ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 юли 2017 15:40

Не успяхме да надскочим моментната си спортна форма. Повечето от играчите имат качества, но на този етап не успяват да ги покажат.
Вкарахме в хубав момент, имаше време, за да се вземе решение, как да се процедира до края на редовните 90 мин.
И тук си пролича слабоста на Митов. Не се взе никакво решение. Отборът продължи да играе, както до този момент, а това беше пагубно. Защото до онзи момент, Левски не играеше смислено, подредено и компактно. Тоест, не играеше нищо.
На хората, които се итересуват от тактиката, подредби, схеми и т.н. като цяло, от треньорската работа, не може да не е направило впечатление как хърватите стояха в центъра.
Дори не бе нужно да правят няква интензивна преса, за да затрудняват организирането на атаки от нашите хора.
Просто насищаха зоната на топката, и след като премествахме топката в друга зона, там пак се случваше същото. Елементарен подход, вика му се "уплатнено зоново покритие". Митов и играчите ни, така и не успяха да намерят решение на тоя "ребус".
Другият парадокс беше, че когато не уплатняваха зоната на топката и когато не ни пресираха, ние изнасяхме топката с дълги подавания към Мапуко или крилата, а когато ни пресираха, тогава решавахме, че ще изнасяме с къси подавания между защита и халфове. :lol:
Да не говорим за дупките между линиите, които често бяха над 30 метрови.
Не е зле, но за мач в квартала.

Като цяло, не смятам, че Митов е чак в дъното на треньорската верига, и че разполагаме с някви страшни играчи.
Но лошата форма на част от играчите и ограничените тактически знания ( а можеби и липса на възможност да придаде идеите си на играчите ) на Митов, доведе до логичният завършек.
За съжаление ще се окажа прав. Още преди началото на сезона писах, че с Митов не може да очакваме някакъв характерен стил - начин - почерк, на игра.
Писах, че ще гледаме някакво подобие на прочутият стил на Димитър Пенев от САЩ 94 - "Добре организиран хаос". Стил, опиращ се най-вече на индивидуалните качества на футболистите. Но поради липса на сработка, известно време ( можеби в следващите 2 месеца ) ще гледаме по-лошата версия на този "стил".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот AN71 » 21 юли 2017 15:48

THE G.A.M.E написа:Не успяхме да надскочим моментната си спортна форма. Повечето от играчите имат качества, но на този етап не успяват да ги покажат.
Вкарахме в хубав момент, имаше време, за да се вземе решение, как да се процедира до края на редовните 90 мин.
И тук си пролича слабоста на Митов. Не се взе никакво решение. Отборът продължи да играе, както до този момент, а това беше пагубно. Защото до онзи момент, Левски не играеше смислено, подредено и компактно. Тоест, не играеше нищо.
На хората, които се итересуват от тактиката, подредби, схеми и т.н. като цяло, от треньорската работа, не може да не е направило впечатление как хърватите стояха в центъра.
Дори не бе нужно да правят няква интензивна преса, за да затрудняват организирането на атаки от нашите хора.
Просто насищаха зоната на топката, и след като премествахме топката в друга зона, там пак се случваше същото. Елементарен подход, вика му се "уплатнено зоново покритие". Митов и играчите ни, така и не успяха да намерят решение на тоя "ребус".
Другият парадокс беше, че когато не уплатняваха зоната на топката и когато не ни пресираха, ние изнасяхме топката с дълги подавания към Мапуко или крилата, а когато ни пресираха, тогава решавахме, че ще изнасяме с къси подавания между защита и халфове. :lol:
Да не говорим за дупките между линиите, които често бяха над 30 метрови.
Не е зле, но за мач в квартала.

Като цяло, не смятам, че Митов е чак в дъното на треньорската верига, и че разполагаме с някви страшни играчи.
Но лошата форма на част от играчите и ограничените тактически знания ( а можеби и липса на възможност да придаде идеите си на играчите ) на Митов, доведе до логичният завършек.
За съжаление ще се окажа прав. Още преди началото на сезона писах, че с Митов не може да очакваме някакъв характерен стил - начин - почерк, на игра.
Писах, че ще гледаме някакво подобие на прочутият стил на Димитър Пенев от САЩ 94 - "Добре организиран хаос". Стил, опиращ се най-вече на индивидуалните качества на футболистите. Но поради липса на сработка, известно време ( можеби в следващите 2 месеца ) ще гледаме по-лошата версия на този "стил".

Хахаха аз го казах на един колега само ,че аз казах при Д.Пенев националния отбор играеше добре организиран хаос ,докато при Митов ние играем не организиран хаос каквото и да значи това.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот boabbb » 21 юли 2017 15:52

Е, ама Пенев в Щатите за мача с Мексико беше останал, мисля, с един защитник общо здрав и ненаказан :lol: :lol: Като върнеш Ивайло Йорданов централен защитник, какво да е :lol: :lol: И се пише "уплЪтнявам" :geek: Общо взето, Ники Митов не става за треньор на отбор с амбиции, какъвто, надявам се, е Левски :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3983
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот Странджата » 21 юли 2017 15:55

Аз съм левскар, който си обича отбора. От футбол кой знае колко не разбирам, но все пак мога да различа кога един отбор играе така, че да му личи, че знае какво да прави, и кога играе, без да има представа за една по-обща схема или концепция за играта. Същото е и с треньора - когато ми говори за това, което всеки вижда, като прозрение, а не казва онова, което го предопределя, когато не говори от първо лице - примерно, не ми стигна времето за това и това, когато ми казва, че продължава и гледа напред, като че ли всички са очаквали да спре и да погледне назад (не че не е необходимо, но за това трябва интелект), как мога да се радвам на отбора си.
Митов, макар че би трябвало да имам някакъв сантимент към него заради познанството с баща му, би трябвало да е левскар като мене и като много други - да обича отбора си, но повече да обича истината. А ние не сме чули от него най-важната истина - кои са основанията да смята, че е полезен на отбора си като треньор, а не като привърженик.
Ако на спортния директор може да не му приляга пред обществеността - било то и левскарска, да неглижира треньора за видимата му безпомощност, то му е задължение да го накара поне да каже истината за себе си - колкото и нелицеприятна да изглежда. Пък нека тога всеки да решава за себе си кой заслужава доверие. Защото засега е видно само едно - те - директор и треньор, смятат, че ние не заслужаваме доверие и затова е по-добре истините да си останат между тях. Ако тези истини са човешки - те грешат. Ако са от друго естество - те вършат престъпление спрямо любимия ми отбор.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот PSvilenov » 21 юли 2017 16:01

Ботев добре му набиха шамарите от първият му ден там . Разкриха го веднага и си спестиха мъките . Тука жалките фенове на Левски провикнаха 3 пъти оставка на мача с Верея и това беше за месеци позор и срам . Заслужавате си го Митов ,че даже ви е малко .

ludnicaaa
Мнения: 116
Регистриран на: 01 юли 2017 11:10

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот ludnicaaa » 21 юли 2017 16:10

Митов се знаеше че не става за треньор от години, защо повечето чакахте да отпаднете сега и бършейки сополите си да сочите с пръст жадното. Какво очаквахте точно да се случи, да излезете с двама нападатели и онея да приключат мача до полувремето. Истината е, че Хайдук не е толкова спрял отбор, както го изкарахте всички след първия мач, включително и медии и специалисти, а си достатъчно грамотен отбор, който си изигра екстра картите първия мач, и ви пръсна втория, като за два мача ви остави да създадете максимум 3 положения за гол. Хърватите са поне класа над вас в момента, това е истината, а с 11 нови няма как да искаш резултати на втората седмица, това е другата истина. Тъй че ако искате успех догодина си запазете отбора, и тогава имайте претенции към някой.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот 1982 » 21 юли 2017 16:37

Jeremy написа:
realno написа:Ако Мотов се махне сега е лошо, но ако се махне по - късно ще е непоправимо. Трябва натиск от феновете към ръководството за смяна на треньора. Нов качествен треньор трябва да ни бъде цел номер 1, дори ако трябва да не се привличат други играчи.

Каква част от приходите генерират феновете, че да се месят в управлението на клуба?
След всички наказания и глоби (и последвалите финансови загуби) имат ли морално право феновете на подобни действия?


Най-сериозната част - спонсори и реклами, приходи от ТВ права, билети, артикули ....... всички тези постъпления са от феновете, кои директно, кои индиректно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот demon777 » 21 юли 2017 16:51

Лоша услуга Ви напаравиха всички спортни медии и най вече тези от гонг които изкуствено се опитваха да ви вдъхнат кураж изкарвайки хайдух посредствен отбор допринизявайки го до нивото на вашето че дори и отдолу. Томислав русев цяла седмица не спря да Ви надъхва как може да ги биете и че те не отбор който не може да преодолеете.

Първият мач изглеждахте по добре на терена само заради факта че им беше 1ви официален мач и като че ли леееко ви надцениха.
Но те играха и втори а Вие си почивахте и нещата си дойдоха на мястото
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12223
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот TristaNNN » 21 юли 2017 17:20

Ще си излея и аз това, което ми е на сърце:
- С оглед развоя на мача вчера, отпадането ни беше заслужено и добре, че тия нямаха ден, че инак освен заслужено, щеше и да е много срамно. Хърватите си изиграха мача правилно - плътно до хората ни в тяхната половина, почти безгрешни централни защитници (номер 3 и капитанът 23 определено размазаха всякакви наши опити за атаки, безмилостни на втория етаж), висок вратар, отличен при центриранията (напомня на нашия Блажевич), бързи и добре организирани атаки - с 1-2 паса разцепваха и халфова линия, и защитата ни. Явно добре ни бяха разучили и знаеха как да си вземат своето. Е, взеха си го заслужено, защото щабът им си беше свършил добре работата.
- То било голям кеф да гледаш мача на видеостена с хиляди сини братя и сестри около теб, на мен лично ми беше по-забавно отколкото понякога на стадиона. 8-) Ако продаваха и бира, още на следващото домакинство лично щях да вдигна някоя свастика.
- Донякъде съм съгласен с обективното мнение на Vaskonti в по-предните страници, нищо че е цесекист. Ами да, наистина играчите можеха да се раздадат и да покажат повече. С това им поведение вчера може би ще имаме успех срещу 70% от отборите у нас, но за втори кръг в Европа се иска повече, вярвам че и те са го осъзнали. Въпреки това, не искам да ги разпъвам на кръст - приемам, че не са добре сработени, а това в случай не е просто оправдателно клише, а истина.
- Аз, противно на повечето хора във форума, няма да качвам Митов на бесилото. Иска ми се да му дам шанс поне до зимната пауза. Ако пък се види, че сме толкова зле, колкото повечето колеги считат, то ще си проличи в следващите месец-два, тогава да му мисли ръководството.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски - Хайдук Сплит | 20.07 | 20:00

Мнениеот metodito » 21 юли 2017 17:49

PSvilenov написа:Ботев добре му набиха шамарите от първият му ден там .

Значи, когато го направиха си казах: "Бати тъпунгерите". Днес им завиждам. Защото имах съмнения, но вече съм убеден, че Митов е един кърлеж, тапир, който просто не се усеща колко е зле! Да, не е хубаво това, което част от бултрасите направиха, но е било ПРАВИЛНО. Така, както не беше хубаво събличането на Петев, но беше ПРАВИЛНО! А Динамо Загреб няма да участва в битката за ШЛ от десет ли колко години. Смятайте. И Петев се назландисваше, че го натириха. И Ботев продължават, а НИЕ НЕ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта