Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Верея (Стара Загора) - Левски (София) |0:1 FT

Мнениеот Serafim » 12 дек 2016 12:10

THE G.A.M.E написа:
Serafim написа:
Предвидил си ти. Голямо предсказание, направо си оракул, тия от Делфи ряпа да ядат... цял полусезон го изкарахме с едни и същи играчи. Обаче, голямо при това, тоя спад някак си дойде точно със смяната на треньора. Мача с Берое бе воден с тактиката и указанията на Петрович, по думите на Букарев и Елин, от там насетне вече дойде спадЪТ.

Не само мачът са Берое, като изключим този с "Морето", другите също бяха със схемата и тактиката на Люпко, но вече я нямаше тая свежест и движение на играчите.
Нали не мислиш, че Топузаков им е казал да не тичат ?
Така че, за всеки малко от малко разбиращ от футбол, беше ясно, че с интензивната игра в дефанзивен план на Петрович, няма да удържим до края без сътресения.
Просто не става 6 месеца да си във върхова форма.
Нема такъв отбор... Е можеби Челси тоя сезон, ама има още време да ги видим колко ще издържи серията им.


Не беше така. При Петрович играхме с много дръпната назад защита. Аз съм го казвал това и съм казвал също, че искам отбора да играе с по-висока линия. Помага на пресата и не оставя много пространства на противника в халфовата линия. На мача с Морето видяхме защита, изтеглена по-напред. И ни мушнаха голове на контри. Имало е причина, явно. Всички са бавни, може би Пиргов е най-бързия от 4-та.

Важното е сега да видим как ще се процедира в паузата. Дали ще изгонят Деса, Лукин (за когото съм съгласен), Г. Иванов и Мицански (може би и Генев). Така пак оставаме с едни и същи играчи за титуляри, за всичките мачове. И ще излезе, че не само Петрович е виновен за умората (ако приемем, че той има вина за сегашното състояние), ами и Топузаков, защото ще позволи да бъде оставен без играчи за ротации.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта