Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 20 мар 2017 20:19

Победа за Черно море
37
47%
Равен
9
11%
Победа за Левски
33
42%
 
Общо гласове: 79

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот TNT » 20 мар 2017 11:03

Тука ще има големи издевателства над топката.Трябва да ушият 3-4 топки от мечешка или слонска кожа,не знам коя е по-здрава. :lol: :mrgreen: Х е най-вероятен...
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 20 мар 2017 11:50

anihilator написа:Нема се плашите с малко ще ви бием да не боли много другият път пак , айде със здраве :lol:

Вие ли ще намокрите порядъчно терена преди мача, или домакините от Каварна ще имат този път грижата!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот kiril.a.d » 20 мар 2017 12:10

Бе не искам да съм лош, ама според статистиката и снощния мач с Нафтата, Гонзи може спокойно да..."помогне" на "Левски"! - все пак, това не е фина за Купата ;) ...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот sinqkrepost1914 » 20 мар 2017 12:44

0-1 за нас след някое статично, иначе друг начин да вкараме не виждам.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Kris_men2000 » 20 мар 2017 12:51

Истината е такава,че ЛЕВСКИ се е превърнал в ба ти и селският отбор.На вън ни съдират задниците който ни хване а в къщи бием със зор и се правим на велики.Така шампион не се става.Когато започнем да бием навън с 3,4:0 тогава може да се правим на велики.Сега в момента сме си едно обикновено средняшко отборче.

За мача 3:0 за морето и много оправдания от наша страна от съдията,грубата игра и наводненият терен.Всяка година едно и също.Аман от ревлювци.Като знаеш,че ще е така настрои се и ти по този начин точно за този мач а не да ревеш като мастия.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Kris_men2000 » 20 мар 2017 12:55

Да отбележа мача с Ботев вкарахме два гола от игра - направо научна фантастика.Нещо ми говори,че напредваме игрово макар и бавно.Ще видим.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Кролик » 20 мар 2017 13:39

Captain Stottlemeyer написа:
anihilator написа:Нема се плашите с малко ще ви бием да не боли много другият път пак , айде със здраве :lol:

Вие ли ще намокрите порядъчно терена преди мача, или домакините от Каварна ще имат този път грижата!?... :roll: 8-)


Като се има предвид колко моряшки "дървари" ритат при вас, колко ще е мокър терена няма никакво значение ;) Излез от филма гос'ин Капитан.
Надявам се на 1Х
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Готвача » 20 мар 2017 13:41

Kris_men2000 написа:Да отбележа мача с Ботев вкарахме два гола от игра - направо научна фантастика.Нещо ми говори,че напредваме игрово макар и бавно.Ще видим.

:mrgreen: И ние така с нафтата.Надявам се да стане оспорван и зрелищен мач за публиката,а който е по добрият-НЕКА ПОБЕДИ.Аз си мисля че за нас до края на първенството приоритет ще е КБ,а нека подуенци и селяните от Микре спорят за това кой е по добър и евентуално ще се докопа до второто място.Аз ще съм доволен да следя развитието на младите морячета и адаптирането на Пируло.Има футбол в това момче,играе стил подобен на Шави и Иниеста/без да им сравнявам класите/и остава в повечето време неразбран от съотборниците си.Вчера за първи път се видя как може да влияе на играта и дано го покаже срещу Левски в пълна сила.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Готвача » 20 мар 2017 13:43

Captain Stottlemeyer написа:
anihilator написа:Нема се плашите с малко ще ви бием да не боли много другият път пак , айде със здраве :lol:

Вие ли ще намокрите порядъчно терена преди мача, или домакините от Каварна ще имат този път грижата!?... :roll: 8-)

Да бе,да.Да го намокрим,че на вашите/бивши наши/да им е по лесно ли?А и дръвца като Прохазка и Костадинов само това чакат,да се заровят в калта.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 20 мар 2017 15:12

Кролик написа:
Captain Stottlemeyer написа:
anihilator написа:Нема се плашите с малко ще ви бием да не боли много другият път пак , айде със здраве :lol:

Вие ли ще намокрите порядъчно терена преди мача, или домакините от Каварна ще имат този път грижата!?... :roll: 8-)


Като се има предвид колко моряшки "дървари" ритат при вас, колко ще е мокър терена няма никакво значение ;) Излез от филма гос'ин Капитан.
Надявам се на 1Х

Не знам, "питомен заек", може пък нашият Гонзо по спомени от минали мачове да нареди поливането. ;) Иначе надеждата умира последна и е без пари, така че от мен смело: 2Х... :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 135 госта