ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Хайдук
91
39%
Равен
75
32%
Победа за Левски
69
29%
 
Общо гласове: 235

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот Живко6461 » 15 юли 2017 06:54

metodito написа:Двамата сте олицетворение за олигофрените по трибуните. Докато не изчезнат такива като вас, дотогава все така ще е! Селяци с галоши! Ама и на вас и на другите ще им мине времето. За всеки идва Видовден. И тъпанарите ще си го получат. Или така ще е, или тая страна ще потъне в мрак. Цигани!

Кои олигофрени по трибуните олицетворявам аз? С какво те дразнят моя селски произход и моите галоши? С какво вредя и съм предвестник на настъпващия мрак за "Левски", за целия български футбол и на България като цяло? Защо съм циганин? За да изчезна по-скоро.
Би ли посочил в какво се изразява твоят положителен принос? С какво можеш да бъдеш положителен пример? За да се поуча, за да бъда и аз полезен за България. Имам желание. Не е проблем още днес да си купя нови трандафори. Макар че и тези, които притежавам не са съвсем лоши. Другото, другото е по-важно. Помогни със собствено излъчване!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта