ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот popokutepetel » 18 авг 2017 23:30

THE G.A.M.E написа:
popokutepetel написа:Ами то червения картон си беше общо-взето с цената на гол ;) . Така че и без червен картон, но 2:0 Пирин бяха приключили.
Факт. И да не бяха изгонили играча, пак щяхме да си ги бием.
Общо-взето си заслужихме победата. Не е няква късметлийска... Мисля че роля изигра и по-добрата ни физическа подготовка.


Физическата подготовка ще я видим в паузата след следващия мач. Сега не ги гърбели много щото ако ги напънат на мачовете няма да могат да ходят :)

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот Serafim » 18 авг 2017 23:33

Много ми хареса мача. Явно е, че има комбинации и опити за голове, макар не винаги да се стига до удар. Което ми е малко странно, защото очаквах, че Роси, като италианец, ще е по-практичен и ще залага на поведе удари от дистанция и при първа възможност. Чак е странно, че и футболистите рядко се лакомят да стрелят, колкото да опитат.
Иначе, в страни от тези разсъждения, два супер мача, няма какво друго да се каже! Работата на Роси за има няма две седмици даде резултати.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 авг 2017 23:35

popokutepetel написа:Физическата подготовка ще я видим в паузата след следващия мач. Сега не ги гърбели много щото ако ги напънат на мачовете няма да могат да ходят :)
Мда, определено има накъде още да си развиваме издръжливоста. Обертан и Гомес са още на около 60-на % леко поокапват също Вутов и Панайотов, ама има време.
За сега ме кефи това, как дозираме пресата. На всеки 10-15 минути изригваме и объркваме изнасянето на противника. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот popokutepetel » 18 авг 2017 23:38

Serafim написа:Много ми хареса мача. Явно е, че има комбинации и опити за голове, макар не винаги да се стига до удар. Което ми е малко странно, защото очаквах, че Роси, като италианец, ще е по-практичен и ще залага на поведе удари от дистанция и при първа възможност. Чак е странно, че и футболистите рядко се лакомят да стрелят, колкото да опитат.
Иначе, в страни от тези разсъждения, два супер мача, няма какво друго да се каже! Работата на Роси за има няма две седмици даде резултати.


Ами за сега става това, което можеше да се очаква от треньор като Роси - значително подобрение на играта в защита, затваряне и оплътняване на централните зони. На този етап и с тези футболисти за начало толкова. Те първа трябва да се изчиства играта напред, пасовете, евентуално заучени комбинации от статични положения. Но за 10 дена толкова. Отбор се прави като се почне от стабилността в защита. Хубавото в случая е, че отбора вече разполага с класни футболисти напред които са способни с едно отиграване за мач да решават закучените мачове като този.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот blue avalanche » 18 авг 2017 23:39

Serafim написа:Много ми хареса мача. Явно е, че има комбинации и опити за голове, макар не винаги да се стига до удар. Което ми е малко странно, защото очаквах, че Роси, като италианец, ще е по-практичен и ще залага на поведе удари от дистанция и при първа възможност. Чак е странно, че и футболистите рядко се лакомят да стрелят, колкото да опитат.
Иначе, в страни от тези разсъждения, два супер мача, няма какво друго да се каже! Работата на Роси за има няма две седмици даде резултати.

...защото очаквах, че Роси, като италианец, ще е по-практичен и ще залага на поведе удари от дистанция и при първа възможност.

Ееееее...аз, пък, не съм виждал нито един италиански отбор да играе по система: "На 30м от вратата - боц!". :mrgreen:
Приказваш малко наизуст...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот защо » 18 авг 2017 23:58

Serafim написа:Много ми хареса мача. Явно е, че има комбинации и опити за голове, макар не винаги да се стига до удар. Което ми е малко странно, защото очаквах, че Роси, като италианец, ще е по-практичен и ще залага на поведе удари от дистанция и при първа възможност. Чак е странно, че и футболистите рядко се лакомят да стрелят, колкото да опитат.
Иначе, в страни от тези разсъждения, два супер мача, няма какво друго да се каже! Работата на Роси за има няма две седмици даде резултати.

E точно това от италианец никога няма да го видиш, те комбинират до ситуация, при която е разумно да опиташ стрелба, идеята, че от десет хаотични удара е по-вероятно да стане един гол, отколкото от десет дълги разигравания е повече английска, макар че и там вече не я тачат толкова. Или по-скоро не тачат толкова английските треньори във ВЛ.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот popokutepetel » 19 авг 2017 00:02

защо написа:
Serafim написа:Много ми хареса мача. Явно е, че има комбинации и опити за голове, макар не винаги да се стига до удар. Което ми е малко странно, защото очаквах, че Роси, като италианец, ще е по-практичен и ще залага на поведе удари от дистанция и при първа възможност. Чак е странно, че и футболистите рядко се лакомят да стрелят, колкото да опитат.
Иначе, в страни от тези разсъждения, два супер мача, няма какво друго да се каже! Работата на Роси за има няма две седмици даде резултати.

E точно това от италианец никога няма да го видиш, те комбинират до ситуация, при която е разумно да опиташ стрелба, идеята, че от десет хаотични удара е по-вероятно да стане един гол, отколкото от десет дълги разигравания е повече английска, макар че и там вече не я тачат толкова. Или по-скоро не тачат толкова английските треньори във ВЛ.


Ще видим какво ще сътвори Роси и до къде ще стигне отбора. Замислих се откога не сме били извън София като гости с такъв резултат и последните два сезона не си спомням да се е случвало. Миналият имаме една победа като гост над Славия с 0:4, но това не може да се брои баш за гостуване. Така че един карък е счупен за 10 дни.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15027
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот miro_rz » 19 авг 2017 00:04

NOMER14 написа:Отново само бели, като всичките са европейци!
Левски е призван да спаси българския и европейски футбол. ;)

Този Мапуко ти развали кефа !
Изображение

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / петък /

Мнениеот popokutepetel » 19 авг 2017 00:07

miro_rz написа:
NOMER14 написа:Отново само бели, като всичките са европейци!
Левски е призван да спаси българския и европейски футбол. ;)

Този Мапуко ти развали кефа !


Него го пуснаха малко за цвят да не кажат после някои, че сме расисти ;)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот popokutepetel » 19 авг 2017 00:10

Радоканов обаче ме кефи в интервюто след мача. Били равностойни, даже ако оня техния бил вкарал щели и да бият.
Ми то и ние миналия сезон бяхме много равностойни на всички и ако Тундето вкарваше всяко положение, което имаше щяхме да бием наред. Ама не вкарваше щот не може :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта