Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 29 апр 2017 08:41

Победа за Левски
236
55%
Равен
42
10%
Победа за ЦСКА - София
154
36%
 
Общо гласове: 432

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот metodito » 01 май 2017 10:22

delqnski47 написа:Като решите да си пишете по идиотските теми си ги слагайте в офтопик или направо минавайте на ЛС.Тука съм дошъл да чета коментари на левскарите за този мач.Благодаря.


:!: :!: :!:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот modor » 01 май 2017 10:26

metodito написа:
delqnski47 написа:Като решите да си пишете по идиотските теми си ги слагайте в офтопик или направо минавайте на ЛС.Тука съм дошъл да чета коментари на левскарите за този мач.Благодаря.


:!: :!: :!:

Пуснах гумичката в действие.....
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот metodito » 01 май 2017 10:28

modor написа:
metodito написа:
delqnski47 написа:Като решите да си пишете по идиотските теми си ги слагайте в офтопик или направо минавайте на ЛС.Тука съм дошъл да чета коментари на левскарите за този мач.Благодаря.


:!: :!: :!:

Пуснах гумичката в действие.....


Супер. Благодаря. Оф, тея бутони все ги бъркам. Щях да те докладвам. :lol:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот mikata » 01 май 2017 10:30

modor написа:
mikata написа:Сега ще изгонят 7—8 човека и лятото започваме на ново и така до без край!

Ти след всеки мач гониш по няколко играча..... И постоянно хулиш този или онзи :)


Да им се радвам след унижението от тирето ли? Да чакам още осем години за някакъв трофей ли?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот metodito » 01 май 2017 10:47

mikata написа:
modor написа:
mikata написа:Сега ще изгонят 7—8 човека и лятото започваме на ново и така до без край!

Ти след всеки мач гониш по няколко играча..... И постоянно хулиш този или онзи :)


Да им се радвам след унижението от тирето ли? Да чакам още осем години за някакъв трофей ли?

Човек, малко от малко не си ли се замислял, че не е от футболистите.

Понякога се чудя онея със свастиките или мрънкалниците са по-голямото зло за клуба. Беше Гаджев виновен. Няма да повтарям всички обиди, които съм чул и прочел. Натириха го мрънкалниците. И кво? Всичко цъфна и върза? Йовов бил. Айде и него изгонихме и вместо да го изпратим с бенефис, го изпратихме с "Йовов, @#@*!?". Пламен Иванов бил виновния. Айде и него разкарахме. Преди това бе Тасевски. По едно време беше Гонзо - когато тоя форум още го нямаше. Бил е през годините и Живко, Хичо. Кой не???? Един треньор имахме де пръска мозъци и с него щяхме да изпуснем Европа. Никой нищо. Друг имахме де се смее кат' рапон след загуба. Никой нищо. Супер си бил той. Сега нищо никой срещу дедо Боре, нали? А Кокала как бе натирен? Щото каза на шепа наркомани, "наркомани".

Колко титулувани треньори сме имали от последния престой на Георги Василев? Йоканович, Люпко, Стоев. Като последния "Левски" го направи титулуван. От 2006 насам сме имали трима титулувани треньори, хора, които имат зад гърба си отличия, като не знам дали да ги броя Люпко и Йоканович. Значи, може да се каже, че за 11 години сме имали ЕДИН титулуван треньор. Над 20 треньора, които - ако изключим сърбите, понеже не им позволиха да работят - имат една титла сборно! Еми... няма как да стане.

Сега на мушката на "народното" недоволство са Краев и Костадинов. Без тях очаквам светли бъднини...

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот mikata » 01 май 2017 11:00

Не знам докога ще бъдем в будна кома :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот metodito » 01 май 2017 11:33

mikata написа:Не знам докога ще бъдем в будна кома :idea:


Нещата ще се оправят. Убеден съм... :roll: . Макар и да няма връзка, според мен, или не мога да я докажа, когато ГРОБ си отидат тогава и ще се оправим.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот mikata » 01 май 2017 11:53

metodito написа:
mikata написа:Не знам докога ще бъдем в будна кома :idea:


Нещата ще се оправят. Убеден съм... :roll: . Макар и да няма връзка, според мен, или не мога да я докажа, когато ГРОБ си отидат тогава и ще се оправим.


С 12млн. бюджет, от тях с 2млн. да се изплаща сектора и задълженията към НАП остават 10млн. на Дунав е 2млн. ако 10млн. е нямане на пари, не знам :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот metodito » 01 май 2017 11:56

Клубът е хванат в някакви политически игри. Пусне ли октопдът "Левски", всичко ще си дойде на мястото. Стига да не е късно...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот Red_Neck » 01 май 2017 13:58

Да питам пак разбирачите, наакали първите 10 страници, съдията справи ли се с мача? :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта