ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2017 18:37

HardWork написа:
blue avalanche написа:
HardWork написа:...но имат сърце и дух,...

Видяхме ги в Сплит. Направо си разплетохме чорапите от страх. Пред тяхното "сърце и дух"...
Аз, пък, си мислех, че всички хора имат сърце. Може и да греша... :mrgreen:

Не се прави на глупав, тук думата сърце има образно значение. Аз страх не видях, просто са слаби! Хайдук ако играе в нашето първенство ще е някъде между 5 - 8 място. Раздадоха се 80 минути на макс и накрая грохнаха, това само показва колко аматьорски се работи при тях. Дори отбори като Етър имат по - добра физическа подготовка. Определено в първия мач играчите на Хайдук се раздадоха повече, и точно това имам предвид под "сърце и дух" ...

Не се прави на глупав. Много добре знам "образното" значение. А ти смяташ, че играчите на Левски нямат "образно" сърце. Само в Хайдук имат.

Потребителски аватар
giorgi
Мнения: 25
Регистриран на: 22 мар 2010 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот giorgi » 15 юли 2017 18:38

2:0 или 3:1 за Левски . И ще имаме 3/3 класирани в следващия кръг на евротурнирите !

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот onegavon » 15 юли 2017 19:10

Хайдук имат няколко човека които играят на ниво.Това са защитниците Борха Лопес, капитана Нижич, негърчето Хамза и голямата надежда Никола Влашич. Всичко останало е средна ръка, че и надолу. Унгареца който вкара дузпата е изпята песен , бавен е като тролей и е лесен за опазване. Само при статични може да е опасен щото е дълъг и доста ячък.

С две думи "прехвалена стока" са и те карат на стара слава.Голямото предимство е треньора им който е доста опитен с голям стаж.

Най- опасен си остава младия Влашич бърз,техничен и много напорист.Това момче го чака голямо бъдеще.Със сигурност ще им напълни касата с няколко милки и то много скоро. Хърватите поне държат цена ,оферти за млади таланти под милион ги хвърлят направо в кошчето.
Ние тука навремето като продадохме Чочев за 700 000 на Палермо какви приказки бяха.Сега вие Краев пак за никакви пари го шитнахте. Въобще българските футболисти много се обезцениха което хич не е добре за клубовете.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23666
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот delqnski47 » 15 юли 2017 20:02

2:0.Негрите се развихрят накрая в 94 и 95 минута и праскат два гола :!: Жадното истерясва и още в съблекалнята се напива до припадък. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 юли 2017 20:09

HardWork написа:...Хайдук ако играе в нашето първенство ще е някъде между 5 - 8 място ...

+1 :) И аз там ги слагам. Само че, 1:0 е много хубав турнирен резултат за тях. За нас лошото е, че не вкарахме гол като гости, ама като нямаш един едничък удар във вратата на съперника, как да влезе този гол, съдията ли да го вкара!?... :roll: 8-) Черната сила, дето дойде от "Берое" може много повече, ама кой да го изведе? Да имахме сега един като Тасевски (дори да е мързелив като него), дето направи Гарата голмайстор!... :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот venko 1984 » 15 юли 2017 20:27

3:0

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот realno » 15 юли 2017 22:40

Не съм оптимист за мача, причини много и най вече - треньора ни. Очаквам първото полувреме да играем юруш, но със сърце. Не вярвам да има голяма разлика от предните срещи т.е. няма да има идея в играта ни и футболистите ще се лутат на терена като разчитат на лични прояви и силно изритани напред топки. Второто полувреме ще ни налегне отчаянието и умортата, грешките ще се увеличат и до там. Прогнозата ми е 0:0. Искрено искам Левси да продължи за да понапълним касата и да увеличим увереността си преди вътрешните мачове и предстоящия е ЕКТ, но пак казвам, Левски няма облик и за мен причината е в треньора.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот metodito » 15 юли 2017 23:46

Този мач няма да е нула на нула. Със сигурност Хайдук ще натискат за гол. Ние също. Мен ме е страх да не поведем с 1-0 към 60-тата минута и Митов да реши да "чака" продълженията. Иначе очаквам също и отново да видя заучено положение. Ако вземем, че отпаднем нещастно, но с борба, ще си променя малко от малко мнението за Ники. Не, че изключвам да ги отстраним, просто не го споменавам нарочно. Ще се радвам Митов да ме опровергае за мнението ми за него. А и понякога ми е жал за него. Един такъв на вид горкия смачкан, невзрачен и в същото време тук си му сипваме кадърно. Така че, дано.
Последна промяна от metodito на 15 юли 2017 23:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот popokutepetel » 15 юли 2017 23:51

Мачът със сигурност го взимаме. Въпросът е да е с достатъчно, че тия редовни балъшки грешки в защита по няколко на мач са ни патент.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот Player » 16 юли 2017 00:02

Ако играем със стартовият състав от първия мач, ще е мъка голяма да вкараме гол. Ако не започне Нар и пуснат Жорди, тогава ще е друго. Надявам се Митов да си дава сметка, че с двама нападатели е много по-възможно да се вкара така нужния гол. И да не ги пусне в началото, то през второто полувреме ако не вкараме, ще е задължително да сме с двама, че може и трима нападатели в последните минути. В края се видя че пукат гуми хайдуците и ще владеем тогава нещата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 65 госта