Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9277
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот mikata » 20 май 2017 13:10

Цялата група за срещата с Русе:

Кръстев, Митрев, Пиргов, Минев, Яблонски, Деян Иванов, А. Александров, С. Александров, Прохазка, Найденов, Бурабия, Кабов, Юруков, Огнянов, Нар, Краев, Ст. Иванов, Адениджи
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2064
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот k20dan4o » 20 май 2017 15:26

metodito написа:
Живко6461 написа:Съществува вероятност "Дунав" да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа на Градския стадион в Русе. Но за мачовете в групите и за пролетните кръгове ще трябва да се насочи към други градове. Може би София. Защо не Букурещ?
Съществува вероятност друг български отбор, чийто стадион не е лицензиран за ЕКТ, да пожелае да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа в Русе. Ако Ако Градският стадион в Русе бъде лицензиран.
Рибата вече не е в морето. В кой ли тиган ще попадне?


Имам предвид, че вероятността още тази година да играят за ЛЕ не е никак малка. Гонзо абдикира от Европа, Локото... едва ли. Вероятността ЦСКА-София да не получи лиценз за Европа е голяма (макар че Боби е в изпълкома и... знаеш, няма неща де не може да станат), а Лудогорец - най-вероятно ще спечели Купата.

Ако прегледаш внимателно програмата докрая ще видиш че най-вероятно Локо ще са четвърти, колкото и да ми се иска да са Дунав.

Потребителски аватар
blue atack
Мнения: 188
Регистриран на: 14 ное 2014 17:17
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот blue atack » 20 май 2017 17:04

mikata написа:Цялата група за срещата с Русе:

Кръстев, Митрев, Пиргов, Минев, Яблонски, Деян Иванов, А. Александров, С. Александров, Прохазка, Найденов, Бурабия, Кабов, Юруков, Огнянов, Нар, Краев, Ст. Иванов, Адениджи

Сукуна къде е контузен ли е отново :? 8-)

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 20 май 2017 17:19

Хора!За пореден път оставаме наши любимци да си тръгнат.Да,Аниете не е в онази форма,когато стана гол майстор,но да не забравяме,че тогава в отбора бяха и Бедоя и Абди,с които Аниете играеше и вкарваше...а сега единствено Бурабия може да му даде сносен пас.Трябва да напрваим нещо и да покажем на Митов,че искаме Аниете да остане,че го искаме в отбора.Да,той е почти на възраст вече,но има какво да покаже на младите,виждате,че Краев винаги е искал да се учи от него...сега ще изгоним Аниете,след 2-3 месеца и Йоргачевич и така отново изтърваме сините ни любимци.Незнам,лозунги ли,скандиране на името на Аниете ли,но за мен ще е огромна грешка,да го изтървем отново.Нека не забравяме,че ако не беше той,преди 2 години нямаше да изпитаме това да сме близо до титла а и да пеем силно АНИЕТЕ-Обичаме те!Нека му помогнем,да бъде оставен в ЛЕВСКИ!САМО ЛЕВСКИ <3 !!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9277
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот mikata » 20 май 2017 17:37

На мен Аниете няма да ми липсва :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14192
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот damyanov1963 » 20 май 2017 18:29

За мен мача е троен. Левски винаги е показвал, че след една, или две загуби се вдига и побеждава. От друга страна, Дунав заслужава да играе в ЕКТ, поне с игрите си, които показва в нашето скромно първенство!
п.п. Ако стадиона им не беше готов и се налагаше да играят примерно на Герена, бих отишъл да ги подкрепям!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот koisa » 20 май 2017 18:31

И според мен Аниете трябва да остане, но след като Митов не иска да разчита на него няма какво да направим. Може да не е във форма, но поне играе със сърце и при една по-добра подготовка може да си върне формата.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21297
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот metodito » 20 май 2017 18:47

k20dan4o написа:Ако прегледаш внимателно програмата докрая ще видиш че най-вероятно Локо ще са четвърти, колкото и да ми се иска да са Дунав.


Ще видим. Още този уикенд ще разберем. От гледна точка на трупането на точки за България, предпочитам Дунав или Локо пред Черно Море. Мисля, че ще се справят по-добре. Особено, ако Дунав предварителните кръгове могат да играят пред пълния стадион в Русе, отколкото в онази бетонна чиния в София. Локото в София ще се чувстват по-комфортно, особено, ако "Левски" могат да им дадат "Георги Аспарухов".

...Един глас и от мен Аниете да остане. А и човекът е на 31, харесва му в София, харесва му в "Левски". Ще е чудесно, ако избере да завърши кариерата си при нас.

Конкретно за мача... Иска ми се - подобно на мнозина от нас, бой в Русе, бой в дербито, бой по Гонзо и да завършим пред ЦСКА-София, но в Русе ще е супер трудно да бием.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Живко6461 » 20 май 2017 20:57

koisa написа:И според мен Аниете трябва да остане, но след като Митов не иска да разчита на него няма какво да направим. Може да не е във форма, но поне играе със сърце и при една по-добра подготовка може да си върне формата.

А Митов остава ли? Трябва ли да остане? Според мен не.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот koisa » 20 май 2017 21:21

Живко6461 написа:
koisa написа:И според мен Аниете трябва да остане, но след като Митов не иска да разчита на него няма какво да направим. Може да не е във форма, но поне играе със сърце и при една по-добра подготовка може да си върне формата.

А Митов остава ли? Трябва ли да остане? Според мен не.

Това е много важен въпрос. Ако зависеше от мен Митов нямаше да остане, но имам усещането, че ще бъде оставен да направи селекци, подготовка и при провал в ЕКТ и първите няколко кръга от първенството ще го сменят. Този сценарий вече сме го гледали, но никой в ръководството на клуба не си взима поука.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта