Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Мнениеот koisa » 05 дек 2016 12:12

THE G.A.M.E написа:
Serafim написа:Сега не мога да разбера точките ли са важни или хубавата и атрактивна игра? Последно?

С оглед на настоящите обстоятелства, които са физическо и психическо изтощение на играчите , най-важна е победата, без оглед на продукция и средства.

Изспуснахме моментът да имаме свой-собствен характерен стил, с хубава игра.
Но за това не е виновен само предишният треньор, виновни са и неадекватните цели, които бяха поставени.

Не знам за какво е виновен предишния треньор, но благодарение на него все още имаме преднина над останалите въпреки неспирните резили на ръководство и треньори. С по предния треньор и "хубавата му игра", но без играчите нужни за нея (продължавам да твърдя, че нямаме такива) сега щяхме да се борим с тирето, Локо Пд, Черно море и Дунав да не изпаднем от шестицата...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 дек 2016 12:29

koisa написа:
Не знам за какво е виновен предишния треньор, но благодарение на него все още имаме преднина над останалите въпреки неспирните резили на ръководство и треньори. С по предния треньор и "хубавата му игра", но без играчите нужни за нея (продължавам да твърдя, че нямаме такива) сега щяхме да се борим с тирето, Локо Пд, Черно море и Дунав да не изпаднем от шестицата...

Ами точно това имам на предвид.
Че с настоящият формат на Първенството, няма особено значение дали си 2-ри или 3-ти, и какъв ти е точковият актив.
Титлата явно си беше мираж още в началото ( нещо, което самият Люпко призна ) ... Но не случихме на треньор, който изповядва характерен стил.
Петрович подготвяше тима мач за мач, с тактика и замисъл според съперника.
За т'ва сега Топчо е като в небрано лозе, щото той няма това знание и за това сега играем различно, макар самият Топузаков да каза, че не е променял нищо.

Ето, виж, че без характерен стил победите са безсмислени.
Пак го пиша... Мъри го каза след резилът срещу Беверен, че най-важно е да играеш хубаво, и дори в началото да липсват победите, с хубавата игра те рано или късно ще дойдат.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Мнениеот koisa » 05 дек 2016 13:06

THE G.A.M.E написа:Ами точно това имам на предвид.
Че с настоящият формат на Първенството, няма особено значение дали си 2-ри или 3-ти, и какъв ти е точковият актив.
Титлата явно си беше мираж още в началото ( нещо, което самият Люпко призна ) ... Но не случихме на треньор, който изповядва характерен стил.
Петрович подготвяше тима мач за мач, с тактика и замисъл според съперника.
За т'ва сега Топчо е като в небрано лозе, щото той няма това знание и за това сега играем различно, макар самият Топузаков да каза, че не е променял нищо.

Ето, виж, че без характерен стил победите са безсмислени.
Пак го пиша... Мъри го каза след резилът срещу Беверен, че най-важно е да играеш хубаво, и дори в началото да липсват победите, с хубавата игра те рано или късно ще дойдат.

Не беше точно мираж титлата, но то си зависеше от собственика. Дойде с гръмки обещания, а направи един куп глупости за да изгубим преднината си и да си спести допълнителни разходи за селекция, премии и по-големи заплати.
Петрович подготвяше отбора мач за мач, защото много добре знаеше потенциала на отбора и защото така се прави. За всеки съперник се изисква различна тактика и игра. А Топчо е предвидим и трудно може да изненада противниците.
Кога Топчо е казал, че няма да променя нищо, поне аз не знам! Спомням си как каза, че Левски ще играе по офанзивно и атакуващо и се опита да го направи в няколко мача. Още в първия отпаднахме за купата, а след това изгубихме и малките шансове за титла, които имахме. Което пак показва, че работата на Петрович е била правилна и с право не е залагал на атака през глава поради простата причина, че няма нужните играчи за тази цел.
Мъри много неща е казвал през годините... Последно каза, че отпадаме за купата на нашия стадион, а се радваме, че сме играли добре! :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 05 дек 2016 13:58

koisa написа:Мъри много неща е казвал през годините... Последно каза, че отпадаме за купата на нашия стадион, а се радваме, че сме играли добре! :geek:

Мъри не каза ли,че отиваме да се надиграваме с Барса на Ноу Камп??? В резултат на което ни изгермечиха с 5-0!
Да не би да разполагаше с необходимите играчи???
А как падна 2 пъти от Тампере?
Така,че да не ми се прави на интересен.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Мнениеот ЕМИЛ » 05 дек 2016 14:44

THE G.A.M.E написа: виновни са и неадекватните цели, които бяха поставени.

И кои с тези неадекватни цели ? :? :shock:

Пред Левски откакто е създаден винаги е имало две цели :

- титла и купа

- добро представяне в ЕТ

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски (София) - Славия (София) |1:0 FT

Мнениеот Serafim » 05 дек 2016 16:22

Айде сега, повече реализъм, по-малко романтика. Левски не може да издържи на темпото на Лудогорец в един мач, камо ли за цял сезон. Не знам каква подготовка водят, какви тренировки... Уж Роко Перота е голям професионалист, ама Лудогорец играят в ШЛ, Купата и Лигата и хич не ми се струват уморени. А и има желание, не е като да се мърдосват всеки мач.

Целите, с този състав, бяха нереални. Петрович знаеше това и искаше други играчи, особено в халфовата линия и нападение. Искал е и защитник.
Беше писано някъде, че е обмислял да използва Нар като десен бек.
Бай Спас каза искам титла, ама пари няма! Оправяйте се!
И Левски вървеше добре, мач за мач. Това беше най-добрия старт на отбора от не знам си колко години. Да не забравяме, че сърбина щеше да измъкне победата над тирето, ако Жоро си беше вкарал положението сам срещу вратаря. Е, вярно, щеше да е безлична, без владеене на топката и с много брак.
Обаче сега ако ни хванат тирето не знам дали ще им вкараме и един гол, а откакто Елин води отбора само Славия и Морето пропуснаха да ни вкарат (моряците за сметка на това ни напълниха кошницата в мача за купата).

Със сигурност такъв спад щеше да има и при Петрович, не ме разбирайте погрешно. Не може цял сезон да ползваш 13-14 играча и да са в топ форма. Може би резултатите щяха да са същите, кой знае.
Обаче аз красива игра от Левски в момента не виждам. Всичко по-креативно в атака се върти около Аниете. Разиграванията му с Адениджи и ако по случайност Минев е успял навреме да стигне до другото поле и да се включи. От целия отбор той е единствения с някаква фантазия и често се вижда как остава неразбран, тръгва за двойно, но такова няма.
Другия е Бурабия, ама при него има много условности - да има ден, противника да няма ден, да не забрави топката, докато дриблира и тн.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 45 госта