ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
342
62%
Равен
93
17%
Победа за Сутиеска
119
21%
 
Общо гласове: 554

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юни 2017 12:45

mikata написа:От Сутиеска, ако са гледали мачовете с тирето и направят преса отначало и ни вкарат гол до десетата минута,мача си заминава :idea:
Сега поне имаме висок и здрав нападател, към когото да се изритват топките.
Той Мапуку е свикнал с подобен стил, още от Берое. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот trokadero_ » 30 юни 2017 13:32

Мапуку направи мача. Иначе в защита се вижда , че отново сте много колебливи.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 30 юни 2017 13:36

Голямо скимтене, голям хленч, голям траур, голямо чудо... Ако човек не знае резултата ще помисли, че сме паднали.
Човек, също така, би си помислил, че допреди този мач сме праскали всички с по 5-0 и сега се цупим!!!
Ако наистина бяхме направили някой хикс не ми се мисли на какво щеше да мяза форума!
ПП. Ако същия резултат беше постигнат от "гуруто на правилния футбол" или от "братът на Ганчев" сега тук щяха да текат лиги и сополи... :mrgreen: И да се пишат оди! :evil:

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот Живко6461 » 30 юни 2017 13:38

THE G.A.M.E написа:...
Хубав резултат и представяне, на този етап. Щеше да е още по-добре, ако не бяхме допуснали гола, но Сутиеска си го изработиха отлично.
...

И нашите защитници имат сериозен принос. Помогнаха момчетата, направиха доста.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот Живко6461 » 30 юни 2017 13:48

NOMER14 написа:Прогнозирах 3:0, но 3:1 май е по-добре, за да се влезе сериозно в реванша, който да бъде добра тренировка преди мачовете с Хайдук.

Официалните мачове не могат и не трябва да бъдат тренировка. Към реванша трябва да се подходи като към много важен, решаващ мач. Абсолютно сериозно, без подценяване.
Не е необходима феноменална памет за да си спомним едни неотдавнашни провали. Последен мач от първенството, кой знае защо предварително обявен от мнозина за протоколен, и два финала за купата. Някои от главните действащи лица са отново на линия.
Всъщност историята на "Левски" през последните 8 години включва само слабо представяне и големи провали.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот metodito » 30 юни 2017 13:54

TristaNNN написа:Каква прекрасна футболна вечер бе вчера и какво прекрасно синьо сутрешно небе виждам днес! Влизам във форумчето, обаче, и какво да видят щастливите ми усмихнати очи...
- Били сме свършили въздуха, нямало никаква подготовка. Кондиционните специалисти май са забравили, че отборът е на има-няма две седмици подготовка. А да, и температурата на стадиона беше малко над 35 градуса. Плюс това, след като си осигурихме комфортна преднина, кому бе нужно да се вадят душите на момчетата и да се рискуват контузии?
- Много критики към Митов, според мен незаслужени, особено след категорично спечелен мач. Един даже набърже му скова бесило, а пък друг настоя да види 10 българи в стартовия състав идната седмица. :shock:
- Преди мача доминираха песимистичните мнения - нямали сме отбор, нямали сме треньор, нямало стиковка, н'ам си к'во. Четейки мненията тука, непредубеден човек би казал, че едва ли не Сутиеска бяха големият фаворит в сблъсъка. То хубаво, ама ние си ги разпрахме както си трябва насред София и сега вече станаха тотален аутсайдер-аматьор. Ама то, видиш ли, това било само заради индивидуалната класа на Мапуков. Последно? А да, и идруго - на реванша са щели да се завърнат някакво вратарче е нападателче, сиреч ударната група на противника, та са щели да ни отстранят. Добре, така да е, пак ще говорим след реванша, редно е все пак да видим какво могат черногорските Жиру и Чех. :mrgreen:

Като цяло искам да поздравя целия отбор на Левски за това, че играха освободено и с настроение! Момчетата атакуваха разнообразно, а отзад като цяло не допуснахме много проблеми пред нашата врата. Далеч съм от мисълта, че няма още доста работа за вършене, но като за първи мач съм доволен. От психологическа гледна точка и за нас привържениците , а и за футболистите, беше жизненоважно да започнем сезона по подобен начин - с изразителна победа. Искам да отлича Панайотов - това според мен е най-приятната изненада вчера. Момчето беше буквално навсякъде - участваше активно и ефективно в разиграванията, отнемаше топки, подсигуряваше, имаше нелоши включвания в атака и буквално си остави сърцето на терена. То и затова след последния съдийски сигнал направо се свлече на тревата. На трибуните също беше весело, аз си прекарах много добре в европейския сектор А. 8-)
САМО ЛЕВСКИ!


Споделям напълно това, което казваш. Лично аз казах, че и да ги бием и да ни отстранят, два мача няма да са коректив за истинското състояние на този нов отбор. Нарочно не се включих в общия хор по плюене на Митов и отбора му. Как коментираш нещо, което не си виждал? :roll: Аз все още нямам мнение за този отбор. Надявам се, че Митов ще опровергае мнението ми, което имам за него, а то не е положително. Но сравнениеята с миналия сезон не са коректни. Това беше един морално обезверен и осакатен състав (без Мечката, Джери, Йорга и Лукин), който беше тролен и от Боримиров, сриван от преса и фенове. Онзи "Левски" беше с изтекъл срок. Беше време за промяна. Митов имаше достатъчно време да мисли какво е нужно да се промени. Дано е видял. Вчера Митов допусна грешка, която можеше да е фатална. Трябваше задължително да търсим четвърти гол в началото на второто.

Съставът: на тази жега, футболистите изглеждаха възможно най-свежи и физически добре.
Митрев - един от героите на мача. Без сбъркано действие.
Горанов - чудесно представяне. Една грешка, която Митрев поправи.
Сърба - трябва му време.
Давид - отново над всички, заедно с
Пирго
Панайотов - това ли е откритието на лятната селекция?
Роман - най-после където му е мястото. Най-после му е дадена свободата, която заслужава! Двойката му с Панайотов е чудесна. Какво правим обаче, ако се контузи някой от тях?
Нар. Никой не отбелязва, че играе отдясно. На няколко пъти беше пробван на тази позиция. Трудно му е там.
Многониже - добър мач, но от него се очаква много, много повече. Според мен в двойка с Черната сила ще мушкат много голове.
Вутов. Много движение по целия терен. Браво! Но ми беше малко като муха без глава на моменти. И разбира се
Черната сила Мапуку... или "сър Мапуку"?, както би казал batmanlevski :mrgreen: Радвам се, че не познах за него. Изключително мощен, но най-вече с огромен глад да играе.

Сутиеска. Не ги подценявайте. Ако се беше закучила работата, не се знаеше какво щеше да стане. Мразя фразата "висока преса", но ако Митов не я беше приложил с навлизане дълбоко навътре на четиримата ни защитници, а ги бяхме чакали в нашето поле, нямаше да ни простят.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот metodito » 30 юни 2017 13:56

blue avalanche написа:Голямо скимтене, голям хленч, голям траур, голямо чудо... Ако човек не знае резултата ще помисли, че сме паднали.
Човек, също така, би си помислил, че допреди този мач сме праскали всички с по 5-0 и сега се цупим!!!
Ако наистина бяхме направили някой хикс не ми се мисли на какво щеше да мяза форума!
ПП. Ако същия резултат беше постигнат от "гуруто на правилния футбол" или от "братът на Ганчев" сега тук щяха да текат лиги и сополи... :mrgreen: И да се пишат оди! :evil:

Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 30 юни 2017 13:57

Ако трябва да отправя някаква критика, все пак: и Вутов, и Прохазка, че и Панайотов задържаха топката малко повече отколкото трябваше и това водеше до нарушения и накъсване на играта.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот hydetoshi » 30 юни 2017 14:03

Браво на Евроучастниците! Честно,не очаквах такова представяне. Особено след двата гола до 5-та минута на Иртиш и Партизани. Мисля,че Ботев са готови за следващия кръг. Но Левски и Дунав ще трябва да се потрудят. Левски трябва да анализират на какво се дължи промяната през второто полувреме- по-слаба игра или по-силен противник. И най-вече да се запитат дали без импулса от 13-та секунда мача би протекъл толкова безоблачно. Иначе реваншът може да се окаже неприятно преживяване. На Дунав задачата им е най-трудна- един гол им трябва ама дали ще го вкарат? Успех в реваншите и Левски-с едно наум,че работата още не е свършена.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот koisa » 30 юни 2017 14:08

blue avalanche написа: сега тук щяха да текат лиги и сополи... :mrgreen: И да се пишат оди! :evil:

Не виждам кой те спира да хвърляш редове с лиги и сополи, или да пишеш оди за Митов?! Толкова ли е трудно да разберете, че има хора с различни от вашите мнения и виждания за играта и представянето на отбора? Оставете хората да си кажат какво мислят, а след 10-15 мача всички ще разберем дали притесненията на някои хора са били правилни или вашата прибързана възхвала.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта