/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Да защитим Делио Роси!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 ное 2017 19:35

sin4ec написа:Колкото защитихме Йоканович и Стоев, толкова ще е и с Роси. Аз лично отдавна съм казал, че Роси може да бъде съден и оценяван едва напролет, и няма да си променя мнението. Единствено не разбирам защо играе на ходом, но пък и не е нужно аз да разбирам. Явно има някаква идея.

Напролет, дръжки. Дори през зимата да получи каквито играчи иска, дори да води пълноценна подготовка ще минат месеци, преди да изгради наистина ДОБЪР НОВ ОТБОР.

След края на сезона, ако той още е треньор ще се замисля над представянето в плейофите. Ако там, след като е минало достатъчно време да направи нещо.. той бъде успешен в мачовете с останалите най-добри 5 в ППЛ - добре. Ако не, значи по една или друга причина не стават нещата.

И въобще предпочитам да го чакам още 6-8 месеца и да създаде нещо добро вместо след 2 пролетни кръга да докарат някой, който пък ще чака... лятото да сглабя отбор.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15007
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот miro_rz » 21 ное 2017 19:37

Стига глупости Ние за едно лято събрахме футболисти и взехме требъла с недоразумението Петев !
Изображение

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот south_division » 21 ное 2017 20:05

Не че отбора играеше нещо съществено до сега, обаче този мач в неделя направо ме потресе. Много слабо, трагичен мач, каквото и да се каже за играта ще е малко. За футболистите още в началото мнението ми е че болшинството са посредствени и то тези които ги смятат за европейска класа Обертан и Гомес са доста далеч от истината. Да не казвам че на моменти изглеждат комично. Но ми се струва че са малко по добри от тези на Витоша, Монтана и Гълъбово и тук идва ролята на треньора. Тези нови схеми, ромбове и теми подобни глупости са дело на Роси. Не може всеки мач да ми пуска Мапуко в 85-86мин. Не може Кабрал да е резерва, не може Белмонт да им изиграни 45мин общо от както е в отбор, не може да зачеркнеш Рошу, не може играта да не върви изобщо, а ти да не променяш нищо. Нищо не пречеше точно с Витоша да пусне по крилата Обертан и Кабрал и на върха двамата Буш и Мапуко и да бие 5-0 примерно. Така че да му се даде време просто защото на този етап няма кой да дойде и да оправи нещата, но Спас ако ще влага пари да направи всичко възможно да върне Мъри.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3370
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот groti » 21 ное 2017 20:43

Оф, Мъри та Мъри. Мъри няма да се върне в Левски в следващите поне 15 години (за съжаление). В момента сигурно получава 10 пъти по-висока заплата, играе редовно в евротурнирите и т.н. Притрябвало му да се връща в гриша лигата и да се бори с отборчета, които се борят за точката на живот и смърт с 10 човека в защита. Не забравяйте, че Мъри започна с чутовен успех - отпадането от полу-аматьорски отбор Беверен. Тогава всички бяха готови да го изгонят, само инатът на Насо Сираков го спаси. Добре че и 3тия или 4тия му мач срещу Марек в София бихме в последната минута иначе приказката сигурно нямаше да се състои. В Литекс е със статистика 8/4/3 и бива уволнен. Помните ли как го наричаха? Кауна! Всички му се смееха, а сега той им с*ре в устите. Защо? Защото е добър треньор, но това не значи че от раз може да промени всичко. Оставете Делио да работи и престанете с простотиите.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9273
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот mikata » 21 ное 2017 20:50

Мъри с парите на КТБ нищо не направи в Ботев!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 ное 2017 20:58

ChuckNorris написа:Делио Роси става за треньор на Левски, колкото Вили Вуцув става за треньор на Ювентус.

Защото?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот ChuckNorris » 21 ное 2017 22:12

Betchualeng Arnaikem написа:
ChuckNorris написа:Делио Роси става за треньор на Левски, колкото Вили Вуцув става за треньор на Ювентус.

Защото?


Защото на първо място Роси няма манталитета да води отбор, който се бори за първото място. Явно дори не осъзнава, че се намира в най-големия отбор в България. Не знае нито български, нито английски и комуникацията явно куца сериозно. Не може да подреди отбора, не сменя схемата. Напомня ми мача с Бате Борисов, когато Вуцов сложи Гонзо дефанзивен халф. Не може да поставяш играч на позиция на която би бил почти безполезен - не един играч при това

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот СВОБОДЕН » 22 ное 2017 11:14

groti написа:Не забравяйте, че Мъри започна с чутовен успех - отпадането от полу-аматьорски отбор Беверен. Тогава всички бяха готови да го изгонят, само инатът на Насо Сираков го спаси. Добре че и 3тия или 4тия му мач срещу Марек в София бихме в последната минута иначе приказката сигурно нямаше да се състои. В Литекс е със статистика 8/4/3 и бива уволнен. Помните ли как го наричаха? Кауна! Всички му се смееха, а сега той им с*ре в устите. Защо? Защото е добър треньор, но това не значи че от раз може да промени всичко. Оставете Делио да работи и престанете с простотиите.

Именно. Това показва колко безпринципен е Наско. Защити Мъри само защото му е приятел, а при същата ситуация нападна преди години Стоев, а сега Роси. Какъв каприз на съдбата. Синята приказка на Мъри да зависи от някакво случайно приятелство.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2017 17:45

Betchualeng Arnaikem написа:Напролет, дръжки. Дори през зимата да получи каквито играчи иска, дори да води пълноценна подготовка ще минат месеци, преди да изгради наистина ДОБЪР НОВ ОТБОР.
Не е съвсем така.
Роси изисква съвсем простички неща, но индивидуалните качества на повечето ни играчи са сериозно лимитирани, и от там куца... Не цялата ни игра, но определено куца офанзивната част.
Нормално е, винаги е било по лесно да научиш един отбор да се защитава, от колкото да атакува.
Именно атаката изисква малко по специфични качества в играчите.
Не можеш просто да им кажеш, примерено - "Пробивайте по тъча и центрирайте", или "Играете на двойни и с пасове в коридори"... Подобни указания, или по-точно тяхната успеваемост, зависи на около 80 % от качествата на играчите. Дали могат да центрират точно, дали имат техника да се освободят от противник и да пуснат пасът в уличка... И т.н.

Що ги пиша тия неща... Според мен, идеите на Роси са страшно зависими от това, дали играчите имат определени качества.
В случая, в атака към момента всеки играе на няколко различни позиции, УЖ за да се обърка противника, но нито Вутов има дрибъл да се надиграва "Ек на Ек, нито Прохазка има техниката да привлече към себе си 2-ма 3-ма от противника, за да освободи човек на фланга, или пространство за нападателя.
Аз смятам, че ако от ръководството успеят да осигурят що-годе играчи с профил, който Роси желае, почти веднага ( в рамките на 5-6 официални мача на пролет ) ... Ще видим положителна промяна.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2017 17:51

ChuckNorris написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
ChuckNorris написа:Делио Роси става за треньор на Левски, колкото Вили Вуцув става за треньор на Ювентус.

Защото?


Защото на първо място Роси няма манталитета да води отбор, който се бори за първото място. Явно дори не осъзнава, че се намира в най-големия отбор в България. Не знае нито български, нито английски и комуникацията явно куца сериозно. Не може да подреди отбора, не сменя схемата. Напомня ми мача с Бате Борисов, когато Вуцов сложи Гонзо дефанзивен халф. Не може да поставяш играч на позиция на която би бил почти безполезен - не един играч при това
А кога преди Роси играехме с "подреден отбор" ? :?

Аз смятам, че от към подреденост, сме си ОК.
Смятам, че и всеки мач играем за победа, просто треньорът се съобразява с качествата на наличните играчи, и към победите не се стремим с тактиката "юруш", щото човека явно е гледал тая тактика до какво водеше срещу пребоядисаните и Лудогорец в предишните сезони.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tamkuan и 41 госта