Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот sin4ec » 24 юли 2017 20:22

Живко6461 написа:
sin4ec написа:Новият треньор ще съм аз. За помощници назначавам Лавината и Тристан. Кондиционен ще е Шивача.

По обясними причини по време на представянето кондиционният треньор ще бъде зад прозрачен екран. Все пак в негов интерес е поне 24 часа преди представянето да изтрие акаунта в Skype.
Или пък най-добре да започнем със събличане, няколко тояги и да повежда момчетата, че 60-тата минута стана култова за нас.

Ще си пусне брада и мустаци и ще се обръсне като чичко Астор. Няма проблем. Веднъж почне ли тренировъчният процес-после е лесно.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот wilge » 25 юли 2017 09:13

Cooler написа:Моментално връщане на Стоев. Друг изход не виждам


Човекът който се смее на кой отбор е треньор сега?
Сега сериозно. Медиите в момента намекват за Сале Янкович. За мен той е доказан помощник. Като старши, мисля че се представи в Стандарт и Мехелен като Тъпчо и Жадното взети заедно. Ако искат промяна в манталитета, физическата издръжливост, тактическата постройка и работата като цяло, би било добре да поканят Вячеслав Грозни. Той нееднократно е заявявал, че иска да се завърне в Левски. Стига да приеме да работи с наглед приличната селекция в момента и да не привлича повече от двама- трима през зимата. За да сме отбор при следващата презентация в ЛЕ.

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот levski4ever86 » 25 юли 2017 09:35

sin4ec написа:Новият треньор ще съм аз. За помощници назначавам Лавината и Тристан. Кондиционен ще е Шивача.

Опазил ни Бог от такъв екип. :shock:
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21360
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот metodito » 25 юли 2017 11:02

Нужно беше Срас, като е казал 'А' с привличането на имена, като Рошу, Обертан и Гомес, да каже и 'Б' още след мачовете със Сутиеска и да привлече добър треньор. Аз, а и не само аз, смятаме, че имаме добър отбор, като единици, макар и да е небалансиран (резервни бекове нямаме, централен защитник - трети - нямаме), който обаче трябва да бъде воден от специалист.

Аз стискам палци за португалец. В последните години видяхме португалците в Гърция, в Румъния и на други места от нашата черга. Португалските тренери впечатляват с тактически умения, а именно това ни липсва от времето на Гочето и Мъри още.

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот riftwar » 25 юли 2017 15:16

Хуанде Рамос доколкото виждам е свободен. Беше треньор на Днипро, значи с оглед парите, които е развързал "mr. big shot", предполагам, че може да успее да го ангажира. Не, че вярвам, ама нали тук всички хвърлят боб. :)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот sin4ec » 25 юли 2017 19:41

Задачата с новия тренер се усложнява от условието да работи с наличната селекция. Която никак не е лоша, между впрочем. Но всеки си има свои виждания.
Грозни е старо куче, ще стабилизира отбора бързо. Сале Янкович е млад треньор с качества. Предимство и на двамата е, че Герена им е позната.
Португалец или испанец е добра опция, особено с оглед наличието на Гомес в отбора. Спецовете от тези школи практикуват модерен и атрактивен футбол. Как обаче ще им се отрази БГ действителността е загадка.
Немски треньор също ще свърши работа.
Като цяло играчите ни (без черните) са тактически грамотни. В съвременният футбол ролята на треньора е да разпредели задачите на всеки един, да му ги зададе лично, а после на разбора да обясни и отборните цели-къде ще се подсигуряват в защита, къде ще пробват да пробиват, къде ще създават числено преимущество и так далеее.
Точно тук Митов явно куца. Играчите карат на автопилот и действат според конкретната ситуация. Което води до грешки, несигурност и колебание.
Нямаме обаче време. Хикс в Пловдив още не е трагедия. Но ако се продължава в същия дух, и тя ще дойде.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот debilcho » 25 юли 2017 23:29

Аз.За 15 еврака и аз мога да си дърпам пръстите ,все едно доя коза.... и яка неустойка ,че бързо ше ме разкрият.

Marodera
Мнения: 33
Регистриран на: 09 юли 2017 22:31
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Marodera » 26 юли 2017 13:18

В никое друго първенство по света не се сменя треньор след 2 кръг (в случая даже е 1). В България се сменят при 2 загуби и 1 равен. Това не е реално.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот groti » 26 юли 2017 13:42

Marodera написа:В никое друго първенство по света не се сменя треньор след 2 кръг (в случая даже е 1). В България се сменят при 2 загуби и 1 равен. Това не е реално.

Защо говорите безумия? Митов е треньор (2рия период) от месец Март доколкото помня. Ако не ти се занимава да си направиш труда ще те улесня и ще ти кажа, че под негово ръководство балансът на Левски като П/Р/З е негативен, каквато е и головата ни разлика.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3809
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Анкета : Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот loko1 » 26 юли 2017 13:53

Marodera написа:В никое друго първенство по света не се сменя треньор след 2 кръг (в случая даже е 1). В България се сменят при 2 загуби и 1 равен. Това не е реално.


Бай Гроздан Великан не го ли уволниха след 15 мача без загуба?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 121 госта