ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот TristaNNN » 20 окт 2017 15:38

Warped написа:Очаквах повече атаки от чорбарските медии, но и днес има такива от гнусните драскачи. Утре на all the energy (ама по телевизията
:cry: :mrgreen: )

Според мен няма нужда от никакви медийни атаки, нито от наша, нито от тяхна страна. Предвид хубавото време и сравнително добрата спортна форма на двата отбора, се очакват доста хора на стадиона, даже се прогнозира чупене на рекорди по приходи и посещаемост, а дано! В навечерието на мача, хората масово са настроени за спортен празник, нека тъпите медии да си траят и да не насаждат разни интриги, барем веднъж да пишат само за футболните събития около мача и хората да се насладят на феерията утре. Без глупости, без медии и скандали - нека утре да бъде футболен празник за всички в 16:00 часа!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот popokutepetel » 20 окт 2017 16:07

Като слушам хасковския Стратег на Литекс как готвел тактика да играят дълбоко в половината на Левски ставам все по-спокоен за резултата. Стига това да не е само на думи, че при тия едно се говори, а друго се прави :)

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот sslevski » 20 окт 2017 16:10

За един приятел Тиреец искам да попитам дали има организиран транспорт от Ловеч?Момчето си има екип с надпис на едни сокове там на фланелката . Много е объркан ама каза,че ги обича и двата клуба. Чул е ,че заради липсата на емблема мислят да припознаят Царско село - излизало по евтино.
Не знам мисля,че момчето е много объркано някой да знае как може да му се помогне?
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот Dachi » 20 окт 2017 16:13

modor написа:
Dachi написа:
modor написа:
Dachi написа:Изобщо не е фейк. Такива са си билетите. Изображение
https://imgur.com/a/l8hxL
Вчера са купени :)

Я пак ги погледни :)

Какво да ги гледам, вчера ги купих. Имам и касова бележка :)

[offtopic]Изображение[/offtopic] :mrgreen:

Извинявам се сега го видях :)
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот popokutepetel » 20 окт 2017 16:13

sslevski написа:За един приятел Тиреец искам да попитам дали има организиран транспорт от Ловеч?Момчето си има екип с надпис на едни сокове там на фланелката . Много е объркан ама каза,че ги обича и двата клуба. Чул е ,че заради липсата на емблема мислят да припознаят Царско село - излизало по евтино.
Не знам мисля,че момчето е много объркано някой да знае как може да му се помогне?


И аз имам един приятел фен на Ботев Луковит, та и той се чуди сега на кой е фен на Ботев Луковит, на Литекс, на Етрополе или на Тирето :lol:
Ама пък и в това си има чар, както каза БХ - е сега си имат по едно ЦСКА във всяка дивизия и всеки ден могат да си гледат отбора :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот TristaNNN » 20 окт 2017 16:19

sslevski написа:За един приятел Тиреец искам да попитам дали има организиран транспорт от Ловеч?Момчето си има екип с надпис на едни сокове там на фланелката . Много е объркан ама каза,че ги обича и двата клуба. Чул е ,че заради липсата на емблема мислят да припознаят Царско село - излизало по евтино.
Не знам мисля,че момчето е много объркано някой да знае как може да му се помогне?

Ами, аз поразпитах едни познати тирейци, но ми довериха, че нищо не са чували за организиран транспорт от Ловеч. Обаче единия пич каза, че смятат да се придвижат с влак, обезателно ще си купят двупосочни билети, че излизало по-евтинко. За кадем щели да се прикачат на гара Левски. :mrgreen: Ето и повече подробности, дано да се оправи твоя приятел.
http://razpisanie.bdz.bg/SearchServlet? ... istOptions
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот modor » 20 окт 2017 17:38

19 000 продадени билети за всички сектори.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1646
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот 1palq4o1 » 20 окт 2017 17:40

TristaNNN написа:
sslevski написа:За един приятел Тиреец искам да попитам дали има организиран транспорт от Ловеч?Момчето си има екип с надпис на едни сокове там на фланелката . Много е объркан ама каза,че ги обича и двата клуба. Чул е ,че заради липсата на емблема мислят да припознаят Царско село - излизало по евтино.
Не знам мисля,че момчето е много объркано някой да знае как може да му се помогне?

Ами, аз поразпитах едни познати тирейци, но ми довериха, че нищо не са чували за организиран транспорт от Ловеч. Обаче единия пич каза, че смятат да се придвижат с влак, обезателно ще си купят двупосочни билети, че излизало по-евтинко. За кадем щели да се прикачат на гара Левски. :mrgreen: Ето и повече подробности, дано да се оправи твоя приятел.
http://razpisanie.bdz.bg/SearchServlet? ... istOptions



Гаврите се вече, но поне го правите с чувство за хумор :lol: :lol: :lol:
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / Събота / 16:00 /

Мнениеот HardWork » 20 окт 2017 20:27

Явно само "Литекс" може да ви накара да напълните стадион, както на времето срещу ЦСКА :mrgreen: ! Дано стане хубав мач и по - добрият отбор да победи, дори и това да сте вие ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 134 госта