ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот metodito » 07 юли 2017 07:30

0007 написа:Бяхме стабилни 60 минути и оттам-нататък нещо се счупи.Явно не са били треньорски указания щом Никито се оплаква,че не сме играли така,както той е искал,но пък промяната беше осезаема...Или физически не издържахме,или пък играчите не са спазили указанията не тренера - и двата варианта не ми се нравят :lol:
Ама в крайна сметка след 7 :!: години най-сетне счупихме каръка и отстранихме съперник.Ако т'ва не е повод да се зарадвате,не знам кое е....Ясно е,че допреди 10 години бяхме на друго дередже,само че сме 2017 година и положението ни е съвсем различно.
Можем да отстраним и Хайдук,стига новите да не са в плачевна форма и да се интегрират бързо.Не знам след двата последни трансфера с каква халфова линия ще излезем другата седмица - в момента разполагаме с тях,Прохазка,Панайотов,Ангелов,Вутов и Найденов.Но Митов да му мисли. :roll:
Впрочем Жадното за мен не става за треньор на Левски(той и смислени изречения като цяло трудно връзва :lol: ),но докато постига резултати,няма да го критикувам.

++

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот Живко6461 » 07 юли 2017 07:49

... "Левски" се класира се за следващия кръг в Лига Европа, втория предварителен кръг. Което все пак е успех. Поне с оглед на представянето през последните няколко години. Честито на всички левскари!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот mikata » 07 юли 2017 07:50

Трябва да се вземе нов кондиционен треньор :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот Живко6461 » 07 юли 2017 07:57

Serafim написа:...
И за момента Митов няма никакви алтернативни, освен една смяна Буш за Мамбата. Бих го критикувал, че пак се забави със смените, но кого да пусне? Може би трябваше да влезе Найденов, защото имаше нужда от свежещ в халфовата линия.

При добра предварителна организация можеше да стане. Поне за второто полувреме. Сигурен съм, че никой в "Левски" не си е мръднал пръста по въпроса.
Последна промяна от Живко6461 на 07 юли 2017 09:10, променено общо 1 път.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот Живко6461 » 07 юли 2017 07:59

mikata написа:Трябва да се вземе нов кондиционен треньор :idea:

Този след една седмица ли ще го уволняваме. Поне да го бяхме направили в първия му работен ден. Със задължителните ритуали.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот Живко6461 » 07 юли 2017 08:04

blue avalanche написа:
tevez написа:
Синът на Георги Аспарухов - Андрей, се възмути от качествата на десния бранител на Левски Милош Цветкович. Анди излезе с коментар по адрес на сърбина във "Фейсбук".

"Ако в България няма по-добри десни защитници от Цветкович, нещата са много лоши...", написа Аспарухов.

Аз, пък, се възмущавах от качествата на Андрей Аспарухов - Анди, когато се правеше на център - нападател на Левски. :evil: Само, че тогава нямаше Фейсбук.

Може би е имало и други недоволни. Поради което Андрей Аспарухов има много кратка кариера като футболист на "Левски". И не само на "Левски".
Последна промяна от Живко6461 на 07 юли 2017 08:14, променено общо 1 път.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот honda » 07 юли 2017 08:35

Serafim написа:Нищо особено не играхме, но и мача бе такъв. Имаше всички предпоставки да ги хванем на контра и да затворим мача с един гол, но уви вратаря им спаси няколко положения.
За съжаление нашите решиха да гонят черногорците без топка, вместо да владеят играта.
След 60та се видя, че няма никаква сработка и всичко бе като селски мач - всички отзад и бой по топката. Буш на няколко пъти се изпразни на това. Бързо ще го "разкрием", ако ще му я ритат така...
Дано извадим някакъв луд късмет срещу Хайдук, защото тази несработеост ще ни убие. Хърватите със сигурност са гледали мача и са видели, че Тунде и Цветкович са мега зле. А това си е цял един фланг...

И за момента Митов няма никакви алтернативни, освен една смяна Буш за Мамбата. Бих го критикувал, че пак се забави със смените, но кого да пусне? Може би трябваше да влезе Найденов, защото имаше нужда от свежещ в халфовата линия.

Би ли обяснил как ще влезне Найденов след като от 19:00 до 20:50 игра мач на ЕП за юноши в Грузия.
За Тунде не съм много съгласен - двете атаки ,които направихме реално той сам ги направи,че В.Панайотов ги пропиля е отделен въпрос.
Аз съм си казвал мнението за Н.Митов - ами с най-голямо удоволствие бих си оттеглил думите ,ако ме опровергае. Засега е доста далеч от това. Това че отпаднахме физически е факт, същото важи и за черногорците( при тях малко по-късно -след 75-та минута). Но има и нещо друго в 60-та минута Сутиеска вкараха в игра втори централен нападател и реално станаха с 4-ма атакуващи футболисти. Защо Митов не върна Г.Ангелов(който играе успешно и като централен защитник) пред централните защитници - така щяхме да имаме 5- ма защитници срещу 4 нападатели и във всеки един момент щяха да могат да се подсигуряват. А не да играят 4-ма срещу 4-ма. Като в няколко случаи черногорците спечелиха персоналните единоборства и получаваха пространство за действие. Само липсата на класа ни спаси в тези моменти. Има и нещо друго ние просто нямахме кой да влезне в игра. А.Вутов нямаше как да влезне ,а Д.Иванов не е готов. На пейката ние имахме реално Буш, Боримиров и Кабов( плюс резервния вратар Любенов)
Отделно ако първия мач ни изненадаха с крилото си Денкович, то втория мач пак същото. Добре че Яблонски основно и Прохазка го подсигуряваха Цветкович. Иначе в игра един на един нашия го направиха разноглед. Ами добре като виждаш какво става -пращаш Прохазка да го подсигурява.
Много зле се представи цялата халфова линия. Ясно е че в този състав едва ли някога ще играе отново и ,че на терена нямахме играч ,който да задържи топката ,да излъже ,да даде пас. Безкрайно уважавам Прохазка, но тези неща не ги може. Ако В.Панайотов ще е футболиста ,който да раздава пасове... Оттук дойде и тази безумна тактика да ритаме топката безадресно напред и там ако Мапуку или Тунде направят нещо... Ами по този начин се игра в долната половина на нашата Б група като гост.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот mikata » 07 юли 2017 08:36

Найденов е с националния да 19г.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот Живко6461 » 07 юли 2017 08:50

blue avalanche написа:...
А.Аспарухов беше център-нападател, който изигра всичко навсичко 6 мача за Левски. И никъде другаде(май се пробва по селските групи в САЩ). Понеже беше страшно "кадърен". Сега, обаче, е голям майстор да стои отстрани и да дава оценки. Видяхме го колко струва на терена.

Blue avalanche, успокой се! Андрей Аспарухов наистина не е показал нищо особено като футболист. Затова и кариерата му е кратка. Намерил си е поле за изява. Пожелавам на него и на семейството му лични и професионални успехи! Не само защото е син на Гунди.
Всеки има право да коментира и да дава оценки. Без да е или да е бил специалист. Един от директорите в "Левски" изказа противно мнение. Но мисля, че беше плод на емоции. Друг е въпросът коментарите и оценките доколко са меродавни и каква тежест имат.
P.S. Стара максима: "Всеки българин разбира от коли, жени и футбол. Пари нямаме, политиката е опасна.". Актуализирана след преврата в демократична България: "Всеки българин разбира от пяолитика, пари (бизнес), коли, жени и футбол.".
Ще цитирам още една: "Аз от футбол не разбирам, дори на мач на съм ходил и по телевизята рядко ги гледам, но мама му и треньор как може да пусне некадърника Х, а да държи на пейката това играч като У.".

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Живко6461 » 07 юли 2017 08:52

mikata написа:Найденов е с националния да 19г.

Това имах предвид. Дори игра срещу Германия. Умишлено не подсказах иронията в коментара си.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта