Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 16 май 2017 22:26

Победа за Левски
54
34%
Равен
25
16%
Победа за Лудогорец
82
51%
 
Общо гласове: 161

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот koisa » 16 май 2017 23:25

Player написа:Мислиш ли че като оплюеш юношите ни, които правят първи стъпки в големия футбол, правиш нещо градивно? Ти осъзнаваш ли по кого плюеш изобщо?

А ти къде си ме видял да оплювам юношите? Твърдението ми, че не са готови за титуляри в първия отбор не е плюене, а лично мое мнение изградено от показаното на терена. Отдавна съм казал, че е хубаво да се пускат юноши, но умерено и в определени мачове. В момента с това пускане през глава не им правим голяма услуга.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот PFC Litex » 16 май 2017 23:27

sin4ec написа: Играем каквото можем на този етап. След изхвърлянето на 4-ката, която няма да е при нас следващия сезон и при липсата на Минев и Прохазка кой идиот би очаквал " грамотен футбол "...
Нека гледаме реално. Днес на терена бяха: Кръстев( 22). Краев( 20). Найденов(19). Стаси(19). Кабов(17). Юруков(17). Нар(22). Тунде(21).
Извинявай, ама в простата игра футбол има закономерности. Който чете-нека разбира.
За пръв път може би от времето на Шпайдела някой излезе да играе с подобна възрастова конфигурация. И то срещу хегемона.
Аз това го чакам отдавна. Да, мъка ще е, ще падаме, но това е истината.

Излезе, защото такива бяха обстоятелствата.
Въпросните вероятно един ден ще станат по-добри футболисти, но както си ги изброил заедно още пет години да играят повече 4-то място няма да хванат, а играта футбол има една единствена цел, да се класираш, колкото се може по-нагоре.
Изображение

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Player » 16 май 2017 23:28

koisa написа:
Player написа:Мислиш ли че като оплюеш юношите ни, които правят първи стъпки в големия футбол, правиш нещо градивно? Ти осъзнаваш ли по кого плюеш изобщо?

А ти къде си ме видял да оплювам юношите? Твърдението ми, че не са готови за титуляри в първия отбор не е плюене, а лично мое мнение изградено от показаното на терена. Отдавна съм казал, че е хубаво да се пускат юноши, но умерено и в определени мачове. В момента с това пускане през глава не им правим голяма услуга.


Кажи само къде и кога трябва да играят юношите ни за да станат готови? Защото ей така от нищото няма да израстнат и да станат завършени футболисти. Все някога и някъде трябва да трупат игрови опит. Къде и кога?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:29

Player написа:
koisa написа:
Player написа:Преди всички да изказват мнение, нека си сметнат колко струваха тези в зелено и тези в синьо. Освен това и кои, по колко мача и срещу какви отбори са играли и като си направи сметката, тогава да говори. Нека да се има това предвид, преди всичко. Лесно е да се плюе без да се помисли.

Също така трябва да се вземе предвид, че отборът в зелено е шампион и не играе за нищо. Излезе като на разхода и си взе мача без големи усилия. Дори отбори с много по-малък бюджет като Дунав ги затрудняват повече... Тези факти също трябва да се взимат предвид когато се възхвалява некадърността.


Къде видя нещо за възхвалявам? Казвам, да не се плюе просто по навик, защото цифрите сочат логичното. Ако бяхме в този мач с играчи струващи колкото Лудогорец, тогава щеше да е друго. Мислиш ли че като оплюеш юношите ни, които правят първи стъпки в големия футбол, правиш нещо градивно? Ти осъзнаваш ли по кого плюеш изобщо?


По навик викаш? А къф е бюджета на Дунав или на Локо Пд, които не са взимали заплати от месеци?
И какви резултати показаха тези отбори срещу същия този скъп шампион и то не в приятелски мачове?
А с тези юноши ако играят същите догодина реалностите са втора осмица. Щом това са целите хубаво.
В този отбор абсолютно всичко е тотално сбъркано.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:30

Player написа:
koisa написа:
Player написа:Мислиш ли че като оплюеш юношите ни, които правят първи стъпки в големия футбол, правиш нещо градивно? Ти осъзнаваш ли по кого плюеш изобщо?

А ти къде си ме видял да оплювам юношите? Твърдението ми, че не са готови за титуляри в първия отбор не е плюене, а лично мое мнение изградено от показаното на терена. Отдавна съм казал, че е хубаво да се пускат юноши, но умерено и в определени мачове. В момента с това пускане през глава не им правим голяма услуга.


Кажи само къде и кога трябва да играят юношите ни за да станат готови? Защото ей така от нищото няма да израстнат и да станат завършени футболисти. Все някога и някъде трябва да трупат игрови опит. Къде и кога?


В Локо София примерно, като Орачев ;)

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот onegavon » 16 май 2017 23:30

sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят

Дай пример за реализирали се ваши кадри - от юношите в мъжете,национала и после навън, че нещо не се сещам. За мен има само един през последните години Ники Михайлов поне докато играеше в Твенте.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Vura » 16 май 2017 23:33

IvailoRz написа:
batmanlevski написа:
LSFC 1914 написа:
анто маина написа:Тоя Кафу нз кой луд ще даде 10 мил евра за него


Най-много в Турция да отиде.

те в турция да не са прости , никой нищо няма да дава за него , това са поредните платени рекламки , от както пред 6 г. лудогорец влезе с далавера в А група не са продали един играч , сетете се защо

Пак ти куца конспирацията. Жуниор Кайсара в Шалке за 6 млн .евро, нищо ли е ?


Не му обръщай внимание на този неграмотен трол.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот stoyankd » 16 май 2017 23:34

onegavon написа:
sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят

Дай пример за реализирали се ваши кадри - от юношите в мъжете,национала и после навън, че нещо не се сещам. За мен има само един през последните години Ники Михайлов поне докато играеше в Твенте.

То пък вашите юноши така се реализираха, че напълниха юношеските отбори на Черноморец преди и Лудогорец сега. Друго не се сещам.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Vura » 16 май 2017 23:35

Teo написа:Какво печели БГ футбола като продадат Кафу?!
@ Тия от разград играят с 11 чужденци всеки мач... :idea:

ПП Един футболист не са дали на националния отбор, после искаме да се класираме напред е с такива отборчета като Изтока това е невъзможно просто!


Тейо, подготвяш ли се за 69-та поредна загуба в Разград? :oops:

redman
Мнения: 751
Регистриран на: 20 сеп 2009 14:50
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот redman » 16 май 2017 23:38

Принципно сте ми безразлични сините, но не мога да не ви припомня същите приказки преди няколко години за младите, само че тогава бяха братята Цоневи, Вутов, Орачев, Стивън Петков и не помня още кой... Сега като ги гледам, само Орачев се води при вас, ама под наем. Ще дойде поредната лятна селекция и тия момчета ще идат в Симитли да се обиграват, а после и за постоянно някъде. Не че от гореизброените някой ще прокопса се...
Алекси Suckачев: Моооци, Моооци, Моооци...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: W84me и 37 госта