ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
126
48%
Равен
38
14%
Победа за Левски
100
38%
 
Общо гласове: 264

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 29 окт 2017 22:45

Player написа:Много критики към треньора. Нека да се гледа отборът ни на колко месеца е и на колко са Лудогорец? Та ние нямаме дори смени. Ясно е , че Мапуку заменя Буш и другите извадени са нашарените с картони, заменени от хора пускани по принуда. Освен това след толкова години на лошо наследство, няма как да стане изведнъж. Той и Съра е бил пред гонене в началото. Не става нищо ей така за месец- два. Роси дори подготовка не е правил. Наясно е , че не можем да се надиграваме днес с тези и е решил да не се хвърляме в атаки. Видя се, че на контри лесно ни вкарват. Щяха ли всички недоволни днес, да бъдат по-доволни, ако тръгнехме в атака и получихме още поне 2-3 гола? За момента това е положението. За Лудогорец на терена няма Найденов, Орачев и Панайотов нали? С лимитирани играчи като някои от нашите, няма как да станат нещата толкова лесно и бързо. Целта през 2017 година е да се победи в мача за купата на всяка цена. Говорене за смяна на треньора преди, месец април е абсурд.


И след две години ще е същото. Роси също е лимитиран треньор, а като за капак е страхлив и няма манталитет на победител.
Помни ми думата колкото и да остане нещата в игрово отношение няма да се променят съществено.
Отделен е въпроса, че той не ни е главния проблем, а чичо Спаско, но иначе вие продължавайте да се надявате. Следващият мач на Левски който ще си направя труда да гледам ще е декември за купата и ако се паднем да играем навън почти сигурно ще отпаднем. Но съм сигурен, че и в такъв мач колкото и да ни водят ще гледаме все от същото - объркани крила, объркана игра и яко в защита.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) / 18:15 / Неделя

Мнениеот popokutepetel » 29 окт 2017 22:47

kanar76 написа:
kanar76 написа:Не харесвам и двата отбора, но тук огромната разлика в класите ще си каже думата. Победа с 2 гола разлика без много напъване от страна на хранениците на Гелосания.


Драги сини фенове, слезте на земята и свиквайте с положението. Така ще е и за напред.Сега ви пожелавам да се паднете за Купата с Ботев в Пловдив и да забравите и за нея.


Стига да е в София би бил най-лесния ни мач ;) .

vvessel
Мнения: 4298
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот vvessel » 29 окт 2017 22:52

1982 написа:Съдията, ако искаше да ги подкрепя, щеше да даде напълно заслужен червен картон на Орачев, както и да признае гола им ...... стига сте търсили под вола теле, само се залъгвате, вместо да видите, че за поредна година сте тотална трагедия. Но ваша си работа, щом това ви топли, още дълги години ще я карате на "конспирации", пост и молитва ....

По-нагоре някой го беше написал - умен съдия не подпира с голове от засада, а тънко. Това че Левски игра слабо не е предмет на спор, но че съдията им спести няколко 100% жълти картони не можеш да го отречеш, нито можеш да наречеш обичайния съдийски комфорт за Лудогорец "конспирация".
И какво означава "поредна година тотална трагедия"? Още не са минали и половината мачове от първенството и вече правиш обобщения. Миналата година по това време като бяхме на първо място и кво ?
На чужд гроб плачеш ми се струва ;)

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот mikata » 29 окт 2017 22:57

Аз ви казах,че от мача със Септември играем ганкиното :idea:
Лошото е че сезона за нас пак приключи октомври :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Eminem » 29 окт 2017 23:00

"Ние сме Левски бааааа, искаме да мачками".
Сега видяхте ли защо играем защитно и изчаквателно ? За головете говоря.

Още не съм чел коментарите, но съм сигурен, че има много критики към Роси.
Ако е така - да напуска, а мрънкалниците заслужават до живот да гледат провал след провал.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Player » 29 окт 2017 23:02

popokutepetel написа:
Player написа:Много критики към треньора. Нека да се гледа отборът ни на колко месеца е и на колко са Лудогорец? Та ние нямаме дори смени. Ясно е , че Мапуку заменя Буш и другите извадени са нашарените с картони, заменени от хора пускани по принуда. Освен това след толкова години на лошо наследство, няма как да стане изведнъж. Той и Съра е бил пред гонене в началото. Не става нищо ей така за месец- два. Роси дори подготовка не е правил. Наясно е , че не можем да се надиграваме днес с тези и е решил да не се хвърляме в атаки. Видя се, че на контри лесно ни вкарват. Щяха ли всички недоволни днес, да бъдат по-доволни, ако тръгнехме в атака и получихме още поне 2-3 гола? За момента това е положението. За Лудогорец на терена няма Найденов, Орачев и Панайотов нали? С лимитирани играчи като някои от нашите, няма как да станат нещата толкова лесно и бързо. Целта през 2017 година е да се победи в мача за купата на всяка цена. Говорене за смяна на треньора преди, месец април е абсурд.


И след две години ще е същото. Роси също е лимитиран треньор, а като за капак е страхлив и няма манталитет на победител.
Помни ми думата колкото и да остане нещата в игрово отношение няма да се променят съществено.
Отделен е въпроса, че той не ни е главния проблем, а чичо Спаско, но иначе вие продължавайте да се надявате. Следващият мач на Левски който ще си направя труда да гледам ще е декември за купата и ако се паднем да играем навън почти сигурно ще отпаднем. Но съм сигурен, че и в такъв мач колкото и да ни водят ще гледаме все от същото - объркани крила, объркана игра и яко в защита.


Преди да дойде декември има други мачове. Сега най-интересно ще е на 4 ноември от 17 и 30 на Герена. Ще е интересно дали ще покажем повече острота, защото от загубата винаги се вадят поуки. Не знам какво е това пораженческо мислене от един загубен мач от по-силен, сработен и качествен противник. Едва ли в Реал са отписали титлата и вече мислят да гонят половината състав и треньора? Ами Ман Юн като паднаха преди седмица от Хъдърсвилд, направиха ли същото? Като тук говорим за много по-скъпи и класни отбори, паднали от леваци за тяхното ниво? Хайде малко-по сериозно. След нова година най-рано може да се говори за качествата на треньора. Сега са кръпки. Може да познаеш за него, но може и да не познаеш. Играе предпазливо, а не защитно, защото вижда колко сме зле. Каза си го, че трябва да се научим да ходим първо, точно след като видя състоянието ни във всяко едно отношение. Освен това с едни и същи играчи цял сезон е доста трудно за самите тях. Ние нямаме смени! Опита Роси срещу Гълъбово да пробва някои резерви и се видя колко са много зле.

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) / 18:15 / Неделя

Мнениеот openminded » 29 окт 2017 23:16

popokutepetel написа: Имат обигран отбор.

Имат, щото не сменят по 7-8 играча на полусезон, не взимат на кило и гледат по половин година преди да вземат някого.Не че и там не са правили трансферни издънки.Тоя Лукоки е от три години в Разград, не знам откъде и за колко са го взели но имаше мн. слаб период в който беше дълбока резерва.Въпреки това не го изгониха и сега се вижда какви мачове прави.Онова младото момче дето влезна срещу Берое сигурно и него няма да го обявят за некадърник.Кафу всички го осмивахме че нищо не играе, но те си го пускаха и накрая му взеха 7 и кусур милиона.И т.н. и т.н.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) / 18:15 / Неделя

Мнениеот W84me » 29 окт 2017 23:18

openminded написа:
popokutepetel написа: Имат обигран отбор.

Имат, щото не сменят по 7-8 играча на полусезон, не взимат на кило и гледат по половин година преди да вземат някого.Не че и там не са правили трансферни издънки.Тоя Лукоки е от три години в Разград, не знам откъде и за колко са го взели но имаше мн. слаб период в който беше дълбока резерва.Въпреки това не го изгониха и сега се вижда какви мачове прави.Онова младото момче дето влезна срещу Берое сигурно и него няма да го обявят за некадърник.Кафу всички го осмивахме че нищо не играено те си го пускаха и накрая му взеха 7 и кусур милиона.И т.н. и т.н.

Това им го признавам, имат търпение към попълненията си и ги чакат да покажат качества. Кишада стоя сума ти години резерва, но все пак им вършеше работа в определени мачове.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 29 окт 2017 23:29

Eminem написа:"Ние сме Левски бааааа, искаме да мачками".
Сега видяхте ли защо играем защитно и изчаквателно ? За головете говоря.

Още не съм чел коментарите, но съм сигурен, че има много критики към Роси.
Ако е така - да напуска, а мрънкалниците заслужават до живот да гледат провал след провал.


Що при Роси гледаме успех след успех ли? ;)
Всъщност след видяното в последните три мача (които бяха от огромно значение за бъдещето на отбора) защитата на Роси ми звучи повече като някакъв български комплекс към чужденеца отколкото да се базира на сериозни аргументи.
Вярно е, че разликата между средняшките отбори в България и Италия не е малка, но да очакваш от треньор в залеза на кариерата си водил единствено средняци да те направи шампион и да го представяш за извънземен капацитет е доста несериозно.
Общо-взето с кой да е треньор българин щяхме да сме на същото място и общо-взето на същото ниво като игра и развитие.
Само за справка мижавото отборче на Верея с не по-малко нови попълнения и с почти мизерен бюджет беше до миналия кръг на две точки от нас. Така че айде стига с оправданията.
В Левски всичко е на парче и няма грам визия и идея за каквото и да е развитие. И с Роси и без Роси ще си тъпчем на същото ниво докато това не се промени.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот W84me » 29 окт 2017 23:37

popokutepetel написа:В Левски всичко е на парче и няма грам визия и идея за каквото и да е развитие. И с Роси и без Роси ще си тъпчем на същото ниво докато това не се промени.

Щом не е Роси човека, тогава кой? Кой трябва да дойде и да промени нещо с магическа пръчка? Аз си мисля, че няма треньор на Света, който да почне да мачка след 2-3 месеца работа, защото явно ние, левскарите, няма да дадем шанс на друг...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 110 госта