ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот PFC Litex » 07 юли 2017 10:25

Левски играха слабо, но и едва ли са отишли там да се надиграват и търсят задължителна победа.
От двата мача спокойно може да се заключи на 100%, че десния бек е тотална щета, дори и името му забравих.
Снощи играч на мача беше Яблонски.
Изображение

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот Jordan1914 » 07 юли 2017 10:49

csimoen2 написа:
sin4ec написа:
NOMER14 написа:Както писах по-рано, този мач е тренировка за следващото гостуване на Хайдук.

Именно. Само не разбирам защо Цветкович не беше подсигуряван редовно, при положение, че лявото им крило е най-добрият им играч. Страхотен-ляво крило със силен десен крак, добре борави и с левия и много техничен, ето такъв ни трябва. Липсата на единствения ни конструктивен халф се отрази сериозно, но нямаше начин. С отбор на 20 дни-толкоз.
Важно е класирането и точицата. Глътка въздух и малко спокойствие. Още два мача и малко парици в касата.
Колкото до хейтърите и ревльовците-ПНХ! Предни години отпадахме още от първия съперник. Имам чувството, че ако отстраним Хайдук, тука ще се режат вени в някои бани.
Да плюеш по отбор на 20 дни, в който половината не си знаят имената и след класиране напред с победа и равен, си е чиста олигофрения!
Не разбрах, миналата година с големия треньор отстранихме ли си първия съперник, че паметта ми изневерява?


Колега, не си сериозен, честно ти казвам...
Да сравняваш Ситуеска с Марибор е направо смешно, мислех си, че поне малко разбираш от футбол, но май съм се сериозно заблудил...

Левски игра ТРАГИЧНО слабо, като това ни е най-слабият мач от доста време насам...
Десният ни бек е смешно слаб, не знам кой го е гледал. Халфовата линия не знае как да застане, да покрие зона и периметър. Нападението ни не е научено как да се разгърне, как да прелеем от защита, да задържим топаката и т.н. С една дума - тактическа трагедия, за която е виновен единствено и само Жадния наркоман (треньор)...
Както и Боримиров, който го държи на работа. В същото време терньорчето му "отговаря" като пуска един от най-слабите ни юноши (сина му) да поиграва няколко минути...

Колкото до противника снощи - във Б група тук, даже и няколко отбора във В са по-добре подготвени...
Бяхме жалки, но докато имаме такъв смешен треньор ще е така...
Ако първия мач не беше пазил онзи вратар - щеше да е страшна мъка...

А колкото до Петкович - такъв треньор, който да може да мобилизира, извлича максимума от наличния потенциал на футболистите, който да може изгради добрата и стабилна защита в БГ, само може да мечтаем да имаме скоро...


Ама какъв отбор са Марибор,колега?Първият им мач с нас имаха 1 удар във вратата,ние в последната минута можехме да им вземем мача!В реванша шанса ги покри с тоя смешният им гол и ни отстраниха!В трети кръг срещу Шотландците пак така продължиха с мишкарска игра!Покажи ми в един БГ отбор играч,като лявото крило на Ситуеска,централният им нападател(номер 50),вратаря им,и ЦЗ...ама много сте по сравненията всички!Ти колко пъти видя снощи Бабатунде да се върне да помага на Цветкович?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9218
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот mikata » 07 юли 2017 11:04

Митов защо не ги размени Нар и Тунде след като видя,че Адениджи не помага на сърбина :?:
Петрович постоянно въртеше крилата :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот gihuelo » 07 юли 2017 11:09

Jordan1914 написа:
csimoen2 написа:
sin4ec написа:
NOMER14 написа:Както писах по-рано, този мач е тренировка за следващото гостуване на Хайдук.

Именно. Само не разбирам защо Цветкович не беше подсигуряван редовно, при положение, че лявото им крило е най-добрият им играч. Страхотен-ляво крило със силен десен крак, добре борави и с левия и много техничен, ето такъв ни трябва. Липсата на единствения ни конструктивен халф се отрази сериозно, но нямаше начин. С отбор на 20 дни-толкоз.
Важно е класирането и точицата. Глътка въздух и малко спокойствие. Още два мача и малко парици в касата.
Колкото до хейтърите и ревльовците-ПНХ! Предни години отпадахме още от първия съперник. Имам чувството, че ако отстраним Хайдук, тука ще се режат вени в някои бани.
Да плюеш по отбор на 20 дни, в който половината не си знаят имената и след класиране напред с победа и равен, си е чиста олигофрения!
Не разбрах, миналата година с големия треньор отстранихме ли си първия съперник, че паметта ми изневерява?


Колега, не си сериозен, честно ти казвам...
Да сравняваш Ситуеска с Марибор е направо смешно, мислех си, че поне малко разбираш от футбол, но май съм се сериозно заблудил...

Левски игра ТРАГИЧНО слабо, като това ни е най-слабият мач от доста време насам...
Десният ни бек е смешно слаб, не знам кой го е гледал. Халфовата линия не знае как да застане, да покрие зона и периметър. Нападението ни не е научено как да се разгърне, как да прелеем от защита, да задържим топаката и т.н. С една дума - тактическа трагедия, за която е виновен единствено и само Жадния наркоман (треньор)...
Както и Боримиров, който го държи на работа. В същото време терньорчето му "отговаря" като пуска един от най-слабите ни юноши (сина му) да поиграва няколко минути...

Колкото до противника снощи - във Б група тук, даже и няколко отбора във В са по-добре подготвени...
Бяхме жалки, но докато имаме такъв смешен треньор ще е така...
Ако първия мач не беше пазил онзи вратар - щеше да е страшна мъка...

А колкото до Петкович - такъв треньор, който да може да мобилизира, извлича максимума от наличния потенциал на футболистите, който да може изгради добрата и стабилна защита в БГ, само може да мечтаем да имаме скоро...


Ама какъв отбор са Марибор,колега?Първият им мач с нас имаха 1 удар във вратата,ние в последната минута можехме да им вземем мача!В реванша шанса ги покри с тоя смешният им гол и ни отстраниха!В трети кръг срещу Шотландците пак така продължиха с мишкарска игра!Покажи ми в един БГ отбор играч,като лявото крило на Ситуеска,централният им нападател(номер 50),вратаря им,и ЦЗ...ама много сте по сравненията всички!Ти колко пъти видя снощи Бабатунде да се върне да помага на Цветкович?

Не е само Бабатунде ,никой не му помагаше на сърбина. А черната сила в дефанзивен план е кръгла нула,когато топката не е в него се разхожда ходом и си вдига гащи ли са ...бански ли са и аз не знам какво е. Хайдук не са нещо особено в момента.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот koisa » 07 юли 2017 11:10

mikata написа:Митов защо не ги размени Нар и Тунде след като видя,че Адениджи не помага на сърбина :?:

Питай го! Два поредни мача не може да види, че няма кой да покрива и подпомага Цветкович. Крилцето на Сутиеска навързваше по двама-трима от нашите когато си поиска. Зимата няма да е лошо нашите да погледнат към него при търсене на крила.
Хаосът в играта идва от това, че Митов не може да обясни като хората на играчите какво се изисква от тях. Ама и те като гледам не го слушат особено. Вече 7-8 мача чувам Митов да се оплаква от неспазване на тактическите указания.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 07 юли 2017 11:15

mikata написа:Митов защо не ги размени Нар и Тунде след като видя,че Адениджи не помага на сърбина :?:
Петрович постоянно въртеше крилата :idea:

Друг трябваше да помага, не Тундето!
Аз не видях левият бек на черногорците да е активен по фланга, че да се налага връщане чак от крилото. В такъв случай халф и ЦЗ трябваше да дублират фланга на сърбина.
Респект за Тундето, не игра лошо момчето!
Имахте много по-големи дупки на терена от него.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот gihuelo » 07 юли 2017 11:26

https://www.youtube.com/watch?v=gt_ZwVq5pDo
Ето ви Цветкович срещу Лудогорец точно преди една година.Оставете го да влезне във форма и тогава го плюйте. На ЦСКА-София -
Етър миналата седмица Алвеша направи много добър мач ,сега пък да не се сетите за него.

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот levski4ever86 » 07 юли 2017 11:34

gihuelo написа:https://www.youtube.com/watch?v=gt_ZwVq5pDo
Ето ви Цветкович срещу Лудогорец точно преди една година.Оставете го да влезне във форма и тогава го плюйте. На ЦСКА-София -Етър миналата седмица Алвеша направи много добър мач ,сега пък да не се сетите за него.

С треньор Митов всеки може да изглежда по-слаб от Сашето.
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот sin4ec » 07 юли 2017 11:38

gihuelo написа:https://www.youtube.com/watch?v=gt_ZwVq5pDo
Ето ви Цветкович срещу Лудогорец точно преди една година.Оставете го да влезне във форма и тогава го плюйте. На ЦСКА-София-Етър миналата седмица Алвеша направи много добър мач ,сега пък да не се сетите за него.

Ти па, ще го оставят...нали трябва да се плюе, как инак?
Много ми е любопитно да ги видя всичките спецове тука как ще играят един на един срещу лявото им крило. :)
Този просто не може да бъде пазен от един човек. Боримиров направо да го взима!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот gihuelo » 07 юли 2017 11:41

sin4ec написа:
gihuelo написа:https://www.youtube.com/watch?v=gt_ZwVq5pDo
Ето ви Цветкович срещу Лудогорец точно преди една година.Оставете го да влезне във форма и тогава го плюйте. На ЦСКА-София-Етър миналата седмица Алвеша направи много добър мач ,сега пък да не се сетите за него.

Ти па, ще го оставят...нали трябва да се плюе, как инак?
Много ми е любопитно да ги видя всичките спецове тука как ще играят един на един срещу лявото им крило. :)
Този просто не може да бъде пазен от един човек. Боримиров направо да го взима!

Не е само лявото крило и вратаря е много добър, както и още един двама. Явно там в тази държава българските отбори не пращат скаути. По-лесно е бразилци или негри.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта