ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 20:00 / Петък /

Мнениеот fen1914 » 16 сеп 2017 00:30

blue avalanche написа:Обертан, Цветкович и Яблонски над всички!!!
Прохазка и Вутов - вън!!!


Друго ще говориш след няколко месеца, ама няма лошо - всеки си има мнение, добре е че твоето не е меродавно.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 20:00 / Петък /

Мнениеот eelche » 16 сеп 2017 02:15

Пред 3-ма човека мои приятели в сектор "А" се прекръстих и казах след мача,че не знам как Габи Обертан е дошъл при нас...Това е играч извън всички представи за типичният селски бек,футболяга от А група.Това е извънземен играч за стандарите на родният футбол.След вторият гол в 89-тата минута избухнахме и си загубих гласа,а вече съм полу-пиян от кеф и радост.Любимият ни отбор отново ни зарадва и продължихме успешната серия на сухи мрежи.Няколко неща ми направиха впечатление след мача и искам да ги споделя с вас приятели, защото утре емоцията ще избледнее.

Съдиите отново посредствени,нямам думи...Главният рефер абсолютен абдал, първото след корнера на Яблонски можеше и да се свири дузпа за Септември,можеше и да не се свири при оглед на факта,че ръката е до тялото.Окей, но второто при единоборството на Яблонски срещу негъра от Септември си е чиста и проста дузпа.100%! Всичко друго е празни приказки.Но най-големият майтап е,че дори от сектор "А" се видя,че съдията е фронтално срещу ситуацията,буквално на метри и не я свири + червен картон пак на Яблонски като последен в защитата.Всичко това говори,че съдиите са абсолютно некадърни, некомптентни, зависими и...СТРАХЛИВИ! Съдиите са виновни за ниското ниво и са част от проблема.Независимо дали ще е Марк Бата, Пешо Петров, Кольо Кантарджията или Боби Танца докато не дойде НЕ-корумпирано управление на футбола тези некадърници облечени в черно ще свалят нивото.

Давид Яблонски отново направи страхотен мач,но си мисля,че този пич страда от синдрома "Моци". Излиза прекалено пре-мотивиран да се докаже пред сеньор Роси,пред Великата синя публика,пред съотборниците си и пред противниците.Отново беше най-добрият ни играч заедно с Габи Обертан.Емоцията му пречи ужасно много обаче...Можеше да докара 2 дузпи на Левски и да си спечели червен картон.Трябва някак си Роси да му наблегне на това...иначе ще страдаме в бъдеще!

Антонио Вутов отново впечатли като човека-пас и докато Обертан е мечтаният плеймейкър,Тони някак си "по български" заличи представянето си с този безумен пропуск накрая сам срещу вратаря...Антонио много трябва да наблегне на завършването на атаките и най,най-вече на физиката си! Много е крехък и фин,но А група не е Лига 1 и дърводелците от другите отбори само чакат такива играчи.Гомез отново си беше на мястото, невероятен фалц при корнера за 1:0...откога се нуждаехме от такъв играч!Серджиу Буш и Жуниор Мапуку са на приливи и отливи...Днес той пък разочарова с представянето си,откровено някак си се изгуби сред добре подредените играчи на Септември.

Габриел Обертан отново НАД ВСИЧКИ! Паса му пас, дрибъла е магичен, последният завършващ удар е там, физиката, лекотата на придвижване...ВСЕКИ, КОЙТО ГО ГЛЕДА ЗНАЕ,ЧЕ НАБЛЮДАВА ИСТИНСКИ, ЗАВЪРШЕН, МАЙСТОР НА ИГРАТА ФУТБОЛ, МАГЬОСНИК В ЦЕНТЪРА НА ТЕРЕНА! Бог да ми прости за тия думи,но Обертан е поне 5 класи над Дарко Тасевски от най-добрите му години и поне 2 над Кривия от мачовете срещу Ювентус и поне 10 класи над всеки подвизавал се на този пост в последните 10 години в България!Друг такъв плеймейкър не сме имали в последните 20 години в които съзнателно гледам футбол. #респект за Николай Жейнов и господин Русев,че превъртяха "играта" и докараха такъв играч при нас.Истинско удоволствие е да гледаш такъв играч да "бродира" по терена ЗА ЛЮБИМИЯТ ТИ ОТБОР, не за Юнайтед,Нюкасъл или Челси...МАГИЯТА, НАРЕЧЕНА ФУТБОЛ,ДРАГИ ПРИЯТЕЛИ!Имам ужасното предчувствие,че няма да успеем да го задържим след Нова година...ПРОСТО Е НЕИЗБЕЖНО! ТОВА Е ИГРАЧ ОТ ДРУГА ВСЕЛЕНА ЗА СМЕШНОТО НИ И ЖАЛКО ПОДОБИЕ НА ФУТБОЛНО ПЪРВЕНСТВО.

Делио Роси отново уравновесен след мача.Направи изключително мъдро изказване,което утре ще е по всички спортни рубрики и заглавия:"Аз не гледам мач за мач, аз гледам напред".Знае много добре кое и как прави.Прекланям се пред висотата на треньорският манталитет на този човек, невероятен тактик, мъдър, чете играта, трябва да четем "между редовете" когато гледаме стартовият състав.Направо е кощунство да сравняваме Ники Келнера с Делио Роси...Лом и Лондон приятели,Лом и Лондон!

Понеже споменах Никито,няколко думи и за него.Беше добре подредил играчите на Септември и само доказа моята теза,че за него Левски е недостижима цел.За отбори като Септември,Чавдар (Бяла Слатина) и Локо (Горна Оряховица) е перфектен. В Левски беше не на място, прекалено голяма лъжица за неговата уста и неговият манталитет...И до ден днешен не мога да си обясня как стоя като последният глупак при назначаването на Роси,когато загубихме мача с Верея,вместо да си тръгне още след равенството срещу Хайдук в Хърватска.Абсолютен галфон! Ще ме е срам винаги когато този тип и посмешище бъде свързан по някакъв начин с Левски!

За финал: Продължихме успешната серия вкъщи и отново записахме суха мрежа на "Герена".Донякъде късмета ни покри, донякъде съдията допусна грешки в наша полза.На правилният път сме!

Срещу Ботев Гълъбово трябва да играем затворено и да се възползваме от положенията си.ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖИМ НА ВСЯКА,ВСЯКА ЦЕНА! КУПАТА ТАЗИ ГОДИНА Е СИНЯ! САМО ЛЕВСКИ! ФОРЦА!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 20:00 / Петък /

Мнениеот сини богове » 16 сеп 2017 09:31

eelche написа:Пред 3-ма човека мои приятели в сектор "А" се прекръстих и казах след мача,че не знам как Габи Обертан е дошъл при нас...Това е играч извън всички представи за типичният селски бек,футболяга от А група.Това е извънземен играч за стандарите на родният футбол.След вторият гол в 89-тата минута избухнахме и си загубих гласа,а вече съм полу-пиян от кеф и радост.Любимият ни отбор отново ни зарадва и продължихме успешната серия на сухи мрежи.Няколко неща ми направиха впечатление след мача и искам да ги споделя с вас приятели, защото утре емоцията ще избледнее.

Съдиите отново посредствени,нямам думи...Главният рефер абсолютен абдал, първото след корнера на Яблонски можеше и да се свири дузпа за Септември,можеше и да не се свири при оглед на факта,че ръката е до тялото.Окей, но второто при единоборството на Яблонски срещу негъра от Септември си е чиста и проста дузпа.100%! Всичко друго е празни приказки.Но най-големият майтап е,че дори от сектор "А" се видя,че съдията е фронтално срещу ситуацията,буквално на метри и не я свири + червен картон пак на Яблонски като последен в защитата.Всичко това говори,че съдиите са абсолютно некадърни, некомптентни, зависими и...СТРАХЛИВИ! Съдиите са виновни за ниското ниво и са част от проблема.Независимо дали ще е Марк Бата, Пешо Петров, Кольо Кантарджията или Боби Танца докато не дойде НЕ-корумпирано управление на футбола тези некадърници облечени в черно ще свалят нивото.

Давид Яблонски отново направи страхотен мач,но си мисля,че този пич страда от синдрома "Моци". Излиза прекалено пре-мотивиран да се докаже пред сеньор Роси,пред Великата синя публика,пред съотборниците си и пред противниците.Отново беше най-добрият ни играч заедно с Габи Обертан.Емоцията му пречи ужасно много обаче...Можеше да докара 2 дузпи на Левски и да си спечели червен картон.Трябва някак си Роси да му наблегне на това...иначе ще страдаме в бъдеще!

Антонио Вутов отново впечатли като човека-пас и докато Обертан е мечтаният плеймейкър,Тони някак си "по български" заличи представянето си с този безумен пропуск накрая сам срещу вратаря...Антонио много трябва да наблегне на завършването на атаките и най,най-вече на физиката си! Много е крехък и фин,но А група не е Лига 1 и дърводелците от другите отбори само чакат такива играчи.Гомез отново си беше на мястото, невероятен фалц при корнера за 1:0...откога се нуждаехме от такъв играч!Серджиу Буш и Жуниор Мапуку са на приливи и отливи...Днес той пък разочарова с представянето си,откровено някак си се изгуби сред добре подредените играчи на Септември.

Габриел Обертан отново НАД ВСИЧКИ! Паса му пас, дрибъла е магичен, последният завършващ удар е там, физиката, лекотата на придвижване...ВСЕКИ, КОЙТО ГО ГЛЕДА ЗНАЕ,ЧЕ НАБЛЮДАВА ИСТИНСКИ, ЗАВЪРШЕН, МАЙСТОР НА ИГРАТА ФУТБОЛ, МАГЬОСНИК В ЦЕНТЪРА НА ТЕРЕНА! Бог да ми прости за тия думи,но Обертан е поне 5 класи над Дарко Тасевски от най-добрите му години и поне 2 над Кривия от мачовете срещу Ювентус и поне 10 класи над всеки подвизавал се на този пост в последните 10 години в България!Друг такъв плеймейкър не сме имали в последните 20 години в които съзнателно гледам футбол. #респект за Николай Жейнов и господин Русев,че превъртяха "играта" и докараха такъв играч при нас.Истинско удоволствие е да гледаш такъв играч да "бродира" по терена ЗА ЛЮБИМИЯТ ТИ ОТБОР, не за Юнайтед,Нюкасъл или Челси...МАГИЯТА, НАРЕЧЕНА ФУТБОЛ,ДРАГИ ПРИЯТЕЛИ!Имам ужасното предчувствие,че няма да успеем да го задържим след Нова година...ПРОСТО Е НЕИЗБЕЖНО! ТОВА Е ИГРАЧ ОТ ДРУГА ВСЕЛЕНА ЗА СМЕШНОТО НИ И ЖАЛКО ПОДОБИЕ НА ФУТБОЛНО ПЪРВЕНСТВО.

Делио Роси отново уравновесен след мача.Направи изключително мъдро изказване,което утре ще е по всички спортни рубрики и заглавия:"Аз не гледам мач за мач, аз гледам напред".Знае много добре кое и как прави.Прекланям се пред висотата на треньорският манталитет на този човек, невероятен тактик, мъдър, чете играта, трябва да четем "между редовете" когато гледаме стартовият състав.Направо е кощунство да сравняваме Ники Келнера с Делио Роси...Лом и Лондон приятели,Лом и Лондон!

Понеже споменах Никито,няколко думи и за него.Беше добре подредил играчите на Септември и само доказа моята теза,че за него Левски е недостижима цел.За отбори като Септември,Чавдар (Бяла Слатина) и Локо (Горна Оряховица) е перфектен. В Левски беше не на място, прекалено голяма лъжица за неговата уста и неговият манталитет...И до ден днешен не мога да си обясня как стоя като последният глупак при назначаването на Роси,когато загубихме мача с Верея,вместо да си тръгне още след равенството срещу Хайдук в Хърватска.Абсолютен галфон! Ще ме е срам винаги когато този тип и посмешище бъде свързан по някакъв начин с Левски!

За финал: Продължихме успешната серия вкъщи и отново записахме суха мрежа на "Герена".Донякъде късмета ни покри, донякъде съдията допусна грешки в наша полза.На правилният път сме!

Срещу Ботев Гълъбово трябва да играем затворено и да се възползваме от положенията си.ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖИМ НА ВСЯКА,ВСЯКА ЦЕНА! КУПАТА ТАЗИ ГОДИНА Е СИНЯ! САМО ЛЕВСКИ! ФОРЦА!

Напълно съгласен за съдията, само да добавя, че бековете ни във фаза защита бяха трагични и това доведе до някои по-остри положения в наказателното ни поле. А Обертан ако зимата го задържим, това ще бъде подвиг на СТ щаб.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Serafim » 16 сеп 2017 09:36

Аз гледах само първите 30 Мин, но много лесно губехме центъра. Опорните ни халфове правеха много грешки и нарушения. Не знам б през втората част, но бързите контри на Септември бяха опасни. Не знам къде е вината за тях, предполагам на Роси му е ясно. Хубава и чиста победа, явно без много зор, но се видя, за пореден мач, че я бавим до последно тази победа, а има противници, които няма да пропускат.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1621
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 20:00 / Петък /

Мнениеот 1palq4o1 » 16 сеп 2017 09:42

Сашо написа:За малко удара на Прохазка да прехвърли сектор Б при положение, че е на 1 метър от голлинията! Как се получава такъв удар аз идея си нямам :lol: Напълни си май главата със студентки по студентски. Време му беше за трансфер това лято, тука спада ще е неизбежен. Реално ако бяхме без Обертан щеше да има спукана топка, 0-0 и железен инат, за да гледаш такъв мач :roll:



Питай Йовов, той ги владееше тези удари...Колко пъти ми е късал нервичкитИ :mrgreen:
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 16 сеп 2017 09:55

Не само бековете бяха зле ;)
Докато Септември имаха сили, почти всяко изритване на топката м/у крайните и централните защитници всяваше хаос.
Добре, че Божката излезе 2-3 пъти навреме да ги покрие.
В средата - потрес. Срещу подобен противник, да изритваш топката в зона и нападателите да я гонят е несериозно. Точни пасове на повече от 5 метра се брояха на пръсти.
Буш не прилича на себе си. Мапуков, за малкото време в игра, се запомни с едно пльосване по корем пред пеналта.
На ниво бяха Божката, Обертан и донякъде Гомес, но пък последният подари няколко елементарни топки при изнасяне, от които по-класен отбор би се възползвал.
Подуянският Моци се превърна в герой, но при едно по-акуратно съдийство можеше и да е абсолютен грешник.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22352
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот NOMER14 » 16 сеп 2017 10:03

Пореден мач на Роси, при който след 70-та минута физически и игрово мачкаме противника. Преди него в края на мача нашите едва ходеха. Кого смениха в екипа, че ефектът се обърна в наша полза.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4359
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот Kotooshu » 16 сеп 2017 10:33

Относно коментатора , Виктор Врачев ... вижте за какъв оранжев миндил говорим !

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Не мога да повярвам , че някой говори за дузпа !!!!
Паса е с РЪКА от футболист на ДИТ ....
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Септември (София) / 2:0 FT

Мнениеот glarus_ds » 16 сеп 2017 11:30

Kotooshu написа:Относно коментатора , Виктор Врачев ... вижте за какъв оранжев миндил говорим !

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Не мога да повярвам , че някой говори за дузпа !!!!
Паса е с РЪКА от футболист на ДИТ ....


Абсолютен простак и селяндур се оказа този.... Всичко вече се върза, ясни са вече пристрастните му коментари. Не е нормално толкова злобно, ограничено и пристрастно човече да го направиш коментатор....
CHELSEA



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 69 госта