обертан пресираха добре и сами създадоха положенията, които Буш опропасти.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 ное 2017 19:54

PFC Litex написа:Съдията сгреши, като неотсъди дузпа, с която Локо вероятно щеше да изравнят, но пък цяло полувреме да си с човек повече и да нямаш една смислена атака е без коментар.

Буш е толкова тромав, че ще го надбяга костенурка и изтърва две абсолютно чисти положения.

Футболът, който се играе в България е трагичен

Съдията (според теб) трябва да свири всеки път, когато умерят някой кажи-речи от упор в ръката.
Освен това (пак според теб) съдията е длъжен да свири дузпа дори де факто преди това да е свирил друго, с което да е спрял играта.

Съгласен съм, че с тая победа все пак си оставаме близо до Литекс, но това не е повод да си толкоз категоричен в излагациите.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38916
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот tevez » 04 ное 2017 19:57

Гледам повторението в гонга и следя реакцията на Йорданов. В нито един момент преди топката да излезе в тъч той не надува свирката и да покаже фаул за Левски. Взима решение чак, когато топката вече е далеч от вратата. После не знам с какво продължи играта, заради повторенията.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 106 госта