ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3369
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот groti » 07 юли 2017 11:52

Предлагам да съблечем сърбето и бой с пръчка. После да го жарим с коприва и да го посипем с катран и пепел - барем като стане черен да не ни пука и да му счупим краката, докато правим маймунски звуци.
Аз пък съм оптимист за следващите мачове. Дано направят някоя контрола преди мачовете с Хайдук. Според мен Сутиеска са далеч по-грамотен отбор от 50% от тези в нашето ГГ първенство.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот tatusindo » 07 юли 2017 11:58

wilge написа:Всеки има право на мнение. Но да си левскар и да не се радваш, че Левски продължава напред в ЛЕ си е диагноза.

Много правилно написано :)
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Живко6461 » 07 юли 2017 12:05

groti написа:Предлагам да съблечем сърбето и бой с пръчка. После да го жарим с коприва и да го посипем с катран и пепел - барем като стане черен да не ни пука и да му счупим краката, докато правим маймунски звуци.
Аз пък съм оптимист за следващите мачове. Дано направят някоя контрола преди мачовете с Хайдук. Според мен Сутиеска са далеч по-грамотен отбор от 50% от тези в нашето ГГ първенство.

Предполагам, че благодарение на предложението си, съдържащо прогресивни педагогически идеи, вече си предложен и одобрен за назначаване на ръководна длъжност в НКП. Примерно Ръководител направление "Взаимоотношения с футболисти, треньори и други служители".

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот tatusindo » 07 юли 2017 12:16

W84me написа:
csimoen2 написа:
Левски игра ТРАГИЧНО слабо, като това ни е най-слабият мач от доста време насам...
Десният ни бек е смешно слаб, не знам кой го е гледал. Халфовата линия не знае как да застане, да покрие зона и периметър. Нападението ни не е научено как да се разгърне, как да прелеем от защита, да задържим топаката и т.н. С една дума - тактическа трагедия, за която е виновен единствено и само Жадния наркоман (треньор)...
Както и Боримиров, който го държи на работа. В същото време терньорчето му "отговаря" като пуска един от най-слабите ни юноши (сина му) да поиграва няколко минути...

Колкото до противника снощи - във Б група тук, даже и няколко отбора във В са по-добре подготвени...
Бяхме жалки, но докато имаме такъв смешен треньор ще е така...
Ако първия мач не беше пазил онзи вратар - щеше да е страшна мъка...

А колкото до Петкович - такъв треньор, който да може да мобилизира, извлича максимума от наличния потенциал на футболистите, който да може изгради добрата и стабилна защита в БГ, само може да мечтаем да имаме скоро...

Че Левски игра слабо през второто полувреме - вярно е. Да сравняваш обаче отбор от сръбската школа с нашите кауни по Б и В групите си е напълно жалка история. Тия имат 3-4 МНОГО научени и технични футболисти, свалете малко самочувствието, щото видяхме 7 години поред как падаме от всякакви несретници, далеч по-слаби от черногорците

Тия момчета си играят футбол - силен слаб това е ....
Най-важно от всичко беше продължаването напред - всичко останало е ала-бала ... В предишни години и с изградени отбори и с далеч по-добри треньори отпадахме, така че ....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

scooool
Мнения: 735
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот scooool » 07 юли 2017 12:22

Защо никой не коментира Прохаска...бавен, бавно работи с топката и левия крак му е само за подпиране.Преди 10 години нямаше са има шанс да влезне в групата.Ангелов свърши 5 пъти повече работа от него....за Нар,Адениджи и сърбина не ми се коментира

Потребителски аватар
Bobby1177
Мнения: 222
Регистриран на: 08 май 2008 22:57
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Bobby1177 » 07 юли 2017 12:57

И аз бях изненадан от окапването на нашите след 60-та минута, но има вярно и друго нещо - това е изцяло нов отбор, с още незавършена селекция и след много кратка подготовка. На практика, макар и тези мачове да са официални, за ''нормалните'' отбори те трябва да се разглеждат като част от подготовката за предстоящия сезон.

Разбира се, ние сме мнооого далеч от ''нормален'' отбор като подменяме почти всички футболисти, почваме от 1-я предварителен кръг на ЛЕ и, не на последно място, имаме задължения от 37 млн лв.

Все пак, за последните 7 години това е някаква мъничка светлина в тунела, за която трябва да сме благодарни може би най-вече на Дани Боримиров и в тази връзка, да се въоръжим с търпение и повече доверие, защото едва ли ни чака нещо много добро, ако се направят - отново - резки промени и т.н. Хората обявиха 3-годишен план, повечето нови договри на играчите са за по 2-3 години, самата селекция все още е отворена, така че, за някаква оценка на настоящия отбор и ръководство можем да говорим не след Нова година, а след 2 години. Ако тогава още сме опълченци срещу отбори като Сутиеска, значи планът по-скоро отива към провал. И ако и на 3-та година нищо не става, аз мисля, че самият Дани Боримиров ще поеме отговорност и ще се махне от клуба.

Търпение, доверие и фенска подкрепа. Мисля, че на този етап не ни остава нищо друго.

Всички сме наясно, че шансовете ни срещу Хайдук са минимални.

Само Левски!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот sin4ec » 07 юли 2017 13:17

Bobby1177 написа:И аз бях изненадан от окапването на нашите след 60-та минута, но има вярно и друго нещо - това е изцяло нов отбор, с още незавършена селекция и след много кратка подготовка. На практика, макар и тези мачове да са официални, за ''нормалните'' отбори те трябва да се разглеждат като част от подготовката за предстоящия сезон.

Разбира се, ние сме мнооого далеч от ''нормален'' отбор като подменяме почти всички футболисти, почваме от 1-я предварителен кръг на ЛЕ и, не на последно място, имаме задължения от 37 млн лв.

Все пак, за последните 7 години това е някаква мъничка светлина в тунела, за която трябва да сме благодарни може би най-вече на Дани Боримиров и в тази връзка, да се въоръжим с търпение и повече доверие, защото едва ли ни чака нещо много добро, ако се направят - отново - резки промени и т.н. Хората обявиха 3-годишен план, повечето нови договри на играчите са за по 2-3 години, самата селекция все още е отворена, така че, за някаква оценка на настоящия отбор и ръководство можем да говорим не след Нова година, а след 2 години. Ако тогава още сме опълченци срещу отбори като Сутиеска, значи планът по-скоро отива към провал. И ако и на 3-та година нищо не става, аз мисля, че самият Дани Боримиров ще поеме отговорност и ще се махне от клуба.

Търпение, доверие и фенска подкрепа. Мисля, че на този етап не ни остава нищо друго.

Всички сме наясно, че шансовете ни срещу Хайдук са минимални.

Само Левски!

Всички в момента окапват към 70 минута, противникът също. Просто такава форсирана подготовка не позволява традиционните 8-10 дни само за кондиция. Сезонът е дълъг, във форма ще се навлиза постепенно.
Задълженията са 18 милиона, а не 37.
Хайдук ще ги видим другата седмица...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот ivan56 » 07 юли 2017 14:12

Първо честито, напълно заслужено класиране с оглед на двата мача.
Митов и играчите свършиха работата за която бяха отишли, а именно класиране.
Трябва да си много бос на тема футбол, да си мислиш, че при 3:1 у дома, ще тръгнеш да се надиграваш във вторият мач.
Има още много какво да се иска, ама с оглед на това, че отбора е почти нов, е добре положението.
Та до оня ден се мъчихте с Верея, май мрънкачите забравиха това. :?
Селекцията ви поне на имена, е най-добра от всички бг. отбори.
Дали ще стане спойката, времето ще покаже, но определено има разлика от пролетта.
А на мрънкачите е добре да им се припомни, че голяма част отписваха Левски още в първият кръг.
Успех срещу Хайдук.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 07 юли 2017 14:14

Брaвос! - не зa мaчa снощи! Мaчa беше трaгедия, в която сaмо Мaпуку се опитвaше дa...бъдa левскaр? - "сърце и душa зa синятa флaнелкa"! - трaгедия...
Но кaкто и дa е - днес сте длъжни дa черпите поголовнo, зa преодолявaнето нa първи съперник, от ...не знaм колко си години!!!
Aмa aко и с ...Aйдуците от Сплит ;) тaкa...мaaни!...aмa пaк добре че не ви туриxa и евросутиен ;)...мaaaни...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

drvasko98
Мнения: 6916
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 07 юли 2017 14:40

scooool написа:Защо никой не коментира Прохаска...бавен, бавно работи с топката и левия крак му е само за подпиране.Преди 10 години нямаше са има шанс да влезне в групата.Ангелов свърши 5 пъти повече работа от него....за Нар,Адениджи и сърбина не ми се коментира

За Прохаска някой беше писал преди време, че е играч, който може да играе на 5-6 позиции на терена и на нито една не е достатъчно добър. За мен това е отлично описание на качествата му. Но е пич иначе


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта