Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sinite ot Sofia » 18 юни 2017 12:05

PSvilenov написа:
Sinite ot Sofia написа:
PSvilenov написа:
Thsmith написа:
Cooler написа:
tevez написа:Oнзи е Марко Петкович.

Ясно, тамън си викам поне един приличен играч взеха :lol:

За какво са ни прилични играчи? Ние не стягаме ли отбор нещо за 10 то място или нещо подобно с тези инвалиди дето се взимат? Онзи от втора дивизия на Полша сигурно е готов да води отбора и към Б група.

С тоя отбор и треньор - толкова . Цел за сезона : 8мо място в долната половина и шанс за Европа в баражите .

Добре. Изчакай да вземем Мбапе и пак стани от Левски.

Ни искам Мбапе. Юлу Матондо ще свърши работа дори при свестен треньор . Не ми никай стани от Левски като пак почнат да бият , а си заеми позицията на левскар и си отвори устата срещу нещастното копеле на херца Ники Жадното и "случайния" аутист Русев . Докато такива като теб ги има дето се примиряват с въвеждане на юноши без гръбнак на отбора , треньор дето нанесе един от най големите провали в историята на клуба 2013та и пак съсипва всичко а същевременно да се държат колкото се може по надалеч такива като Люпко , Мъри , Херо и Сираков и си мислят че това е любов към отбора , няма да изплаваме. Респекта на терена срещу Левски е забравен. Много скоро и славата ще го последва . Ти иначе си ходи на Герена и си пей "сините в атака " .....

Аз, като Левскар, винаги съм си заставал зад позицията и винаги съм я изразявал на СТАДИОНА. Няколко пъти писах, че за мен Митов не е точният човек, но на този етап явно няма как да дойде треньор ала Мъри ( големия левскар с хиляди претенции). Това е положението, това е отбора в момента, какво предлагаш.. да не ходим на мач и да си плюем тук? Как ще сме полезни на Левски по този начин? Кой те е спрял да викаш "Оставка" или каквото пожелаеш? И да ти кажа, правя евала на такива като мен, защото в противен случай, с мислене на такива като теб, ние вече щяхме да сме Славия ( и не, не съм наркоман, както масово и безпочвено се наричат онези от нас, които все още ходят на мач). Въпреки всичко те уважавам и не редно да се "джафкаме" заради разни нещастници, докарали великия ни клуб до това дередже. Но Левски може да си стъпи на краката само с наша помощ!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 18 юни 2017 13:30

Sinite ot Sofia написа:Аз, като Левскар, винаги съм си заставал зад позицията и винаги съм я изразявал на СТАДИОНА. Няколко пъти писах, че за мен Митов не е точният човек, но на този етап явно няма как да дойде треньор ала Мъри ( големия левскар с хиляди претенции). Това е положението, това е отбора в момента, какво предлагаш.. да не ходим на мач и да си плюем тук? Как ще сме полезни на Левски по този начин? Кой те е спрял да викаш "Оставка" или каквото пожелаеш? И да ти кажа, правя евала на такива като мен, защото в противен случай, с мислене на такива като теб, ние вече щяхме да сме Славия ( и не, не съм наркоман, както масово и безпочвено се наричат онези от нас, които все още ходят на мач). Въпреки всичко те уважавам и не редно да се "джафкаме" заради разни нещастници, докарали великия ни клуб до това дередже. Но Левски може да си стъпи на краката само с наша помощ!

Хората са казали:
"Когато не можеш да имаш това, което харесваш - харесвай това, което имаш!" ;)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 18 юни 2017 14:32

blue avalanche написа:
Sinite ot Sofia написа:Аз, като Левскар, винаги съм си заставал зад позицията и винаги съм я изразявал на СТАДИОНА. Няколко пъти писах, че за мен Митов не е точният човек, но на този етап явно няма как да дойде треньор ала Мъри ( големия левскар с хиляди претенции). Това е положението, това е отбора в момента, какво предлагаш.. да не ходим на мач и да си плюем тук? Как ще сме полезни на Левски по този начин? Кой те е спрял да викаш "Оставка" или каквото пожелаеш? И да ти кажа, правя евала на такива като мен, защото в противен случай, с мислене на такива като теб, ние вече щяхме да сме Славия ( и не, не съм наркоман, както масово и безпочвено се наричат онези от нас, които все още ходят на мач). Въпреки всичко те уважавам и не редно да се "джафкаме" заради разни нещастници, докарали великия ни клуб до това дередже. Но Левски може да си стъпи на краката само с наша помощ!

Хората са казали:
"Когато не можеш да имаш това, което харесваш - харесвай това, което имаш!" ;)

Подобни поговорки и мислене са ни коствали 5 века робство. Оставете хората да изказват мнение и сами за себе си да решат кое е добре и кое зле за любимия отбор...

П.С. Sinite ot Sofia, ние отдавна тръгнахме по пътя на Славия, но не заради мисленето на хора като PSvilenov, а заради бездействието ни и постоянното натрапване от уж по-големите левскари (за каквито някои се имате), че трябва да се подкрепят некадърни ръководители и треньори в името на Левски.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 18 юни 2017 14:47

koisa написа:
blue avalanche написа:Хората са казали:
"Когато не можеш да имаш това, което харесваш - харесвай това, което имаш!" ;)

Подобни поговорки и мислене са ни коствали 5 века робство.

Че тя, поговорката, не е наша. ;) Има я на английски.
Значи не е виновна поговорката. Чипът ни е за смяна.
Никъде, в никой устав, не е записано, че Левски трябва ВСЕКИ сезон да се бори за титли, купи, ЕКТ и т.н.
Не е била тази идеята за създаването на клуба. Да не би да греша?
Със Славолюб Муслин и Вячеслав Грозни завършихме на 2-ро място. Сигурно и те са тъпанари. :o

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sinite ot Sofia » 18 юни 2017 15:41

koisa написа:
blue avalanche написа:
Sinite ot Sofia написа:Аз, като Левскар, винаги съм си заставал зад позицията и винаги съм я изразявал на СТАДИОНА. Няколко пъти писах, че за мен Митов не е точният човек, но на този етап явно няма как да дойде треньор ала Мъри ( големия левскар с хиляди претенции). Това е положението, това е отбора в момента, какво предлагаш.. да не ходим на мач и да си плюем тук? Как ще сме полезни на Левски по този начин? Кой те е спрял да викаш "Оставка" или каквото пожелаеш? И да ти кажа, правя евала на такива като мен, защото в противен случай, с мислене на такива като теб, ние вече щяхме да сме Славия ( и не, не съм наркоман, както масово и безпочвено се наричат онези от нас, които все още ходят на мач). Въпреки всичко те уважавам и не редно да се "джафкаме" заради разни нещастници, докарали великия ни клуб до това дередже. Но Левски може да си стъпи на краката само с наша помощ!

Хората са казали:
"Когато не можеш да имаш това, което харесваш - харесвай това, което имаш!" ;)

Подобни поговорки и мислене са ни коствали 5 века робство. Оставете хората да изказват мнение и сами за себе си да решат кое е добре и кое зле за любимия отбор...

П.С. Sinite ot Sofia, ние отдавна тръгнахме по пътя на Славия, но не заради мисленето на хора като PSvilenov, а заради бездействието ни и постоянното натрапване от уж по-големите левскари (за каквито някои се имате), че трябва да се подкрепят некадърни ръководители и треньори в името на Левски.

"Въпреки всичко те уважавам и не редно да се "джафкаме" заради разни нещастници, докарали великия ни клуб до това дередже." Пределно ясно е, че не ние феновете сме виновни за състоянието на Левски, но от нас зависи дали на Герена ще сме 300 или 10 000, нали така? Имайки предвид ситуацията, не разбрах, каква е алтернативата - да си стоим вкъщи и да плюем русев и Жадното?
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Red_Neck » 18 юни 2017 15:43

blue avalanche написа:Никъде, в никой устав, не е записано, че Левски трябва ВСЕКИ сезон да се бори за титли, купи, ЕКТ и т.н.
....

Поне веднъж на две петилетки ОК ли е? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 18 юни 2017 15:53

blue avalanche написа:Че тя, поговорката, не е наша. ;) Има я на английски.
Значи не е виновна поговорката. Чипът ни е за смяна.
Никъде, в никой устав, не е записано, че Левски трябва ВСЕКИ сезон да се бори за титли, купи, ЕКТ и т.н.
Не е била тази идеята за създаването на клуба. Да не би да греша?
Със Славолюб Муслин и Вячеслав Грозни завършихме на 2-ро място. Сигурно и те са тъпанари. :o

Не съм казал, че поговорката е наша. Казах заради подобни поговорки...
Може никъде да не е записано, но на всички е ясно, че грандовете (а ние все още се имаме за такъв) винаги се борят за трофеи и постигане на успехи. Те са неизменна част от нещата, които ги правят нещо повече от обикновените отбори. Както и да е, аз нямах предвид титлите и купите, но ти пак преиначаваш нещата и отиваш в съвсем други крайности. Не знам как изобщо ти хрумна да сравняваш Муслин и Грозни със Жадното... :shock:
Въпросът не е дали ще завършим втори или трети. А в това отборът да показва добра игра, да радва феновете и да не става за резил заради ето такива експерименти и лоши решения. Никой не може да ме задължи да подкрепям вредни за Левски субекти като Финягата, Боримиров и Жадното!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 18 юни 2017 15:58

Sinite ot Sofia написа:Имайки предвид ситуацията, не разбрах, каква е алтернативата - да си стоим вкъщи и да плюем русев и Жадното?

Всеки сам си решава как да подкрепя отбора! Не мисля, че ние сме тези, които трябва да държат сметка на останалите! От мен играчите ще получат подкрепа въпреки, че не съм доволен от селекцията. Жадно ще трябва много, ама много да се постарае преди да му се доверя отново.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот PSvilenov » 18 юни 2017 22:03

Sinite ot Sofia написа:
PSvilenov написа:
Sinite ot Sofia написа:
PSvilenov написа:
Thsmith написа:
Cooler написа:Ясно, тамън си викам поне един приличен играч взеха :lol:

За какво са ни прилични играчи? Ние не стягаме ли отбор нещо за 10 то място или нещо подобно с тези инвалиди дето се взимат? Онзи от втора дивизия на Полша сигурно е готов да води отбора и към Б група.

С тоя отбор и треньор - толкова . Цел за сезона : 8мо място в долната половина и шанс за Европа в баражите .

Добре. Изчакай да вземем Мбапе и пак стани от Левски.

Ни искам Мбапе. Юлу Матондо ще свърши работа дори при свестен треньор . Не ми никай стани от Левски като пак почнат да бият , а си заеми позицията на левскар и си отвори устата срещу нещастното копеле на херца Ники Жадното и "случайния" аутист Русев . Докато такива като теб ги има дето се примиряват с въвеждане на юноши без гръбнак на отбора , треньор дето нанесе един от най големите провали в историята на клуба 2013та и пак съсипва всичко а същевременно да се държат колкото се може по надалеч такива като Люпко , Мъри , Херо и Сираков и си мислят че това е любов към отбора , няма да изплаваме. Респекта на терена срещу Левски е забравен. Много скоро и славата ще го последва . Ти иначе си ходи на Герена и си пей "сините в атака " .....

Аз, като Левскар, винаги съм си заставал зад позицията и винаги съм я изразявал на СТАДИОНА. Няколко пъти писах, че за мен Митов не е точният човек, но на този етап явно няма как да дойде треньор ала Мъри ( големия левскар с хиляди претенции). Това е положението, това е отбора в момента, какво предлагаш.. да не ходим на мач и да си плюем тук? Как ще сме полезни на Левски по този начин? Кой те е спрял да викаш "Оставка" или каквото пожелаеш? И да ти кажа, правя евала на такива като мен, защото в противен случай, с мислене на такива като теб, ние вече щяхме да сме Славия ( и не, не съм наркоман, както масово и безпочвено се наричат онези от нас, които все още ходят на мач). Въпреки всичко те уважавам и не редно да се "джафкаме" заради разни нещастници, докарали великия ни клуб до това дередже. Но Левски може да си стъпи на краката само с наша помощ!

Да, съгласен съм . Всеки има различни виждания , а и няма как да бъде различно в днешните времена . За мен играчите са най-малко виновни и меко казано всеки дето обвинява Нар, Краев, Аниете, Де Нойер, Костадинов , Александров , че дори и крайният некадърник Алвеша са заблудени до крайност , защото бяха топ научени и адекватни футболисти при Петрович . Дори при Стоев може да се поспори , че беше така. Гнусното изгонване на Петрович за мен беше кипната точка .
Последна промяна от PSvilenov на 18 юни 2017 22:12, променено общо 1 път.

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот joro5rov » 18 юни 2017 22:06

PSvilenov написа:
Sinite ot Sofia написа:
PSvilenov написа:
Sinite ot Sofia написа:
PSvilenov написа:
Thsmith написа:За какво са ни прилични играчи? Ние не стягаме ли отбор нещо за 10 то място или нещо подобно с тези инвалиди дето се взимат? Онзи от втора дивизия на Полша сигурно е готов да води отбора и към Б група.

С тоя отбор и треньор - толкова . Цел за сезона : 8мо място в долната половина и шанс за Европа в баражите .

Добре. Изчакай да вземем Мбапе и пак стани от Левски.

Ни искам Мбапе. Юлу Матондо ще свърши работа дори при свестен треньор . Не ми никай стани от Левски като пак почнат да бият , а си заеми позицията на левскар и си отвори устата срещу нещастното копеле на херца Ники Жадното и "случайния" аутист Русев . Докато такива като теб ги има дето се примиряват с въвеждане на юноши без гръбнак на отбора , треньор дето нанесе един от най големите провали в историята на клуба 2013та и пак съсипва всичко а същевременно да се държат колкото се може по надалеч такива като Люпко , Мъри , Херо и Сираков и си мислят че това е любов към отбора , няма да изплаваме. Респекта на терена срещу Левски е забравен. Много скоро и славата ще го последва . Ти иначе си ходи на Герена и си пей "сините в атака " .....

Аз, като Левскар, винаги съм си заставал зад позицията и винаги съм я изразявал на СТАДИОНА. Няколко пъти писах, че за мен Митов не е точният човек, но на този етап явно няма как да дойде треньор ала Мъри ( големия левскар с хиляди претенции). Това е положението, това е отбора в момента, какво предлагаш.. да не ходим на мач и да си плюем тук? Как ще сме полезни на Левски по този начин? Кой те е спрял да викаш "Оставка" или каквото пожелаеш? И да ти кажа, правя евала на такива като мен, защото в противен случай, с мислене на такива като теб, ние вече щяхме да сме Славия ( и не, не съм наркоман, както масово и безпочвено се наричат онези от нас, които все още ходят на мач). Въпреки всичко те уважавам и не редно да се "джафкаме" заради разни нещастници, докарали великия ни клуб до това дередже. Но Левски може да си стъпи на краката само с наша помощ!

Да, съгласен съм . Всеки има различни виждания , а и няма как да бъде различно в днешните времена . За мен играчите са най-малко виновни и меко казано всеки дето обвинява Нар, Краев, Аниете, Де Нойер, Костадинов , Александров , че дори и крайният некадърник Алвеша бяха топ научени и адекватни футболисти при Петрович . Дори при Стоев може да се поспори , че беше така. Гнусното изгонване на Петрович за мен беше кипната точка .

Нар никога не е бил добър футболист и никога няма да бъде! Ако го освободим това ще е най-силния трансфер на отбора!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, TristaNNN и 60 госта