ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Хайдук
91
39%
Равен
75
32%
Победа за Левски
69
29%
 
Общо гласове: 235

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 0:1 FT

Мнениеот levski4ever86 » 14 юли 2017 13:18

blue avalanche написа:
OGI1914RZ написа:Бях сигурен че ще играем в аматьорски стил с безумно чистене на топката към нападателя.

Пишеш глупости. И през двете полувремена имахме голямо предимство във владеенето на топката. Това с "безумно чистене" става ли??? :shock:
Друг е въпросът, че не успяхме да превърнем това предимство в голови заплахи.
Но, когато Гомес, Панайотов, Буш, Вутов и Рошу напипат оптималната форма, когато се снабдим с кадърно(бързо, технично и мислещо) крило нещата ще изглеждат по съвсем друг начин.
Имайте малко вяра, бре хора!!!

Владеенето на топката стана в наша полза едва когато Хайдук отпаднаха физически. От коментарите виждам, че хората имат вяра в играчите, но треньора пречи на отбора да се развива. С нормален треньор тези ги отнасяхме като куцо пиле домат.
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот W84me » 14 юли 2017 13:22

metodito написа:
Герой на мача за мен, без никакво съмнение е Яблонски. Но той не може да огрее навсякъде. Малоумна игра на Пиргов. Направи го срещу Марибор, направи го и тук. :evil:

Какво е направил Пиргов срещу Марибор?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 13:26

groti написа:[



Вратарите и защитниците винаги са най-уязвими при една грешка. Тогава често е фатална. Не можем да се сърдим на Пиргов. И други грешки ще прави, но е добър защитник. Вчера Яблонски и Митрев бяха най-добрите. Според мен Вутов не беше слаб,но може още много. Панайотов направи много грешки, но пък сърцат - добър трансфер. За Буш,обаче имам подобни притеснения. Бавен, апатичен.. Дано да ни опровергае.



Трябваше да уточня, влизането му най-вече беше просто малоумно. [strike]Точно, като маваши-герито, което игра на оня от Марибор преди година[/strike]. Имаше и още една или две ситуации, в които Давид го покри. Странно, че с големия Сашо, който не е по-добър в никакъв случай от Давид, Пиргов играеше много по-уверено. Може да има друго, знам ли. Но Митко нещо не е във форма, според мен.
Последна промяна от metodito на 14 юли 2017 13:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 13:26

W84me написа:
metodito написа:
Герой на мача за мен, без никакво съмнение е Яблонски. Но той не може да огрее навсякъде. Малоумна игра на Пиргов. Направи го срещу Марибор, направи го и тук. :evil:

Какво е направил Пиргов срещу Марибор?



[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=k5efc0Dnz6c[/youtube]


На 1:21. ;)

Опа, съжалявам. На Сашо е. :oops: :oops: :oops:

Потребителски аватар
ilian12
Мнения: 1531
Регистриран на: 09 окт 2009 11:32
Местоположение: Брюксел
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 0:1 FT

Мнениеот ilian12 » 14 юли 2017 13:30

Serafim написа:
Red_Neck написа:
koisa написа:
Изображение


Това, което Мики Нитов обяснява тук, поне според мен е - показалеца е Нар (ляво крило), Гомес е до него (средния), безименния е Прохазка, който се дръпна в центъра към края на мача, а Панайотов му покриваше дясната зона. Следователно кутрето е или Панайотов или Цветкович, който на практика игра дясно крило в края.

Сърбина малко подобри играта си, но е много бавен. Обърнете внимание, че всяка една топка, която получи, я спира и започва да се оглежда. Губи страшно много време.

Между другото това бе смело решение от Митов - да използва десния си бек по целия фланг и в двете фази на играта. Така правят големите отбори, но те имат изпълнители. Примерно Алвеш и Бейерин и тн.
Но на тоя малкия терен имаше такова струпване на играчи, че топката не можеше да мине от никъде. За това и разчитаха на дълги пасове.


И всичко това гарнирано с обеснение на български! Живи и здрави бултрасите, които го изгониха от базата!
105 години / 4 поколения ботевисти!

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 0:1 FT

Мнениеот Живко6461 » 14 юли 2017 13:32

kiril.a.d написа:[offtopic]
Живко6461 написа:
kiril.a.d написа:Левскaри, до тук добре - видя се че Aйдуците ;) , не с по-силни от вaс! Биxa ви, но победa с дузпa, не е чистa победa. Сaмо внимaвaйте с игрaтa в София, щото пaк се видя че не сте свикнaли срещу вaс дa се дaвa дузпa и кaртони ;) ...
Тa имaте своите шaнсове, но...кaкво стaвa - пред прaзен стaдион ли ще игрaете? - aко е тaкa, лошо, щото вaшите много се отпускaт пред прaзни трибуни...

Изразяваш собствено мнение. Според мен коректно. Победата с дузпа си е победа. "Хайдук" води с 1:0. Имаме шансове за краен успех. Дори и при реванш пред празен стадион.
Надявам се, че нашите ще се мобилизират още повече! Все пак може би е необходимо да им се напомни, че публиката ще е близо до стадиона. УЕФА ги пази само по време на мача, в стадиона. Специалните групи могат да действат и пред стадиона, веднага след мача. А там колко пръчки имааа ...
[/offtopic]
Живко, мен нaй ме е стрax от тези "фенове" които ще бъдaт зaд огрaдaтa в прaзното място! - със сигурност ще бъдaт същите ултрaси, зaрaди които отборa ви ще игрaе пред прaзни трибуни!
Зa беля, дори спортния ви директор Боримиров си пaдa мaлко ултрaс и лесно се пaли ;) ...Че и се зaкaнвa дa "връщa тъпкaно нa xървaтите", дори зaрaди случкaтa с вaшите фенове тaм!?
И кaто нищa, в някой момент нa недоволство, може дa съборят огрaдaтa и дa нaxлуят в стaдионa, че и нa теренa, бесни от товa, че ги нaкaзвaт зa дето сa ултaрaси! - ултрaсa е скaрaн с нормaлното човешко мислене и живее сaмо зa дa прaви дивотии по стaдионите!
A след тaкaвa проявa, кaкво нaкaзaние ще дойде от УЕФA...просто не ми се мисли...помниш ли нaкaзaние нa Ливерпул и изобщо вaдене от ЕКТ нa aнглийските тимове зa 5 години?

Kirila.d., вложих ирония. Не одобрявам подобни действия. Дори обвинявам, за пореден път, ръководството, че не предприема мерки за да предотврати тези прояви.
Одобрявам идеята на Sin4ec за видеостена за реванша. Дори сам я бях предложил преди време в друга тема. На позволено място. И на безопасно място. Под контрол. Но без бомбички, ракети и др. подобни. Трудно е за организация.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот groti » 14 юли 2017 13:32

metodito написа:
groti написа:[



Вратарите и защитниците винаги са най-уязвими при една грешка. Тогава често е фатална. Не можем да се сърдим на Пиргов. И други грешки ще прави, но е добър защитник. Вчера Яблонски и Митрев бяха най-добрите. Според мен Вутов не беше слаб,но може още много. Панайотов направи много грешки, но пък сърцат - добър трансфер. За Буш,обаче имам подобни притеснения. Бавен, апатичен.. Дано да ни опровергае.



Трябваше да уточня, влизането му най-вече беше просто малоумно. Точно, като маваши-герито, което игра на оня от Марибор преди година. Имаше и още една или две ситуации, в които Давид го покри. Странно, че с големия Сашо, който не е по-добър в никакъв случай от Давид, Пиргов играеше много по-уверено. Може да има друго, знам ли. Но Митко нещо не е във форма, според мен.


То май като бяха титулярна двойка и Веско Минев беше във форма, а отдясно май беше Живко.. Дано не бъркам периодите. Тогава цялата защита бяха българи и я нямаше езиковата бариера, Йорга беше на вратата (може и той да ги е водил по-добре) и треньор беше Люпко.. Ще постигнат баланс. Дано не разбутат тази двойка.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 14 юли 2017 13:37

Имахме уникален шанс да стигнем до плейофите, но ината на Боримиров да остави Жадно ни лишава от тази възможност. :(
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот Живко6461 » 14 юли 2017 13:39

metodito написа:
groti написа:[...Вратарите и защитниците винаги са най-уязвими при една грешка. Тогава често е фатална. Не можем да се сърдим на Пиргов. И други грешки ще прави, но е добър защитник...

Трябваше да уточня, влизането му най-вече беше просто малоумно. [strike]Точно, като маваши-герито, което игра на оня от Марибор преди година[/strike]. Имаше и още една или две ситуации, в които Давид го покри. Странно, че с големия Сашо, който не е по-добър в никакъв случай от Давид, Пиргов играеше много по-уверено. Може да има друго, знам ли. Но Митко нещо не е във форма, според мен.

Има принципни грешки, които би трябвало да са изключения. Уви, защитниците на "Левски" ги повтарят многопъти, прекалено често, почти във всеки по-сериозен мач. Включително и Пиргов. Справка: мачовете с ЦСКА-София, последния с "Лудогорец", със "Сутиеска", дузпата срещу "Хайдук", ... Повтарящи се грешки, които навяват съмнения за високата класа на допускащите ги.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 13:42

Живко6461 написа:Има принципни грешки, които би трябвало да са изключения. Уви, защитниците на "Левски" ги повтарят многопъти, прекалено често, почти във всеки по-сериозен мач. Включително и Пиргов. Справка: мачовете с ЦСКА-София, последния с "Лудогорец", със "Сутиеска", дузпата срещу "Хайдук", ... Повтарящи се грешки, които навяват съмнения за високата класа на допускащите ги.


Дано не е така, а да е само инцидент... :| Иначе, аз харесвам Митко заради борбеността му, а особено ме впечатли, когато излязоха двамата братя ден след смъртта на татко им. Знам, че това няма отношение към техническите им качества, но... :roll:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Киро Пора и 156 госта