Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот bilyaletdinov » 19 сеп 2017 21:44

Със Стоев ли си мъчихме като грешници с Поморие, че и дузпи бихме?
Въпросът е, че не е сериозно отбор с претенции да се мъчи с Гълъбово.
Мач с мач не си прилича и очаквам да си вземем мача с Берое.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот W84me » 19 сеп 2017 21:45

Vanderlei_Luxemburgo написа:Срамно слаб и позорен мач за Левски. С такава игра ква титла, кви пет лева...
А и както са "свикнали" бг отборите да играят цикъл сряда-събота, за шампионатния мач през уикенда играчите ще са дроб сърба... Тия 30 минути отгоре, просто ги довършват. Трябваше да си решат мача в редовното време както направи ЦСКА-София (София) ! :lol:

Добре, че мача с Берое е в понеделник :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот realno » 19 сеп 2017 21:45

Две положителни неща: един удар към вратата,един гол и отново поредна суха мрежа.Много сме ефективни.☺
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот MAXIMUS » 19 сеп 2017 21:48

AN71 написа:
helic написа:Тоя крилото Кабрал неща да съм лош пророк, ама не ми вдъхва голямо доверие

То и Цветкович го торехте първите нвколко кръга ,а то ко стана.

Тоя Цветкович е пълна дупка ! Незнам кой е казал, че много им липсва ама ще е някой от капацитет радиото ! Дано е на линия срещу нас, че Меркадо и Недялков да го разпорят !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот sin4ec » 19 сеп 2017 21:48

Eminem написа:Жалки! Това е един от най-срамните мачове на Левски в цялата история. На тренировка се виждат по-бързи разигравания, агресия и хъс.
Тези играчи бяха в някаква летаргия. Въобще осъзнаха ли, че това е официален мач ?

Аз нямам никакво обяснение защо 120 минути се игра на ходом, с толкова бавни и мудни пасове и движения, че играчите на Гълъбово изглеждаха като торпили!
Идете на някой мач на децата на по 7-12 годинки, такова мърдосване няма да видите и сред най-слабите отбори от наборите...
Пълен потрес!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот debilcho » 19 сеп 2017 21:54

Мустафа Чаушев поздравява Левски София-Заплат и всички сини фенове с уникалния си хит ''Мъко моя''
https://www.youtube.com/watch?v=cjzaxfwxoY8

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот PFC Litex » 19 сеп 2017 22:00

Когато един отбор е в процес на изграждане и извадиш основни играчи се получават слаби мачове без значение противника.
Днес мача беше идеален пример, да не говорим, че на един треньор му трябва поне 4-5 месеца да нагоди отбора по своите изисквания.
В този период е важно да не се губят точки.
Изображение

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот Serafim » 19 сеп 2017 22:03

bilyaletdinov написа:Със Стоев ли си мъчихме като грешници с Поморие, че и дузпи бихме?
Въпросът е, че не е сериозно отбор с претенции да се мъчи с Гълъбово.
Мач с мач не си прилича и очаквам да си вземем мача с Берое.


Коментатора каза, че 2015/16 след равенство сме спечелили на дузпи. Аз не си спомням мача, явно не съм го гледал и се замислих, дали не бе баш СС тогава начело на отбора.
Очаквах, че Роси ще е много критичен, но той джентълменски каза, че е доволен, защото мача е бил труден. Което разбира се е факт. Вижте мачовете за купите в Анлигя (че са много :) ). Там някакви полу-професионалисти се хвърлят и редовно отпадат големи отбори.
Сигурен съм, обаче, че ги е навикал в съблекалнята.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот sslevski » 19 сеп 2017 22:08

Наистина слаб мач.Срам ме е да гледам толкова слаб Левски. За мен Цветкович,Обертан и Прохазка са едно ядро в клуба и те дават много на отбора.Другите днес не играха това е.
Най-важното не паднахме и гледаме следващия мач.Мача с Берое ще е мнооооогооооо труден.Като се има предвид,че и тия 120 минути объркаха нещата.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот peliforewer » 19 сеп 2017 22:09

popokutepetel написа:Добре, че съдийчето даде едно рамо, че жълтия картон за симулация на тоя от Ботев не ми се видя баш симулация ;) .
Този отбор за съжаление няма бъдеще. Не може да играеш насила само да мине мача. Гомез е тотално разочарование да момента.

За първи път да прочета нещо нормално от теб,това дето не беше симулация ами си беше втори жълт картон на футболиста на Левски,само че Станислав Тодоров е хитра лисица и си слага ламарината.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта