Наско Сираков се завръща в Левски?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот sin4ec » 15 авг 2017 20:29

Винаги, когато замирише на пари, Сираков е на Герена. Факт.
Противоречива фигура, но няма как да си изкривя душата-дал е много на Левски. Гледал съм го от блед юноша до края на кариерата му и много радост ни е донесъл. Беше част и от приказката.
Да, имаше и стригане, и сафарита, и рунтави задници, и откровени глупости.
Но който няма грях-първи да хвърли камъка, както е писано в Евангелието ( Йоан 8:7). В този тежък за клуба момент всеки, който може да помогне, е добре дошъл!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот bm16 » 15 авг 2017 20:41

Предполагам че това е поредната партенка . Вероятно сте забелязали че когато усети че в Левски има пари , Раев или негови приближени периодически пускат подобни теми за да опипат почвата и напомнят за себе си . Неотдавна имаше подобен материал и Раез беше спряган и за ЦСКА - СОФИЯ , но след реакцията на феновете им ( така наречените ПРИПОЗНАВАЧИ ) този вариант отпадна . Спас Русев е наясно какво представлява Наско Раев и едва ли ще се върже .

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот 1982 » 15 авг 2017 20:51

Аз не се и съмнявам, че гологъзият има огромно желание да участва в плячкосването на пари от Виваком, толкова е лаком, че навремето Чорни го острига даже, понеже се пооляха с Бай Миле около далаверата с трансфера на Пажин в Турция.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот k_oleto » 15 авг 2017 21:14

У..........прав е Ники Александров........Вие сте като самолети...........не може ви свали нищо. Дели Роси, Наско Сираков...Богат собственик.......

Да му мисли Зинедин Зидан ! на година Лига Европа или ШЛ и детронирате краля !

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот k_oleto » 15 авг 2017 21:19

1982 написа:Аз не се и съмнявам, че гологъзият има огромно желание да участва в плячкосването на пари от Виваком, толкова е лаком, че навремето Чорни го острига даже, понеже се пооляха с Бай Миле около далаверата с трансфера на Пажин в Турция.


пич, даже във форума на Левски ще те нахраня. Как пък веднъж не написа нищо положително.......Нещо, ей така......Голяма злоба таиш - не е добре това.
Излез от тоз форум, поразходи се, помириши тревата и цветята, недей тука да злобееш. Верно, че е форум и всякакви като тебе могат да пишат, ма............остави малко и за останалите. Аз, като фен на ЦСКА, изпитвам уважение към Наско Сираков и не бих го нарекъл гологъз. Но за тебе няма стандарти, няма нормални взаимоотношения или заяждания дори - ти си трол - няколко пъти вече имах НЕ удоволствието да ти го споделя !

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: т tmanolov »

Мнениеот Странджата » 15 авг 2017 21:25

Ще се опитам да се поясня, защото ми харесва начина, по който дискутираш.
Искам да кажа най-напред, че като искаш едно или друго, добре е да имаш не само негативно мнение - т.е, какво не искаш, но и конструктивно – какво да последва след това, с което не си съгласен.
Затова писах, че първо трябва да си недоволен от Боримиров преди да искаш да бъде обсъждан друг. Аз лично не мога да се съглася с негови решения като това да се доиграва сезона с юноши, да се заложи на карта евро участието, да се подложим нови подигравки само и само да се натрие носа на тези, които отказват да подпишат с Левски. Ако са отказвали, значи или офертата не е била привлекателна, или са имали по-привлекателни, или е бил пропуснат моментът. Всичко това рефлектира върху дейността на спортния директор.
В същото време засега ме виждам алтернатива на Боримиров – не защото няма, а защото аз не виждам – т.е. не знам. Сираков за мене не е. Но освен Сираков навярно има и други.
Сираков не е заради егото си, заради цялостното си поведение – и на неговата благоверна, с което те искат да покажат, че едва ли не те са Левски, с безотговорното изоставяне на отбора преди сгромолясването и най-вече заради безличната позиция в скандала с Петев. Последното показа доколко Сираков може да бъде “силният човек“.
Та така – аз съм на кръстопът – Боримиров не ми харесва, но друг засега няма, когото да съм харесал …

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот g3_ev2 » 15 авг 2017 22:08

Драги левскари - нямате човек като Наско Сираков!

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот gonzo72 » 15 авг 2017 22:09

Как е възможно да има толкова много злоба и то от сини уж фенове ? Всичките тук да се съберем заедно не сме дали и на дали ще дадем 1% от това което Наско Сираков е дал за Левски !!!
Наско Сираков си е наш кадър от дете за разлика от умрелия отбор създаден от славната Българска комунистическа партия и господ си знае работата умря на славната дата на същите другари 09.09.2016г. които взимаха на готово от цяла България играчи ....... Кой С.Младенов ли е техен юноша или Димитър Пенев или Д.Бербатов или този от Харманли забравих му името :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот 1982 » 15 авг 2017 22:43

k_oleto написа:
1982 написа:Аз не се и съмнявам, че гологъзият има огромно желание да участва в плячкосването на пари от Виваком, толкова е лаком, че навремето Чорни го острига даже, понеже се пооляха с Бай Миле около далаверата с трансфера на Пажин в Турция.


пич, даже във форума на Левски ще те нахраня. Как пък веднъж не написа нищо положително.......Нещо, ей така......Голяма злоба таиш - не е добре това.
Излез от тоз форум, поразходи се, помириши тревата и цветята, недей тука да злобееш. Верно, че е форум и всякакви като тебе могат да пишат, ма............остави малко и за останалите. Аз, като фен на ЦСКА, изпитвам уважение към Наско Сираков и не бих го нарекъл гологъз. Но за тебе няма стандарти, няма нормални взаимоотношения или заяждания дори - ти си трол - няколко пъти вече имах НЕ удоволствието да ти го споделя !


[offtopic]Шматко, защо просто не спреш да ме четеш, като не ти допадат мненията ми, вместо да ми даваш тъпия си акъл, когото никога не съм искал ??! ..... няма да страдам, че не ме четеш, обещавам ти.[/offtopic]

А Наско Сираков го наричам гологъз ..... нека по-старите левскари ти разкажат защо.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот phd » 15 авг 2017 23:34

1palq4o1 написа:Не бих се учудил - онзи ден беше на стадиона!
Ако е вярно, моля да му дадем 100 дни кредит на доверие, пък после ще видим!


Е, именно, видели са кадъра със Сираков между Русев и Боримиров и са съчинили горната статийка. Завръща се... Грънци.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, futbolqga и 47 госта