Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот eelche » 09 юни 2017 03:14

Искам да предложа идея - защо не се съберем всички редовно пишещи и милеещи за Левски фенове, да кажем някъде в някое заведение да гледаме евентуално гостуването на Левски в ЕКТ например?

Как възприемате тази идея и въобще има ли почва в нашият форум за такова нещо? Ще може ли да пренебрегнем разногласията в името на любовта към любимият ни отбор?

Единствено условие от моя страна е мястото да има прилична кухня и да се лее качествена бира!

Моля за вашите мнения ;)
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Djack_84
Мнения: 509
Регистриран на: 08 яну 2009 16:06
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот Djack_84 » 09 юни 2017 09:16

Аз съм за идеята,макар че не съм от редовно пишештите тук.Но пък ви чета доста :) Мисля,че преди време имаше подобна инициатива но не знам дали се реализира.Но със сигурност е една добра идея за сплотяване.А и може да прерастне в други инициативи.Да се събираме заедно преди мач на Герена например.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот TristaNNN » 09 юни 2017 09:20

Идеята ти е интересна и много новаторска, бих казал.
Обаче, дали ще се намери заведение, което да побере всички нас, милионите сини фенове? :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот Живко6461 » 09 юни 2017 11:08

TristaNNN написа:Идеята ти е интересна и много новаторска, бих казал.
Обаче, дали ще се намери заведение, което да побере всички нас, милионите сини фенове? :)

Защо да не е стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов"? С любезното съдействие, ангажименти и не на последно място отговорност от страна на ръководството и организациите на привържениците може да се организира мероприятие, което дори да осигури някаква минимална финансова печалба за ПФК "Левски" АД. Задължително без простотии! Съзнавам, че е трудно. Но не е невъзможо. Неслучайно посочих и отговорност. Време е да се прояви на всички нива, от всички работещи за ПФК "Левски" АД, от всички левскари. "Левски значи свобода!". Интелект. Коректност. Не простотии!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот TristaNNN » 09 юни 2017 11:16

Живко6461 написа:
TristaNNN написа:Идеята ти е интересна и много новаторска, бих казал.
Обаче, дали ще се намери заведение, което да побере всички нас, милионите сини фенове? :)

Защо да не е стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов"? С любезното съдействие, ангажименти и не на последно място отговорност от страна на ръководството и организациите на привържениците може да се организира мероприятие, което дори да осигури някаква минимална финансова печалба за ПФК "Левски" АД. Задължително без простотии! Съзнавам, че е трудно. Но не е невъзможо. Неслучайно посочих и отговорност. Време е да се прояви на всички нива, от всички работещи за ПФК "Левски" АД, от всички левскари. "Левски значи свобода!". Интелект. Коректност. Не простотии!

Aз също вярвам, че ако реши, ръководството може приятно да ни изненада с една видеостена пред сектор А и покана за скара-бира. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот Живко6461 » 09 юни 2017 12:23

TristaNNN написа:
Живко6461 написа:
TristaNNN написа:Идеята ти е интересна и много новаторска, бих казал.
Обаче, дали ще се намери заведение, което да побере всички нас, милионите сини фенове? :)

Защо да не е стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов"? С любезното съдействие, ангажименти и не на последно място отговорност от страна на ръководството и организациите на привържениците може да се организира мероприятие, което дори да осигури някаква минимална финансова печалба за ПФК "Левски" АД. Задължително без простотии! Съзнавам, че е трудно. Но не е невъзможо. Неслучайно посочих и отговорност. Време е да се прояви на всички нива, от всички работещи за ПФК "Левски" АД, от всички левскари. "Левски значи свобода!". Интелект. Коректност. Не простотии!

Aз също вярвам, че ако реши, ръководството може приятно да ни изненада с една видеостена пред сектор А и покана за скара-бира. :)

Изненадата може да се организира от ръководството и привържениците. Защо да не е и по време на мачовете, в които сме наказани? Като се спазват разпоредбите. Признавам, че в момента не съм запознат с тях. И не за да се стимулират простотиите (повтарям и държа че са простотии), предизвикали наказанията. Видеостена може да се монтира и по време на гостуванията на отбора в мачове от вътрешното първенство и турнира за купата.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот eelche » 09 юни 2017 12:53

Не сме толкова много и не вярвам да не може да се намери място за нас. Аз предлагам датата да е около гостуването на Левски в ЕКТ, тоест края на юни? Случвало се е и в други форуми,където съм писал да се организират форумни срещи. Не мисля,че е новаторска идея, стига да има желаещи.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот 1palq4o1 » 09 юни 2017 15:04

За съжаление няма да съм в България в края на месеца и няма да мога да присъствам на инициативата за първия мач!
За втория, обаче съм твърд участник в сбирката
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот Sinite ot Sofia » 09 юни 2017 17:34

Страхотна идея! Левски е създаден, за да обединява. Какво по - хубаво да намерим нови познати/приятели - левскари, да поговорим на по бира за процесите в любимия клуб?!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Сбирка на ФОРУМ ЛЕВСКИ по случай откриване на сезона - защо не?!

Мнениеот Странджата » 09 юни 2017 19:43

Чудесна идея! Аз съм твърдо за, макар че няма как да присъствам реално. Но може да се помисли за такива като мене - не е трудно да вдигнем по чаша от разстояние за здравето на всички, които милеят за Левски и за неговото добруване!
Нека още сега някой да се нагърби с организацията, а който може, да му помага!
Няма ли да е по-спокойно тогава, когато се представя отбора за сезона - ако съберем отбор де :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: de.bil, kolokolo, TristaNNN, vlong и 56 госта