Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
108
65%
Равен
28
17%
Победа за Дунав
31
19%
 
Общо гласове: 167

tipin
Мнения: 73
Регистриран на: 15 юли 2011 17:34
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот tipin » 22 апр 2017 00:39

Serafim написа:След зрелищни мачове в ШЛ и ЛЕ се връщаме ударно в БГ, с поредната доза мачове, които ще ни направят свидетели на кюскане по топката, падане при първия контакт (визуален), оспорване на всяко съдийско решение, множество опити за подаване и спиране на топката. Ще станем и свидетели на няколко удара по посока и двете врати. И всичко това гарнирано с оглушителните скандирания от около 900 фена, които използват епитети "маркуч" за високи играчи и "кюнец" и "печка" за черни.
След края на мача ще се насладим на оправдания от типа: "Работим здраво и сме на прав път. Само гола ни липсва, виждате иначе, че създаваме положения". Както и дежурното: "Аз съдиите не ги коментирам, ама ни ощетиха. Но не ги коментирам. Никога не съм си позволявал."

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот Живко6461 » 22 апр 2017 00:47

metodito написа:
Player написа:Стана си страхотен мач за гледане. Тичане до последната 92-минута. Не може да се каже, че е незаслужено равенството, защото както можеше да ги качим на разлика, така и да загубим. Има и такива мачове в които топката не влиза и се получават много пропуски. Всички отбори имат такива мачове и на всички футболисти им случва да им много пропуски. Роналдо в контролата срещу нас преди европейското, пропусна повече от Краев, че дори и дузпа за капак, никой не го е определил като менте и че не става. Накрая си стана номер 1 за годината. Това последното е за негативните мрънкачи, които при всяка загубена точка, отписват всичко и всички. Стига глупости. Не може винаги да се побеждава. Следващият ни мач трябва да си вкараме положенията и всички ще забравят този мач, както предния ни с Дунав, когато завършихме 2:2, а след няколко дни бихме Литекс.

!
Малцина ще разберат това, което казваш. Важен е хейта... :roll:

Предварително приемам обвинението, че съм хейтър, че нищо не разбирам. Има подходящи български думи, но ... може би трябва да се демонстрира владеене на чужди езици. Както и да е.
Аз не съм доволен от мача. Не мога да бъда доволен от "Левски", когато дори на "Георги Аспарухов" не побеждаваме. Нещо повече загубата не би била нелогична. Наистина има и такива мачове. Уви, в последните години прекалено много. В които футболистите на "Левски" не могат да вкарат топката във вратата. Да, тя не влиза и не влиза. Непослушна е в краката на неспособни футболисти. Нека не намесваме Роналдо, когато коментираме мачове от първенството на България.
"Левски" е посредствен отбор. Среден български отбор. С посредствени ръководители и посредствени футболисти. Уви, вече и с доста привърженици, наричащи се фенове, но по мироглед далеч от левскарите.
Тук все още чета "България има природни богатства, ... България има един "Левски" футболен тим", "В България има два отбора - "Левски " и юношите на "Левски""... Ще перифразирам една сентенция - "Има два вида вида привърженици на "Левски" - левскари и фенове, с модерни разбирания, които никога няма да бъдат левскари".
Преди известно време, по съвпадение в темата за мача "Дунав"-"Левски" поздравих damyanov1963, че припомни един знаменит мач на "Левски", мач показал какво е левскарски дух. Струва ми се, че много от феновете (неслучайно не използвам българската дума) на "Левски" не разбират какво значат подобни мачове.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот Долно уйно » 22 апр 2017 00:57

Кога пък съдията е отменял гол?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот mikata » 22 апр 2017 01:00

Митов след като извади Де Ноойер, защо не пусна Найденов :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот FCD » 22 апр 2017 01:08

Като ви чета и чак на мен ми става тегаво. Защо Митов така, пък защото съдията онака... Ами ние ако тръгнем да се тръшкаме за цялото разане на живо месо от нас, досега щяхме да сме си сложили въжетата и да ни няма тук. Уважавайте си треньора, кадърен е, оставете го да работи на спокойствие и вероятно няма да сгрешите. Важното е накрая тия, които излязат в Европа (вероятно вие и не знам още кой...) да представят България достойно. То тука се е видяло, че оправия няма. Май за да имаме рестарт, трябва да "рестартираме" цялата съдийска некадърна богопомазана ложа, което опира до откъде се вмирисва главата. За какъв рестарт и ала-бала говорим иначе? Днес каквото стана-стана, туй то, няма да се промени. Гледаме напред.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот Player » 22 апр 2017 01:13

Живко6461 написа:
Предварително приемам обвинението, че съм хейтър, че нищо не разбирам. Има подходящи български думи, но ... може би трябва да се демонстрира владеене на чужди езици. Както и да е.
Аз не съм доволен от мача. Не мога да бъда доволен от "Левски", когато дори на "Георги Аспарухов" не побеждаваме. Нещо повече загубата не би била нелогична. Наистина има и такива мачове. Уви, в последните години прекалено много. В които футболистите на "Левски" не могат да вкарат топката във вратата. Да, тя не влиза и не влиза. Непослушна е в краката на неспособни футболисти. Нека не намесваме Роналдо, когато коментираме мачове от първенството на България.
"Левски" е посредствен отбор. Среден български отбор. С посредствени ръководители и посредствени футболисти. Уви, вече и с доста привърженици, наричащи се фенове, но по мироглед далеч от левскарите.
Тук все още чета "България има природни богатства, ... България има един "Левски" футболен тим", "В България има два отбора - "Левски " и юношите на "Левски""... Ще перифразирам една сентенция - "Има два вида вида привърженици на "Левски" - левскари и фенове, с модерни разбирания, които никога няма да бъдат левскари".
Преди известно време, по съвпадение в темата за мача "Дунав"-"Левски" поздравих damyanov1963, че припомни един знаменит мач на "Левски", мач показал какво е левскарски дух. Струва ми се, че много от феновете (неслучайно не използвам българската дума) на "Левски" не разбират какво значат подобни мачове.



Не разбрах какво се опита да кажеш или какво казваш. Но след като за пореден на 50-та степен път, някой започва да сравнява настоящ мач и отбор с минали такива, ще попитам. Преди Левски да не би да не е познавал равенството и загубата? По такива сравнения излиза, че е трябвало всяка година да е бил шампион и носител на купата и да е спечелван КЕШ, пък аз не знам за това...
И аз не съм доволен от равенството, но какво от това. Посочи ми кога сме побеждавали всеки отбор като домакин? Колкото и да се митологизират дадени отбори и футболисти от миналото ни и те не са побеждавали винаги. И е време да се живее в настоящето. Така с минали сравнения, нищо не се постига. Има много отбори които са били в миналото нищо, а сега са нищо и обратното. Нещата се променят и не могат да стоят едни и същи. Футбола днес е различен, футболистите са различни и тн.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот blue avalanche » 22 апр 2017 01:26

Добре, че не съм в България, щото такива мачове хич не ми се гледат. Чисто тровене на нервите.
Казах много отдавна, че това "момченце" Краев още дълго ще ни трови нервите. Дано му вземат някой лев лятото и да го махат.
Последна промяна от blue avalanche на 22 апр 2017 01:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот W84me » 22 апр 2017 01:28

Тоя мач много ми напомни на мача с Марибор. Дунав определено не са по-слаби от тях, а Левски и в двата мача пропусна един тон положения.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

mikichan
Мнения: 46
Регистриран на: 08 юни 2012 11:42
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот mikichan » 22 апр 2017 02:36

pl1 написа:
Bogomil написа:
sin4ec написа: Мерси за инфото. Значи все пак нещо правилно ми е възприела периферията!
Тук е моментът за пореден път да изкажа своите поздравления за светлосините. Няма как такъв тим да не печели симпатии! Забележете-днес нямаше линейки и доктори на терена, нямаше симулации и лигавщини. А това рядко се случва...
Нямаше накъсване на играта, просто се игра футбол. Вярно, второто стана караминьол, ама то зрелище без караминьол няма! :)
Вярно, Левски можеше да затвори второто и да играе като в Разград. И щеше да спечели, но аз лично не бих приел такава победа. Не се борим за нищо и няма смисъл от това!
Създадохме десетина положения, но и съперникът имаше поне 5-6. На тоз мач по-му подхождаше резултат 3-3 или 4-3, ама нейсе-минало свършено!
Пожелавам на Дунав квота за ЕКТ!


Благодаря за пожеланията, пожелавам ви и на вас успехи в Европа. Всичко може да стане, стига желание да има, а не всичко да се върти около далаверата и усвояването и жалките оправдания. Мисля че ние като клуба с най-нисък бюджет в глупавата лига, преживял години наред падения в групите, сега нагледно го доказваме. С желание всичко става. Мисля че затворихме устите на хейтърите, които ни обявяваха за сателит на Киро, сателит на Левски, на ЦСКА, тотаджийски отбор, калитковци дето са всяко чудо за три дни и след няколко успешни мача ще окапят и ще отпаднат и т.н и т.н. Литекс упорито продължават да вярват в конспирациите си, но скоро ще играем с тях отново, за жалост тогава пак ще има от техните фантасмагории за качествената дрога с която ни бил зобал Домус Ага.


Какво им се обясняваш на тия нещастници...не виждаш ли ,че трети мач идват със 12-ти играч...предния измислена дузпа за тях, сега отменен редовен гол....тия са мега зле и изобщо не заслужават да са втори....ЦСКА ще ги качи на разлика след седмица защото са класи над тях,....


Първо - уважение и респект за симпатичния отбор на Дунав.

Второ - с това и предишното ти мнение, ти просто доказа, че си един провинциален аграр и нищо повече.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот FCD » 22 апр 2017 02:43

Ако четеш правилно между редовете и по диагонал, ще забележиш пресантиман. ;) Аз лично това не го разбирам, ама хора всякакви. То е нещо като двойно гражданство. Но всеки има право, демокрация сме.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: capnclive, ugly bug и 77 госта