/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски!

Мнениеот tiamat » 03 авг 2017 00:29

1982 написа:
Groucho написа:
1palq4o1 написа:И второ да не ни фалират като розовите с тези скъпи трансфери!?!

И аз се чудя колко оправдани са подобни трансфери за футболно-финансова действителност в Левски :roll:
Засега всичко мяза на All-in с двойка спатия и осмица купа.


Няма никаква последователност в действията на комуниста Русев .... преди няколко месеца "хвърли акциите" и обяви, че Левски е фалирал клуб ..... после "се върна", но заяви, че Левски ще харчи, колкото изкарва и ще се разчита основно на млади и евтини играчи, а сега изведнъж Обертан, Жорди, Рошу, Буш, скъп треньор ....... има нещо гнило, ама много гнило.


Така е... Но има една друга възможност дето ми се върти в главата. Бай ви Спас си пада малко гъзарче - арт колекцийки, вижте ме кой съм, къде съм, и т.н. Не гадно да ти се навира в очите, но неглиже, така. Та може да са го жегнали аверите му, или да го е жегнало, че ей на, ФК си имам, пък са някакви оръфляци там, я да покажа набързо кой съм и как съм :mrgreen:

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: sin4ec

Мнениеот Странджата » 03 авг 2017 01:05

А бе, синчец, защо разваляш хармонията в хора - не виждаш ли ,че се пее, че от Левски нищо не става - откъдето и да го погледнеш. Вземат трета ръка - прошляци били, вземат втора - малко употребявана - само дето марката им стояла, друго нищо не е останало, вземат треньор първа ръка - тия пък къде са тръгнали, откъде имат пари, кой им ги дава, така ли се харчат и куп други ... Остави ги да си пеят в кресчендо - сега им се е паднало. Не виждаш ли, че са като онзи от народната приказка - среща погребение, вика по пет наведнаж, по пет наведнаж, среща сватба - Бог да го прости ...

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: sin4ec

Мнениеот Живко6461 » 03 авг 2017 10:04

Странджата написа:А бе, синчец, защо разваляш хармонията в хора - не виждаш ли ,че се пее, че от Левски нищо не става - откъдето и да го погледнеш. Вземат трета ръка - прошляци били, вземат втора - малко употребявана - само дето марката им стояла, друго нищо не е останало, вземат треньор първа ръка - тия пък къде са тръгнали, откъде имат пари, кой им ги дава, така ли се харчат и куп други ... Остави ги да си пеят в кресчендо - сега им се е паднало. Не виждаш ли, че са като онзи от народната приказка - среща погребение, вика по пет наведнаж, по пет наведнаж, среща сватба - Бог да го прости ...

Странджа, прав си. Но ... форум е. Съгласен съм, че и във форума би трябвало да действат неписани правила. Например на почти 100% еднакви по смисъл и не по-малко от 60-80% по съдържание коментари и въпроси на някои посетители-потребители да се отговаря 1, 2, ..., 5, 6, ..., 12, 13... пъти. Но не повече от 15 пъти. Вчера си позволих да отговоря, на един от редовните гости, че вероятно ръководството действа по определен начин и за да поддържа тонуса във форума.
Все пак нека проявяваме разбиране и да не бъдем жестоки с хора, които са запознати с всички договори, заплати, биографии и автобиографии и други подробности за футболистите, треньорите, ръководителите и всички служители в клуба. Много често тези хора са почти всестранно развити личности (ти знаеш :) ) и могат да ти цитират закони, норми и правила от почти всички области, валидни в почти всички страни и клубове. Е, понякога достоверността на подобни цитати е доста ниска. Но човекът гарантира достоверност, защото го е прочел в интернет или в бюлетина на агенция ЕЖК, чул от приятел, познат, който ...

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 03 авг 2017 11:17

1982 написа:Това са бъдещи приходи, докато разходите ви са настоящи ...... парите от УЕФА ще ги вземете догодина, ако не се лъжа, те не се плащат веднага, парите от продажби също най-вероятно на траншове ще се получат. А и това са еднократни суми, докато договорите с тези ви обвързват да плащате по-дългосрочно.

Срещу бъдещи приходи може да се вземе заем за настоящите разходи. Такъв заем може да даде самият Спас Русев чрез своя фирма, после разходите по заема ще се капитализират. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски?

Мнениеот ЕМИЛ » 03 авг 2017 13:10

galin56 написа:Кой ще да дойде, най-вероятно ще го изгонят на третия до пет месеца. Това вече гогледам повече от 10 години. И Пепе Мурсия и Славиша Йоканович бяха известни мениджъри, те ги изгониха за няколко месеца. По същия начин и с този ще стане. В България вси1ко е сбъркано, дори и това,

С този няма да е така !

Потребителски аватар
hd-fen
Мнения: 267
Регистриран на: 04 апр 2014 14:56
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски?

Мнениеот hd-fen » 03 авг 2017 17:28

ЕМИЛ написа:
galin56 написа:Кой ще да дойде, най-вероятно ще го изгонят на третия до пет месеца. Това вече гогледам повече от 10 години. И Пепе Мурсия и Славиша Йоканович бяха известни мениджъри, те ги изгониха за няколко месеца. По същия начин и с този ще стане. В България вси1ко е сбъркано, дори и това,

С този няма да е така !

И аз мисля, че това няма да стане по простата причина, че го няма неграмотника който ги сменяше, а именно лицето с непредставена диплома за завършено образование Георги Иванов-Гонзо.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски?

Мнениеот 1palq4o1 » 03 авг 2017 17:55

ЕМИЛ написа:
galin56 написа:Кой ще да дойде, най-вероятно ще го изгонят на третия до пет месеца. Това вече гогледам повече от 10 години. И Пепе Мурсия и Славиша Йоканович бяха известни мениджъри, те ги изгониха за няколко месеца. По същия начин и с този ще стане. В България вси1ко е сбъркано, дори и това,

С този няма да е така !


Дано, че ми писна вече толкоз години!
Всеки полусезон - нов треньор, който започва да гради нов отбор...
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот modor » 03 авг 2017 21:47

Успех на Роси! :)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот gonzo72 » 03 авг 2017 21:51

Най-искрено пожелавам успех на новия старши треньор на Левски - Делио Роси ! :o :o :o

realno
Мнения: 6428
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот realno » 03 авг 2017 22:04

Притесняваме с, че чепатия си характер няма да увладее съблекалнята както стана с Ераносян. Може да има идеи, но ако не е малко психолог няма да направи нищо, защото футболистите ще му правят на инат.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта