Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 14 юли 2017 20:35

Повтарям се, но...
На Левски му трябват лявото крило на Сутиеска и дясното крило на Жалгирис.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15011
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот miro_rz » 14 юли 2017 22:43

Голяма грешка е този Буш . Нищо общо от това , което сме виждали от него . За три мача и общо време 45 минути някъде аз не видях футболни аргументи от негова страна .
Изображение

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 15 юли 2017 12:05

miro_rz написа:Голяма грешка е този Буш . Нищо общо от това , което сме виждали от него . За три мача и общо време 45 минути някъде аз не видях футболни аргументи от негова страна .

Контузен и не до там готов физически и психически за титуляр . Дай му няколко мача като титуляр и тогава да го коментираме . Мен ми хареса Цветкович ,показа леко израстване ,спрямо Сутйеска . Буш му трябва игрови ритъм .

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 15 юли 2017 12:08

zap_lv написа:
miro_rz написа:Голяма грешка е този Буш . Нищо общо от това , което сме виждали от него . За три мача и общо време 45 минути някъде аз не видях футболни аргументи от негова страна .

Контузен и не до там готов физически и психически за титуляр . Дай му няколко мача като титуляр и тогава да го коментираме . Мен ми хареса Цветкович ,показа леко израстване ,спрямо Сутйеска . Буш му трябва игрови ритъм .


Евентуален мач срещу Лудогорец би бил чудесен тест за него. Или някаква контрола.

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 15 юли 2017 14:35

Ще ни изиграе лоша шега, че нямаме дълбочина в състава. На зима сигурно ще има освободени и ще се вземат нови, да попълват, а въпроса е да има достатъчно играчи и за ротации, ама не чак като Кабов и Ст.Иванов, които тепърва да разбират какво е официална среща.

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 15 юли 2017 16:09

Serafim написа:Ще ни изиграе лоша шега, че нямаме дълбочина в състава. На зима сигурно ще има освободени и ще се вземат нови, да попълват, а въпроса е да има достатъчно играчи и за ротации, ама не чак като Кабов и Ст.Иванов, които тепърва да разбират какво е официална среща.

Ако остане същия треньор едва ли ще има нова чистка . Такава се прави при няколко условия :
- На всеки 3 години ( заради пренасищането на отбора ,дори и да няма никакви успехи ,има едно досадно чувство между самите футболисти )
- При изпусната съблекалня ( Когато имаш футболисти ,докарани от други треньори винаги има сравняване между новите и старите треньори в главите на футболистите ) При чистката в случай на изпусната съблекалня в новопривлечените футболисти има едно подсъзнателно чувство на благодарност ,че именно те са ги поканили на работа в отбора и шансовете за лоялност към треньора са по-големи .
- При орязване на фонд работна заплата (което при Гонзо се случваше прекалено често и се стигна до дестабилизация в отбора и липса на трофей ) .

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38907
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tevez » 16 юли 2017 10:45

Д. Иванов ще ходи под наем в Ботев Враца.
Значи ще взимаме защитник.

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 16 юли 2017 14:14

Правилно, поне според мен. Иванов ще има шанс да поиграе и няма да е твърда резерва. От друга страна Пирогов изглежда извън форма.


Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот t0bl3ro_bg » 16 юли 2017 15:51

TodorT написа:А какво става с тоя Сандберг ?! :?


Контузен е и не могли да го продадат, защото няма как да го гледат :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта