Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот Corwin » 23 юли 2017 23:37

Най-лошото от тоя мач е, че не се видя/чу как го чакахме с интерес да излезе за интервю мишката гнусна, за да си кажем мнението.
Митов, иди си с добро...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Заложен ли е Ники Жадното на дузпата?

Мнениеот sandi74 » 23 юли 2017 23:38

ehh написа:Чакайте малко, бе, какво хвърляте цялата вина върху Митов? Човекът опита да промени нещо, смени схемата, излезе офанзивен, но какво да направи, като отборът изглеждаше като изцеден. За мен голяма вина има онзи жабар, който НАЙ-НАКРАЯ си тръгна. Друг въпрос е, че част от новите дойдоха в не добра форма; в опит да направят рестарт на кариерите си. Нали не си мислите, че са дошли в момент, в който са били във върхова форма? Такъв футболист няма да дойде скоро в България. Освен, ако Лудогорец не излъже някой бразилец

Аркадаш,бъкел не вдяваш от това странно и абсолютно непознато за тебе добиче футболчето.ФАКТ.Кой му направи селекцията на жадния физкултурник :?: Кой му проведе подготовката :?: Не се изказвай неподготвен,все пак говорим за футбол макар и в българския му вариант а не за художествена гимнастика,балет или синхронно плуване където съм повече от сигурен че си вещ и компетентен :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот DarkPsy » 23 юли 2017 23:43

Кой пореден сменен треньор ще е това за единица време? Мисля, че сте готови за рекордите на Гинес.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот Corwin » 23 юли 2017 23:44

DarkPsy написа:Кой пореден сменен треньор ще е това за единица време? Мисля, че сте готови за рекордите на Гинес.


Тоя не се брои, защото е треньор, колкото аз съм Меси.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот blue avalanche » 23 юли 2017 23:49

"Като не вкарваш - така е!" - Николай Митов
Отново пределно мъдър!!!
Отново до болка прав!!!
Отново реже живо месо!!!
Конфуций ряпа да яде!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот Neron » 23 юли 2017 23:52

За съжаление Митов не е виновен. Виновни са тия, които си помислиха, че става за треньор. Лошото е, че който го е довел или който не го е разкарал далеч по-рано няма да понесат никакви последствия. Същото беше и положението с Топчо.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Заложен ли е Ники Жадното на дузпата?

Мнениеот balef » 23 юли 2017 23:54

Той Митов Жадното и може би Тъпото,дори не успя да свърже две прости изречения в едно сложно в интервюто след мача. Левскар съм и ме боли от толкова слаба и най-вече БЕЗДУШНА игра на Левски. Боримиров и Митов Жадното не са хората,които респектират и налагат дисциплина и най-вече желание за раздаване на терена до край. Ако се махнат от Левски,заедно отбора ще тръгне нагоре!

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот Serafim » 23 юли 2017 23:56

От интервюто на Митов до пистата става ясно, че е аут. Не коментираше конкретни ситуации или дори развитието на мача, а се оправдаваше, сякаш да не си помислят хората, че е направил грешки.
Питат го за представянето на Ангелов, той отговаря, че момчето си е защитник. Питат го как му се видя схемата без крила, той веднага контрира, че няма много крила на разположение. Репортера изрази мнение, че Локо имаха повече чисти положения (с което не съм особено съгласен), Митов веднага отгоаваря, че Левски са контролирали мача...
Боримиров според мен го е информирал или преди мача или веднага след него.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Заложен ли е Ники Жадното на дузпата?

Мнениеот Балкански Орел » 23 юли 2017 23:57

На мене ми става жал вече за тоя човек.Всеки го псува рогае, а който иска може да види края на преконсференцията, направо тъжна гледка.Като ученик пред най-гадната даскалица.

https://www.youtube.com/watch?v=k4YGMNA4U4c
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот blue avalanche » 23 юли 2017 23:58

Serafim написа:От интервюто на Митов до пистата става ясно, че е аут. Не коментираше конкретни ситуации или дори развитието на мача, а се оправдаваше, сякаш да не си помислят хората, че е направил грешки.
Питат го за представянето на Ангелов, той отговаря, че момчето си е защитник. Питат го как му се видя схемата без крила, той веднага контрира, че няма много крила на разположение. Репортера изрази мнение, че Локо имаха повече чисти положения (с което не съм особено съгласен), Митов веднага отгоаваря, че Левски са контролирали мача...
Боримиров според мен го е информирал или преди мача или веднага след него.

Че той, Митов, кога е "анализирал" мачовете смислено, че не се сещам???


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта