/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 23 окт 2017 14:32

Дельо нееднократно каза, че не разполага с нужния брой играчи, отделно и че част от тях не влизат в сметките му или играят, защото няма по-добри. Дано се спретне качествена селекция на зима. Също така е много показателно и че юноши на практика не присъстват в състава. Лошо, но факт. Явно е и че там са изпуснати нещата, колкото и да слушаме приказките на Синчеца за предстоящите реки от мед и масло.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот vvessel » 19 ное 2017 19:54

След издънката срещу Витоша повечето фенове вече ще почнат да обсъждат с кой да се смени Роси, защото за 3 месеца не изглежда да е направил нещо от отбора. До сега го подкрепях и все още мисля, че е добре да се остави поне до март догодина. Обаче ако загуби за купата от Дунав, което с оглед на днешния мач е абсолютно възможно, то до края на годината ще сме загубили всякакви шансове за нещо. Сега пък изглежда е твърде рано за смяна. Изобщо параграф 22 отново за Левски.
Най-добре да го оставят пък каквото-такова.

georgievgi1976
Мнения: 43
Регистриран на: 01 авг 2016 17:57
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот georgievgi1976 » 19 ное 2017 19:59

Защо не пусна адениджи,ПОНЕ БЯГА И ПРАВИ ПОЛОЖЕНИЯ.

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Да защитим Делио Роси!

Мнениеот СВОБОДЕН » 19 ное 2017 20:12

Левски направи лош резултат с аутсайдера Витоша. Предполагам, че пак ще започнат искания за оставка на треньора които не са спирали от първия ден в който дойде. Ще се изказват легенди като Сираков, Ивков, Йовов, Курдов и др. дали много на Левски като футболисти, но никога не били треньори. Ще припомня, че ние по този начин изхабихме доста треньори. Нека сега не стане така. В Англия миналия сезон на Моуриньо не бе успешен, прехваленият Гуардиола се провали в първия си сезон, Арсен Венгер не е помирисвал титла десетилетие и половина, но те остават на поста си. Нещо повече, ако Сираков наистина е принципен в преценките за Роси, то той трябваше още първия сезон да уволни Мъри Стоилов и синя приказка нямаше да има. Нека не постъпваме с Роси както с някои от предишните треньори. Нека покажем, че сме модерен клуб и не робуваме на един негативен резултат в даден мач, а погледнем по-глобално в края на сезона къде се намира игрово отбора при този треньор в сравнение на периода преди него. Нека защитим Делио Роси. Да го направим тук! За това пускам тази тема.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Да защитим Делио Роси!

Мнениеот Вълчан » 19 ное 2017 20:17

Подкрепата ще си проличи наи вече на стадиона.Без ууу и оставка.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Да защитим Делио Роси!

Мнениеот sin4ec » 19 ное 2017 20:17

Колкото защитихме Йоканович и Стоев, толкова ще е и с Роси. Аз лично отдавна съм казал, че Роси може да бъде съден и оценяван едва напролет, и няма да си променя мнението. Единствено не разбирам защо играе на ходом, но пък и не е нужно аз да разбирам. Явно има някаква идея.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да защитим Делио Роси!

Мнениеот bsz1916 » 19 ное 2017 20:43

Едва ли вината е в Роси , защото той е тук едва от няколко месеца , а Левски не играе нищо вече десетина години . Нищо кой знае какво не се е случило днес - само преди 2 кръга Микре Юнайтед също се издъни на свой терен срещу намиращия се в дълбока финансова и кадрова криза отбор на Пирин . Мисля че и напролет ще е рано за окончателни оценки за работата на Роси , защото през зимата сигурно пак ще има доста промени в състава и напролет всичко започва отначало .

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Да защитим Делио Роси!

Мнениеот WPWW » 19 ное 2017 20:47

Това мнение е тотално неадекватно!!!
Идеите на Роси искали време?? С тези футболисти отборът съвсем спокойно може да печели изразително срещу всички, освен водачът в класирането!
За 3 месеца да имаш Нулев напредък, не е сериозно.

Но вече е казано - италианецът е бил треньор само на отбори, за които 4-5 място е успех, а през повечето време на такива, борещи се за оцеляване. Не може да си промени философията на тия години. Пълен абсурд е да играем катеначо срещу Локо, Етър и пр.! Тирето го отнасяхме без проблем, ако не беше същата безумна тактика!

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Да защитим Делио Роси!

Мнениеот WPWW » 19 ное 2017 20:54

С Йоканович беше друго - наистина най-голямата грешка в последните години е отстраняването му. Той беше млад треньор със свежи идеи и търсеше атакуващ футбол, какъвто приляга на "Левски". За няколко месеца щеше да направи силен отбор, сега случаят е друг - имаме треньор с мислене, свързано с отживял дефанзивен футбол.

Чифутина Грант също щеше да се провали, защото такива идват тук с мисълта, че са сред аборигени и повечето наистина се държат като такива.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Да защитим Делио Роси!

Мнениеот TristaNNN » 19 ное 2017 21:42

Вълчан написа:Подкрепата ще си проличи наи вече на стадиона.Без ууу и оставка.

Ууу-то днес беше за играчите, а не за тренера. :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта