Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 16 май 2017 22:26

Победа за Левски
54
34%
Равен
25
16%
Победа за Лудогорец
82
51%
 
Общо гласове: 161

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот nosmoky » 16 май 2017 23:11

Кръстев се надявам и догодина да го оставите да ви пази...ше берете ядове да си знаете.
Краев е добър футболист...ама е от тея играчи, дето за никой пост не стават...и малко не им стига.
Другите са съвсем млади...да не ги коментираме.
Синчеца си живее в негов свят...аз бих се радвал да налагате "юношки"...ма не вярвам.
Пак ще вземете 6-7 човека...и малките нема да помиришат терен.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:12

Player написа:Преди всички да изказват мнение, нека си сметнат колко струваха тези в зелено и тези в синьо. Освен това и кои, по колко мача и срещу какви отбори са играли и като си направи сметката, тогава да говори. Нека да се има това предвид, преди всичко. Лесно е да се плюе без да се помисли.


Ами тогава въпросът е какво правят тези безплатните и некадърните в Левски или това е стратегия да бъдещето и идеята е Левски да си кюта в А група като Славия и да си виси във втората половина на класирането.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот koisa » 16 май 2017 23:12

Player написа:Преди всички да изказват мнение, нека си сметнат колко струваха тези в зелено и тези в синьо. Освен това и кои, по колко мача и срещу какви отбори са играли и като си направи сметката, тогава да говори. Нека да се има това предвид, преди всичко. Лесно е да се плюе без да се помисли.

Също така трябва да се вземе предвид, че отборът в зелено е шампион и не играе за нищо. Излезе като на разхода и си взе мача без големи усилия. Дори отбори с много по-малък бюджет като Дунав ги затрудняват повече... Тези факти също трябва да се взимат предвид когато се възхвалява некадърността.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:14

nosmoky написа:Кръстев се надявам и догодина да го оставите да ви пази...ше берете ядове да си знаете.
Краев е добър футболист...ама е от тея играчи, дето за никой пост не стават...и малко не им стига.
Другите са съвсем млади...да не ги коментираме.
Синчеца си живее в негов свят...аз бих се радвал да налагате "юношки"...ма не вярвам.
Пак ще вземете 6-7 човека...и малките нема да помиришат терен.


А що да не помиришат?
Още лятото аут в първия или втория кръг от ЛЕ ако изобщо се класират. После до Нова Година вече шампионата и купата ще са приключили и пак почваме да градим нов и перспективен отбор след като сме изритали и няколко треньора. И така до фалита.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот stoyankd » 16 май 2017 23:15

popokutepetel написа:
stoyankd написа:
W84me написа:Левски е единствения професионален отбор с ЕДИН БЕК В СЪСТАВА, ЕДНО КРИЛО и ЕДИН ЦЕНТРАЛЕН НАПАДАТЕЛ! Митов има много грехове, но отговорността се носи от Боримиров и Финягата, вторият е абдикирал тотално.

Иначе от младите съм сигурен, че ще излязат големи футболисти! Краев е готов, трябва му само един треньор. Найденов беше най-добър на терена днес. Кръстев е много класен вратар. Имаме бъдеще в младите, но покрай тях си трябва качество.

Понеже съм малко по-възрастен и съм гледал други млади, станали добри играчи, мога да твърдя със сигурност,че Краев няма как да стане сносен играч с подобна игра. Не може да правиш подобни грешки в мач без никакво значение и да очакваш нещо сериозно. Ами предните мачове? Не случайно разбирач като Люпко не го харесваше. Има нещо в него, но му нужно незабавно да напусне Левски и да потърси развитие на по-сериозно място. Лошото е , че не виждам кой ще го вземе. Кръстев също трябва много да работи, ако не иска да последва Пламен Илиев- друг талант.


Явно не си толкова възрастен и не си гледал Гибона и Сираков като млади какви ливади бяха и колко нерви са ни скъсали.

Гледал съм, гледал съм ги. Пред очите ми е онзи фамозен гол с екипа на Хасково, който върна Наско на Герена, но както и да е. Но да сравняваш сина на Романския Елкер(баща му също беше по-добър) с Наско и Гибона е безумно неуместно.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот sin4ec » 16 май 2017 23:15

popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Player » 16 май 2017 23:18

koisa написа:
Player написа:Преди всички да изказват мнение, нека си сметнат колко струваха тези в зелено и тези в синьо. Освен това и кои, по колко мача и срещу какви отбори са играли и като си направи сметката, тогава да говори. Нека да се има това предвид, преди всичко. Лесно е да се плюе без да се помисли.

Също така трябва да се вземе предвид, че отборът в зелено е шампион и не играе за нищо. Излезе като на разхода и си взе мача без големи усилия. Дори отбори с много по-малък бюджет като Дунав ги затрудняват повече... Тези факти също трябва да се взимат предвид когато се възхвалява некадърността.


Къде видя нещо за възхвалявам? Казвам, да не се плюе просто по навик, защото цифрите сочат логичното. Ако бяхме в този мач с играчи струващи колкото Лудогорец, тогава щеше да е друго. Мислиш ли че като оплюеш юношите ни, които правят първи стъпки в големия футбол, правиш нещо градивно? Ти осъзнаваш ли по кого плюеш изобщо?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:23

sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят.


Големи кадри са изкарали - за средняшки отбори и средняшко представяне. А като гледам пълните трибуни май някой друг вече им е теглил майната и остава само като четирибуквието да пуснат кепенците. Но щом те кефи посредствеността твой проблем. Радвай се на Спаско и трите греди и дузината изпуснати положения на мач и разбира се незаслужените загуби.
Този сезон продължи традицията да е още по-зле от предишния. Ако Петрович не беше треньор до средата на първенството щяхме да сме във втората осмица. И така до кога?
Последна промяна от popokutepetel на 16 май 2017 23:24, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот PFC Litex » 16 май 2017 23:23

sin4ec написа:
PFC Litex написа:
W84me написа:Иначе от младите съм сигурен, че ще излязат големи футболисти! Краев е готов, трябва му само един треньор. Найденов беше най-добър на терена днес. Кръстев е много класен вратар. Имаме бъдеще в младите, но покрай тях си трябва качество.

С голобради юноши на война не се ходи.
Те са бъдещето, но не и настоящето.

В битката под Москва командването хвърля в боя кадетите и възпитаниците на висшите военни академии. Отчаян и рискован ход, защото това са бъдещите офицери и командири. Без тях си за никъде...
Но рискът се оправдава. Виделите не в класната стая, а от окопите същината на войната и битката школници след това бързо схващат картинката и стават наистина добри командири.
пп май си поизненадан леко от данните и стоенето на терена на карето ми? ;)

Извинявам се, че поставих думата война в кавички и си я приел буквално.
Не съм изненадан от нищо, тъй като мисъл в играта на сините нямаше.

Световната практика го показва и доказва, че с насилствено налагане на млади футболисти резултатите не са положителни.
Изображение

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот stoyankd » 16 май 2017 23:24

sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят.

Не си разбрал най-важното, това е футболен клуб с история и от уважение към тези, които са я градили не може да бъде само училище. Децата ни трябва да са приоритет, но само когато имат качествата на ония, за които писах по-нагоре.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, TristaNNN и 57 госта