Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот batmanlevski » 19 сеп 2017 14:29

мачът няма да е лесен, Гълъбово ще се хвърлят с всички сили ,нищо чудно и днес срещу Левски да се вземат съдийски мерки , в последния мач срещу Септември Левски беше отново порязан като не беше даден чист жълт картон на Галчев за игра с ръка и му беше спестен съответно червен, явно срещу Левски всеки може да си прави безнаказано каквото иска ,така че пълна мотивация за лесна победа . дано Прохазка и Вутов Роси ги сложи на местата им защото е видно ,че се мъчат на тези си позиции и от тази му идея полза няма , губят те, губи и отбора !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2017 14:46

Прогнозирам пестелива победа с 2-0 и се надявам да видя някои от новите момчета в игра. Изключително съм нетърпелив за Ейолфсон и Кабрал. :) Далеч съм от мисълта, че треньорът ще подцени мача и противника, затова и не мисля, че ще имаме повод за притеснения.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2017 16:54

koisa написа:
mikata написа:
koisa написа:
mikata написа:Исландеца да влиза на мястото на Яблонски,че тоя чех е много рисков играч!

Тоя рисков играч е най-добрият ни защитник! Освен това доста често върши работата на нападателите ни като вкарва голове... А ти искаш да го махат, защото бил рисков...


Не знам колко е добър, но скоростта му е като на тролей а в последните два мача направи три дузпи :idea:

А колко гола е спасил имаш ли представа? Не е работа само да гледаш грешките, които в не малка степен са случайни (играта с ръка например) и да гониш и сменяш всеки. Ти след всеки мач сменяш и гониш по няколко играчи. Ако си един треньор ще трябва преди всеки мач да ти водят по 15 нови. :oops:

Този си е такъв. :lol: Постоянно ги гони, постоянно иска нови, а след като дойдат новите, вече и тях е изгонил след два-три мача. Сега пак е милостив, че гони само един Яблонски, друг път ги подкарва по 10-15 накуп. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9282
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот mikata » 19 сеп 2017 17:09

TristaNNN написа:
koisa написа:
mikata написа:
koisa написа:
mikata написа:Исландеца да влиза на мястото на Яблонски,че тоя чех е много рисков играч!

Тоя рисков играч е най-добрият ни защитник! Освен това доста често върши работата на нападателите ни като вкарва голове... А ти искаш да го махат, защото бил рисков...


Не знам колко е добър, но скоростта му е като на тролей а в последните два мача направи три дузпи :idea:

А колко гола е спасил имаш ли представа? Не е работа само да гледаш грешките, които в не малка степен са случайни (играта с ръка например) и да гониш и сменяш всеки. Ти след всеки мач сменяш и гониш по няколко играчи. Ако си един треньор ще трябва преди всеки мач да ти водят по 15 нови. :oops:

Този си е такъв. :lol: Постоянно ги гони, постоянно иска нови, а след като дойдат новите, вече и тях е изгонил след два-три мача. Сега пак е милостив, че гони само един Яблонски, друг път ги подкарва по 10-15 накуп. :mrgreen:


Щом изгонихме 10-12 играчи и взехме нови 14 значи съм прав :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9282
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот mikata » 19 сеп 2017 18:15

ЛЕВСКИ: Божидар Митрев, Холмар Ейолфсон, Ивайло Найденов, Давид Яблонски, Мики Орачев, Антони Белмонт, Жорди Гомес, Васил Панайотов, Алекс Боримиров, Антонио Вутов, Жуниор Мапуку

Ще видим Ейолфсон и Белмонт титуляри,Мъри е казал,че това са най-добрите играчи на Левски,искал ги е в Астана :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот modor » 19 сеп 2017 18:37

mikata написа:Ще видим Ейолфсон и Белмонт титуляри,Мъри е казал,че това са най-добрите играчи на Левски,искал ги е в Астана :idea:

Само имай късмета да започнеш да ги хулиш...... :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9282
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот mikata » 19 сеп 2017 18:42

modor написа:
mikata написа:Ще видим Ейолфсон и Белмонт титуляри,Мъри е казал,че това са най-добрите играчи на Левски,искал ги е в Астана :idea:

Само имай късмета да започнеш да ги хулиш...... :lol:


Когато започнем да играем както при Г.Василев 93-95г.ще спря да рева ;) :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2665
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот Der Schmarotzer » 19 сеп 2017 18:47

mikata написа:
modor написа:
mikata написа:Ще видим Ейолфсон и Белмонт титуляри,Мъри е казал,че това са най-добрите играчи на Левски,искал ги е в Астана :idea:

Само имай късмета да започнеш да ги хулиш...... :lol:


Когато започнем да играем както при Г.Василев 93-95г.ще спря да рева ;) :lol:

Тогава имахме 3-4 играчи от класата на Обертан, така, че скоро това няма да стане...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот Сашо » 19 сеп 2017 18:49

Много наплашени левскари виждам тука. А мача е лесен. Гълъбово са един от фаворитите за изпадане от 2-ра лига. Просто добро стечение на обстоятелства се озоваха в средата на класирането. Давайте го малко по-мъжкарски де, като наплашени мишлета сте повечето! :) Прогноза над 5,5 гола - 1-5; 2-6... нещо такова ;)



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта