ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Хайдук
91
39%
Равен
75
32%
Победа за Левски
69
29%
 
Общо гласове: 235

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот сини богове » 14 юли 2017 22:30

Ако Митов отстрани Хайдуците, да го сменяме ли, или да изчакаме следващия мач? За един приятел питам.

На линия
Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15010
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот miro_rz » 14 юли 2017 22:35

NOMER14 написа:
miro_rz написа:Синчец много ти е болна темата със Стоев . Скоро го чакаме в посока Разград , човека си има корени от там .

Той е май единственият известен футболен човек, роден в Разград. Ако бъркам, добави имена.

Доста футболисти знам , но всички са били на ниво Б или В група . И да може да е единствения , не знам и не споря .
Може би друго име за което се сещам е Шенер Ремзи ( има 5/6 сезона за Черноморец и 1/2 за Нефтохимик ако не ме бърка паметта ).
Изображение

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот sin4ec » 14 юли 2017 22:43

levski4ever86 написа:
sin4ec написа:Сега Митов го плюят всякакви индивиди, той нищо не казва.

Оставаше да каже нещо послушкото. Водят му играчи каквито на последните няколко треньори не бяха осигурени.
Казваш Петрович осрал мача с Марибор, а не споменаваш как Стоев осра мача в Бургас? Такова величие в треньорските среди стои без отбор над година и никой не се сеща да го потърси. :o Преди малко сбърках. Не е просто лицемерие, а висша форма на лицемерие.

Ахъм. Стоев не осра мача в Бургас, но осра доста други. Нормално. Не знам дали Митов е послушко, но не е гнусна к...а, която преговаря за пост зад гърба на действащ треньор, пък после ревеше като мечка как водели преговори с Херо!
Ама много се разстроил, че го критикували...вай, ми сега?
Всичките от фенклуба му сте под калъп. Хубавото е, че никой не ви ебава. Може да отидете във Виетнам и да викате за отбора му. Нас ни интересува Левски. Този беше вреден за отбора и го разката. Искрено се надявам това чучело никога повече да не припарва до Герена.
Не знам какво лицемерие има в позиция, отстоявана твърдо от година и половина насам, но не се изненадвам. Радвам се, че такива като вас няма да са на Герена на реванша. Искрено се надявам да отстраним Хайдук, което за вас ще е трагедия, но за феновете на Левски-радост!
ПНХ!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот Jordan1914 » 14 юли 2017 23:03

sin4ec написа:
levski4ever86 написа:
sin4ec написа:Сега Митов го плюят всякакви индивиди, той нищо не казва.

Оставаше да каже нещо послушкото. Водят му играчи каквито на последните няколко треньори не бяха осигурени.
Казваш Петрович осрал мача с Марибор, а не споменаваш как Стоев осра мача в Бургас? Такова величие в треньорските среди стои без отбор над година и никой не се сеща да го потърси. :o Преди малко сбърках. Не е просто лицемерие, а висша форма на лицемерие.

Ахъм. Стоев не осра мача в Бургас, но осра доста други. Нормално. Не знам дали Митов е послушко, но не е гнусна к...а, която преговаря за пост зад гърба на действащ треньор, пък после ревеше като мечка как водели преговори с Херо!
Ама много се разстроил, че го критикували...вай, ми сега?
Всичките от фенклуба му сте под калъп. Хубавото е, че никой не ви ебава. Може да отидете във Виетнам и да викате за отбора му. Нас ни интересува Левски. Този беше вреден за отбора и го разката. Искрено се надявам това чучело никога повече да не припарва до Герена.
Не знам какво лицемерие има в позиция, отстоявана твърдо от година и половина насам, но не се изненадвам. Радвам се, че такива като вас няма да са на Герена на реванша. Искрено се надявам да отстраним Хайдук, което за вас ще е трагедия, но за феновете на Левски-радост!
ПНХ!

Абе човек ти въобще гледа ли мача за финала за купата,когато ние имахме само 1 футболист на име АНТОНИО АНИЕТЕ и шибаната усмивка Стоев го извади 4 минути преди края,при положение,че ако отиваме на продължения ние оставахме без човек,който може да вкара гол. Какво го защитаваш не мога да разбера?Митов просто на реванша трябва да иде при футболистите и да им каже,да играят за него и за всичките 1 млн.ЛЕВСКАРИ(толкова сме минимум след последното онлайн преброяване на Иван и Андрей) и че тия долни мърши Хърватите трябва да бъдат изядени.Не ми дреме дали с фалове и агресивна игра,но те трябва да бъдат унищожени.НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЕ ПОДИГРАВА И ДА УДРЯ ФЕНОВЕ НА ЛЕВСКИ!САМО ЛЕВСКИ!!!<3


Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот levski4ever86 » 14 юли 2017 23:46

sin4ec написа:
levski4ever86 написа:
sin4ec написа:Сега Митов го плюят всякакви индивиди, той нищо не казва.

Оставаше да каже нещо послушкото. Водят му играчи каквито на последните няколко треньори не бяха осигурени.
Казваш Петрович осрал мача с Марибор, а не споменаваш как Стоев осра мача в Бургас? Такова величие в треньорските среди стои без отбор над година и никой не се сеща да го потърси. :o Преди малко сбърках. Не е просто лицемерие, а висша форма на лицемерие.

Ахъм. Стоев не осра мача в Бургас, но осра доста други. Нормално. Не знам дали Митов е послушко, но не е гнусна к...а, която преговаря за пост зад гърба на действащ треньор, пък после ревеше като мечка как водели преговори с Херо!
Ама много се разстроил, че го критикували...вай, ми сега?
Всичките от фенклуба му сте под калъп. Хубавото е, че никой не ви ебава. Може да отидете във Виетнам и да викате за отбора му. Нас ни интересува Левски. Този беше вреден за отбора и го разката. Искрено се надявам това чучело никога повече да не припарва до Герена.
Не знам какво лицемерие има в позиция, отстоявана твърдо от година и половина насам, но не се изненадвам. Радвам се, че такива като вас няма да са на Герена на реванша. Искрено се надявам да отстраним Хайдук, което за вас ще е трагедия, но за феновете на Левски-радост!
ПНХ!

Нямам представа за какви клубове говориш и към какви групи се причисляваш. Моето членство се простира само до един клуб - ПФК Левски София. Не само, че ще бъда на реванша, но и на всеки друг мач както винаги. Не се казвам Синчец фенката на Стоев, за да желая загуби на любимия отбор от комплекс към 70 годишен човек. :lol:
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 21:30

Мнениеот 1982 » 15 юли 2017 00:47

blue avalanche написа:
sin4ec написа: Не, просто още когато се заговори, че идва на мястото на Стоев, аз казах какво ще се случи. Има го в архив. И познах на 100%. Този ни върна една година назад. И никога няма да му простя , и винаги ще го казвам това.
Докато беше на Герена, няколко пъти минавах до него и си извръщах главата на другата страна. Не мога да го понасям този .........
Ако беше мъжкар, никога нямаше да приеме офертата и дори разговорите да идва в Левски. Стоев извади кестените от огъня с децата, и имаше моралното право да води отбора си в ЕКТ. Вместо това този се натресе, осра мача с Марибор, и далеч преди Коледа се изнесе като ...... Той и си е ......
Това го направи за трети път.

Това, което наблюдаваме в момента в отбора са разрушенията, които остави след себе си Петрович!!! Плащаме цената на неговите 7 "гръмки" победи и изсухлянето по терлици след това! Събираме отломки и още не можем да се оправим. Такава разруха остави след себе си тоя!
Когато водеше преговори зад гърба на Стоев ни рИвеше, а после се разциври... С 3 реда сълзи и 2 реда сополи...


Стоев, този уникален некадърник стои без работа откак е напуснал Левски, понеже никой не го иска, толкова са му качествата .... само шепа заблудени виждате нещо в него, а той, горкият, не става дори за учител по физическо .... абсолютен неможач.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот Живко6461 » 15 юли 2017 01:47

blue avalanche написа:
Офтопик:
Живко6461 написа:
groti написа:[offtopic]
Живко6461 написа:
metodito написа:
groti написа:[...Вратарите и защитниците винаги са най-уязвими при една грешка. Тогава често е фатална. Не можем да се сърдим на Пиргов. И други грешки ще прави, но е добър защитник...

Трябваше да уточня, влизането му най-вече беше просто малоумно. Точно, като маваши-герито, което игра на оня от Марибор преди година. Имаше и още една или две ситуации, в които Давид го покри. Странно, че с големия Сашо, който не е по-добър в никакъв случай от Давид, Пиргов играеше много по-уверено. Може да има друго, знам ли. Но Митко нещо не е във форма, според мен.

Има принципни грешки, които би трябвало да са изключения. Уви, защитниците на "Левски" ги повтарят многопъти, прекалено често, почти във всеки по-сериозен мач. Включително и Пиргов. Справка: мачовете с ЦСКА-София, последния с "Лудогорец", със "Сутиеска", дузпата срещу "Хайдук", ... Повтарящи се грешки, които навяват съмнения за високата класа на допускащите ги.

Аз пък съм против това категорично да се хвърля вината върху защитниците, при положение, че халфовата ни линия в дефанзивен план я няма особено. Не може да ти налитат постоянно и да не направиш грешки. Виж вчера мача - Хайдук спечели центъра и за нападателите ни остана да гонят изритани топки. Същото беше и със Сутиеска. В модерния футбол го не можеш да разчиташ на 2ма човека да замитат след другите 8 полеви играчи.
[/offtopic]
Не хвърлям цялата вина при всеки гол на защитниците. Посочих принципни грешки на конкретни футболисти - пласиране, реакции срещу атакуващ противников нападател, влизане при борба за топка в наказателното поле, ... Като че ли се учат на тренировки. И то още в детските и юношеските отбори.

Ми аз мога да ти направя клипчета с такива грешки на Рамос, Т.Силва, Киелини, Р.Карлуш, Марсело и който си там искаш... Това какво означава? Правилно: абсолютно нищо.
Те дали са учили нещо в детските школи???
Да поставя въпроса по друг начин:
Ако Пиргов, Яблонски, Горанов и т.н. във всяка ситуация реагираха адекватно, в Левски ли щяха да играят? Или някъде другаде?

Сигурно можеш да направиш въпросните клипчета. Това означава, че притежаваш знания и умения за да работиш с подходящи програмки. Може би дори си на много високо ниво. Разбира се, че клипчетата няма да предизвикат никакво съмнение в качествата на споменатите футболисти. Защото това са епизодични грешки и комични ситуации, които всеки може да допусне, в които всеки може да изпадне.
Аз посочих принципни грешки, свързани с липса на ориентация и неправилно позициониране, неправилна реакция спрямо действията на противникови нападатели, неправилна атака към противниковите нападатели и др. Грешки, които нашите защитници допускат многократно във всички по-сериозни мачове.
Аз знам, че поради установени реалности понастоящем в "Левски" не могат да играят най-добрите футболисти в света. Но искам в "Левски" да играят добри футболисти, ръководени от добър треньор. Достатъчно добри за да бъде "Левски" силен отбор от средно европейско ниво.