ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот mikata » 17 авг 2017 21:09

Старши-треньорът на ЛЕВСКИ Делио Роси определи група от 19 футболисти за гостуването на Пирин от предстоящия Шести кръг на ППЛ.

Двата тима се изправят един срещу друг утре, 18.08, от 21:00 часа на стадион „Христо Ботев“.

Цялата група за срещата с Пирин:

Митрев, Любенов, Яблонски, Пиргов, Горанов, Орачев, Цветкович, Прохазка, Найденов, Ангелов, Рошу, Вутов, Панайотов, Юруков, Боримиров, Гомес, Обертан, Буш, Мапуку
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот eelche » 17 авг 2017 23:33

mikata написа:Старши-треньорът на ЛЕВСКИ Делио Роси определи група от 19 футболисти за гостуването на Пирин от предстоящия Шести кръг на ППЛ.

Двата тима се изправят един срещу друг утре, 18.08, от 21:00 часа на стадион „Христо Ботев“.

Цялата група за срещата с Пирин:

Митрев, Любенов, Яблонски, Пиргов, Горанов, Орачев, Цветкович, Прохазка,Найденов, Ангелов, Рошу, Вутов, Панайотов, Юруков, Боримиров, Гомес, Обертан, Буш, Мапуку


Невероятно добра новина! Капитана на младежкият национален отбор до 19 години е в групата! Надявам се синьор Роси да го пусне за да запише минути.Гледах един от последните мачове на младежите,ако не ме лъже паметта беше една контрола в Бояна.Това момче пипа страхотно топката, играе чудесно в дефанзивната част на играта и може да разпределя пасовете.От 10-15 години Левски не е имал такъв играч тип "Кривия".Ники Сервитьора го пращаше на крилото,ама това не го коментирам...Като минус мога да посоча крехката му физика.За 19 годишен халф е твърде слаб като телосложение и лесно губи единоборства срещу по-твърди играчи,а в А група е пълно с такива дърводелци.Стискам палци по някое време да го видим в игра,както и Мики Орачев :)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 авг 2017 11:40

Очаквам мач, подобен на този срещу Дунав.
Пирин обаче, винаги са играели нахъсано срещу нас, а и донякъде успешно като домакин.
Победа тук ще ни вдигне и психически, инак игрово съм убеден, че ще сме още по-добре от предният мач.

Не ми се правят прогнози... Все пак домакините ще са по-остри от Дунав, можеби ще отбележат, въпросът е, На'ще колко ( и дали ) ще вкарат ... :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот phd » 18 авг 2017 13:12

eelche написа:
mikata написа:Старши-треньорът на ЛЕВСКИ Делио Роси определи група от 19 футболисти за гостуването на Пирин от предстоящия Шести кръг на ППЛ.

Двата тима се изправят един срещу друг утре, 18.08, от 21:00 часа на стадион „Христо Ботев“.

Цялата група за срещата с Пирин:

Митрев, Любенов, Яблонски, Пиргов, Горанов, Орачев, Цветкович, Прохазка,Найденов, Ангелов, Рошу, Вутов, Панайотов, Юруков, Боримиров, Гомес, Обертан, Буш, Мапуку


Невероятно добра новина! Капитана на младежкият национален отбор до 19 години е в групата! Надявам се синьор Роси да го пусне за да запише минути.Гледах един от последните мачове на младежите,ако не ме лъже паметта беше една контрола в Бояна.Това момче пипа страхотно топката, играе чудесно в дефанзивната част на играта и може да разпределя пасовете.От 10-15 години Левски не е имал такъв играч тип "Кривия".Ники Сервитьора го пращаше на крилото,ама това не го коментирам...Като минус мога да посоча крехката му физика.За 19 годишен халф е твърде слаб като телосложение и лесно губи единоборства срещу по-твърди играчи,а в А група е пълно с такива дърводелци.Стискам палци по някое време да го видим в игра,както и Мики Орачев :)


Може би не съм гледал достатъчно мачове, но Найденов, когато съм го засичал на терена, винаги е бил дефанзивен халф. Общото му с Кривия вероятно е единствено това, че и двамата са обличали синята фланелка. Не съм сигурен срещу Сливнишки герой играл ли е - там в последните 60 минути имаше само недоразумения, та може и в масовката да съм му пропуснал отиграванията...
Може и да стане добър халф, ако работи. Малко описанието, което даваш, не е в негова полза... Плюс това в момента имаме ужасно много халфове, а Роси май иска и още един точно на поста дефанзивен полузащитник.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот TristaNNN » 18 авг 2017 14:02

Прави впечатление, че в групата за мача липсват Нар и Адениджи. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32574
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот 1914.1902 » 18 авг 2017 14:04

TristaNNN написа:Прави впечатление, че в групата за мача липсват Нар и Адениджи. :?


Роси ги е отписал . ;)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот blue avalanche » 18 авг 2017 14:09

THE G.A.M.E написа:Очаквам мач, подобен на този срещу Дунав.
Пирин обаче, винаги са играели нахъсано срещу нас, а и донякъде успешно като домакин.
Победа тук ще ни вдигне и психически, инак игрово съм убеден, че ще сме още по-добре от предният мач.

Не ми се правят прогнози... Все пак домакините ще са по-остри от Дунав, можеби ще отбележат, въпросът е, На'ще колко ( и дали ) ще вкарат ... :roll:

Срещу нас всички играят нахъсано. От нас зависи наколко ще им се получи на Пирин.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот suni » 18 авг 2017 14:27

Логично е по-добрият да победи:
Пирин (Благоевград) 2-0 Левски (София)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот popokutepetel » 18 авг 2017 15:50

THE G.A.M.E написа:Очаквам мач, подобен на този срещу Дунав.
Пирин обаче, винаги са играели нахъсано срещу нас, а и донякъде успешно като домакин.
Победа тук ще ни вдигне и психически, инак игрово съм убеден, че ще сме още по-добре от предният мач.

Не ми се правят прогнози... Все пак домакините ще са по-остри от Дунав, можеби ще отбележат, въпросът е, На'ще колко ( и дали ) ще вкарат ... :roll:


Мда, Пирин ще бъдат по-остри ако съдията им позволи. А в случая съдия на мача ще е Никито на Домузчо ;) . Значи вероятността след този мач отново да се чувстваме порязани и ощетени е доста голяма. Единственият начин е Пирин да бъде смачкан още в началото. Но дали Левски ще има сили за това?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот Red_Neck » 18 авг 2017 17:24

TristaNNN написа:Прави впечатление, че в групата за мача липсват Нар и Адениджи. :?

... но синчето е на линия :)
Двамата явно не могат да се преборят с неговата... конкуренция :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 114 госта