Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 16 май 2017 22:26

Победа за Левски
54
34%
Равен
25
16%
Победа за Лудогорец
82
51%
 
Общо гласове: 161

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот suni » 13 май 2017 10:26

Левски (София) 2 - 0 Лудогорец (Разград)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот gonzo72 » 13 май 2017 10:42

Единствения човек който може да съживи Левски това е Наско Сираков и грамотен старши треньор например Димитър Димитров-Херо !
От година на година ставаме по-смешни и жалки - справка стадиона ни е празен и заприлича на стадион Славия ! :( :o
Тоя старши треньор не знам от къде на къде го избра Боримиров ?

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Player » 13 май 2017 11:07

gonzo72 написа:Единствения човек който може да съживи Левски това е Наско Сираков и грамотен старши треньор например Димитър Димитров-Херо !
От година на година ставаме по-смешни и жалки - справка стадиона ни е празен и заприлича на стадион Славия ! :( :o
Тоя старши треньор не знам от къде на къде го избра Боримиров ?


То пък другите все едно не приличат на стадион Славия. Публиката навсякъде е намаляла, не е само при нас. Изключение е Дунав който след 20 години се завръща и там има логичен ентусиазъм.


Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Teo » 13 май 2017 12:05

0:3

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Живко6461 » 13 май 2017 12:15

gonzo72 написа:Единствения човек който може да съживи Левски това е Наско Сираков и грамотен старши треньор например Димитър Димитров-Херо !
От година на година ставаме по-смешни и жалки - справка стадиона ни е празен и заприлича на стадион Славия ! :( :o
Тоя старши треньор не знам от къде на къде го избра Боримиров ?

Предполагам, че предлагате Наско Сираков за длъжността спортно-технически директор. С какво Наско Сираков заслужава да бъде без алтернатива? Димитър Димитров, ако е не само примерен, а и реален вариант, дали ще бъде съгласен да работи в тандем с Наско Сираков? Не само защото си има действащ договор с друг клуб.
Относно избора на Боримиров мога да изкажа предположения. Може би в ранния следобед е тръгнал на обиколка по софийските стадиони, срещнал е Митов и му е предложил. А може би е заложил на традициите. Още със заемането на длъжността Митов обяви, че ще се бори за титлата докрай. В момента разликата между "Лудогорец" и "Левски" е 17 точки. В мачовете под ръководство на Митов "Левски" изгуби 16 точки. Представете си, че в момента разликата е 1 точка. В сряда стадион "Виваком арена - Георги Аспарухов" е препълнен, сините футболисти излизат безкрайно амбицирани и естествено печелят победа. И ако след това се сетим, че някои традиции могат и да бъдат нарушавани. Следва участие в Шампионската Лига. И там сме постигали резултати, т.е. имаме традиции ...
Но сега не е съвсем сигурно, че "Левски" ще играе в Лига Европа. Важното е да градим отбор. И следващия сезон да видим един нов "Левски, много по-силен.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 13 май 2017 12:44

Гледам, че тъмничките вече опират пешкира.
Готови сте да ги задраскате с дебелия флумастер ..... още за следващия мач.
Я ми кажете каква ви е алтернативата в момента?

За мача, .... 1:1 от мен.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 13 май 2017 12:46

gonzo72 написа:Единствения човек който може да съживи Левски това е Наско Сираков и грамотен старши треньор например Димитър Димитров-Херо !
От година на година ставаме по-смешни и жалки - справка стадиона ни е празен и заприлича на стадион Славия ! :( :o
Тоя старши треньор не знам от къде на къде го избра Боримиров ?


На първо място трябва собственик който да хвърли някой лев. Другото е след това. Обаче тоя деликатния докато кибичи в Левски нещата ще стават още по-зле. Това, което е в момента в клуба е пълна и тотална аматьорщина. Предстоят още много разочарования и кретане във втората половина на класирането, а е възможно и до припознаване да се стигне. Всички предпоставки са налице - сериозни дългове, никакви инвестиции, скромни приходи. Това води до липса на амбиции, посредствени ръководители, некачествени футболисти. Като резултат затъването ще продължава.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 13 май 2017 12:51

Red_Neck написа:Гледам, че тъмничките вече опират пешкира.
Готови сте да ги задраскате с дебелия флумастер ..... още за следващия мач.
Я ми кажете каква ви е алтернативата в момента?

За мача, .... 1:1 от мен.


Алтернативи дал господ - вместо нигрото Нар - Боримиров младши, вместо верейската звезда на върха на атаката Ст. Иванов, а зад него Краев. На мястото на Тундето и Митрев да сложат все ще е по-добре.
Между другото аз от вчерашния мач не схванах що Жадното след като постигна разгромна победа (без значение дали майните са бойкотирали някой или не) не повтори състава от този мач?
Не разбирам и кой гении реши да доиграва сезона при положение, че ако Ботев Пд вземе купата тия галфони ако не станат втори ще трябва да играят бараж, който ако им гледам дереджето е напълно възможно да бъде загубен. А участието им в един кръг на Лигата (защото за повече няма предпоставки) все пак ще им вкара някой и друг лев свежи пари, каквито изобщо нямат.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4230
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 13 май 2017 16:35

Не тъмните са проблема , а как се работи с тях. Същите Нар и Адениджи в началото на сезона бяха класи над сегашното им незадоволително представяне. Тогава и отбора се поздравяваше в центъра на терена ...........сега едни подминават треньора , а други се държат за "макарите" заради изтичащите им договори.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта