Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Red_Neck » 19 юни 2017 12:04

mikata написа:Приходи от трансфер не е имало от четири години,аз съм доволен след като не иска да си поднови договора :roll:

Факт!
[offtopic]Сега бай Спас може доволен да тръгне по лондонските галерии ;)
Ще се озъртаме в Инстаграма за новини :)
:mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Eminem » 19 юни 2017 12:09

Левски направи изходящ трансфер ? :shock:
Или сънувам или Нибиру приближава.

Аз съм доволен, защото иначе щеше да си тръгне като свободен агент. Сега поне клуба спечели пари, друг е въпроса дали тези пари ще отидат по предназначение.

Успех на Краев!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Player » 19 юни 2017 12:31

Ако трансфера на Краев стане факт, би трябвало финансово да завършим годината на плюс, стига само да не вземат да ги похарчат. Сумата е прилична на фина на представянето му и изтичащия му договор. Пожелавам му успех, като ще е интересно да се види дали наистина е голям талант. Това зависи от представянето му и от следващия му трансфер. Ще се хвърля по едно око на датското първенство.

DEEP_RED
Мнения: 32
Регистриран на: 17 юни 2017 16:45

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот DEEP_RED » 19 юни 2017 13:32

Player написа:Ако трансфера на Краев стане факт, би трябвало финансово да завършим годината на плюс, стига само да не вземат да ги похарчат. Сумата е прилична на фина на представянето му и изтичащия му договор. Пожелавам му успех, като ще е интересно да се види дали наистина е голям талант. Това зависи от представянето му и от следващия му трансфер. Ще се хвърля по едно око на датското първенство.

Да не стане като Вутов ;)

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Player » 19 юни 2017 13:39

DEEP_RED написа:
Player написа:Ако трансфера на Краев стане факт, би трябвало финансово да завършим годината на плюс, стига само да не вземат да ги похарчат. Сумата е прилична на фина на представянето му и изтичащия му договор. Пожелавам му успех, като ще е интересно да се види дали наистина е голям талант. Това зависи от представянето му и от следващия му трансфер. Ще се хвърля по едно око на датското първенство.

Да не стане като Вутов ;)


Може да стане, може и да не стане. Само от него зависи.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ivo55 » 19 юни 2017 13:55

1982 написа:
koisa написа:Е, както казах преди няколко дни, можем да му вземем 400-500 хил. евро. :oops: :



Еееее, и аз казах тогава, че сега може да му вземете не повече от няколкостотин хиляди евра. Изображение Но дестинацията нещо е доста скромна, уж голям талант, голямо чудо, накрая Дания ....


Според мен го вземат с ясната опция, че 1-2г ще го учат и да го поразвият физически. Очаквам да е яка резерва и от време на време да му дават шанс.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 19 юни 2017 13:56

шивача написа:Тоя трансфер е колкото смешен, толкова и тъжен дори и за мен. То не бяха ювентус, мювентус и след година обратно-две, в зависимост дали след фалита ви кой ще припознаете, респективно в коя лига ще играете, Краев ще се завърне, след като ще хване хемороиди на пейката. Без злоба го казвам, в дания дори телета като Бодуров изглеждат слаби и нефелни за тяхния футбол.


не се обиждам,може и да си прав.Сложи сега ръка на сърцето и кажи кой е последния мач който си гледал от Датското първенство.Моля те.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот batmanlevski » 19 юни 2017 14:04

шивача написа:Тоя трансфер е колкото смешен, толкова и тъжен дори и за мен. То не бяха ювентус, мювентус и след година обратно-две, в зависимост дали след фалита ви кой ще припознаете, респективно в коя лига ще играете, Краев ще се завърне, след като ще хване хемороиди на пейката. Без злоба го казвам, в дания дори телета като Бодуров изглеждат слаби и нефелни за тяхния футбол.

трансфера е меко казано глупав и смешен и от страна на Левски и от страна на Краев , бях останал с впечатлнието ,че Краев е интелигентен човек , за ръководството ,явно продължават по стария начин , так отбор не се гради за 400 хил и си разбиваш отбора , всичко е ала-бала
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sinite ot Sofia » 19 юни 2017 14:06

Сделката за Краев е повече от прилична. С изтичащ договор след няколко месеца и спорни футболни качества.. или хайде да кажем завишени, Краев направи услуга както на Левски ( разбирай финансова), така и на себе си. Желая му успех!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот шивача » 19 юни 2017 14:11

zlatan написа:
шивача написа:Тоя трансфер е колкото смешен, толкова и тъжен дори и за мен. То не бяха ювентус, мювентус и след година обратно-две, в зависимост дали след фалита ви кой ще припознаете, респективно в коя лига ще играете, Краев ще се завърне, след като ще хване хемороиди на пейката. Без злоба го казвам, в дания дори телета като Бодуров изглеждат слаби и нефелни за тяхния футбол.


не се обиждам,може и да си прав.Сложи сега ръка на сърцето и кажи кой е последния мач който си гледал от Датското първенство.Моля те.

С ръка на сърцето: беше рандерс -сьондерстике, бях го играл 1. Предисторията е, че рандерс имаше някви смешни точки първия сезон и изостваше с на10 т от зоната на спасение. Казаха ми, че тръгват да се спасяват и напрвиха нещо от рода на 8-0-1 прз. Хванах им поне 5 от мачовете, като имаше и на коеф 6 :) Тоя мач им се явяваше последен за спасение и директен сблъсък! Взехме го :lol:
Година не ми се рови , но там някъде-5-6г? но надали футбола им се е променил!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 43 госта