ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот TristaNNN » 21 авг 2017 12:18

Добре, замирисва на футбол. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот Вълчан » 21 авг 2017 19:44

Много подвеждащ мач.Абсолютно не може да се направи оценка.Този Пирин игра ганкиното....Черната сила издебна контраатака за головете.Имаше интересни комбинации завършени кофти обаче... според мен заблуждаващ резултат.

spoon
Мнения: 39
Регистриран на: 11 авг 2017 14:36
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот spoon » 22 авг 2017 11:14

koisa написа:
spoon написа:
koisa написа:
spoon написа:Много е рано да се говори как Роси бил променил Левски и сега всичко е супер. Ако беше влязло положението на Пирин преди гола на Мапуку, мача отиваше в съвсем друга посока!

Ако следваме тази логика трябва да кажем така:
- ако беше влязло едно от двете положения на Вутов?
- положението на Прохазка?
- положениято на Яблонски с глава?

Фактът, че можехме да отнесем последните два противника с 5-6:0 само за едно полувреме говори, че има някаква промяна след назначаването на Роси...

Не казвам, че Пирин бяха по-добри от Левски а, че ако беше влезнало това положение мача яко ще се закучеше за сините.
Промяната идва от грамотността на Роси а не като онова недоразумение Митов.

Ти май не схващаш какво ти пиша. Разчиташ само на "ако беше" и точно заради това ти казвам, че преди положението на Пирин ние имахме 2-3 чисти положения... Ами ако беше влязло някое от тях, в каква посока отиваше мача? :geek:

Схващам бе човек и те разбирам! Не разчитам на едното " ако беше ", а друго имах в предвид. Това 3:0 малко залъгва, и може да ви изиграе лоша шега за в бъдеще. Най-логично беше Левски да спечели, но мача до към 65 мин. се беше закучил и си вървеше към 0:0, което устройваше Пирин. Това исках да кажа в предишния пост и пак повтарям, това което показва Левски тези няколко мача идва по-скоро от ефекта на "новия треньор". Това е моето лично мнение!
Поздрави!!!
Още от дете запали моето сърце!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 55 госта