ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Мнениеот modor » 17 окт 2016 12:55

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QQ-2L6_7r0I[/youtube]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Мнениеот boabbb » 17 окт 2016 13:23

Игра, пак половин страница, за да отречеш очевидното и да ми кажеш нещо съвсем просто. Същото мнение, леко префасонирано, го има в десетки от страниците в тая тема и то, както всички останали, се различава коренно от реалността :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 15.10.2016 | 16:00

Мнениеот wilge » 17 окт 2016 13:55

sin4ec написа:
olfix написа:
sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:Значи гостуване в Ловеч казваш? Сигурно 10 000 подуянци барабар с хореографията са тръгнали за Ловеч заблудени от ръководството с кой играе Лески. Ако бяха дошли на мача с ЦСКА съм сигурен, че нямаше да минете само с чаршафи.
Време е за декларация! Явно не вървят нещата. ;)

Срещу Ловеч сме били и 30 ооо, а ЦСКА не съществува. И ТР, И БФС, и УЕФА са категорични кои сте вие. Със сигурност не сте ЦСКА. Тук жужешки пропаганди не вървят, а 2003 сложина на Литекс една седмичка за здраве!
Лека нощ!


Абе кое е това русото момче с номер 11?Ебаси как я пипа топката...Това се вижда много рядко по нашите терени.

Дани Начев.

Това момченце е невероятно, как владее топката, как дриблира и я подава. Такъв поглед върху играта може да има само роден талант. Такива деца трябва да намерят скаутите, а не наследници на богати родители. В това дете е бъдещета на Левски. Дано не го продадат рано- рано, както направиха с една друго, също талкова талантливо момченце. Мисля, че Марк се казваше. Школата трябва да заработи. Нали за това я оглави немски възпитаник.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Мнениеот Red_Neck » 17 окт 2016 15:14

Наблюдаващият мениджър на българските съдии от страна на УЕФА Марк Бата даде днес пресконференция, на която заяви:
"Ако трябва да бъда точен, нарушение в наказателното поле имаше и Ивайло Стоянов правилно отсъди дузпа. Той бе заел отлична позиция и видя добре ситуацията. Беше на 6-7 метра от положението. Нека не забравяме, че съдиите взимат решение за половин секунда, а ние гледаме и анализираме няколко седмици.

За мен решението на Стоянов е правилно, тъй като нападателят пръв игра с топката. Вратарят и защитниците при всяко положение в наказателното поле поемат известен риск. Като стоя пред вас, е много по-лесно да обясня защо е свирил дузпа. Щеше да е доста по-трудно да ви кажа защо не го е направил, ако не бе взел такова решение"


Наблюдаващият от страна на УЕФА е категоричен! Толкоз по темата с дузпата! ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Мнениеот nghcvth » 17 окт 2016 15:15

От УЕФА бяха и категорични, че ГМО-то е нов отбор.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

realno
Мнения: 6460
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Мнениеот realno » 17 окт 2016 16:06

Red_Neck написа:Наблюдаващият мениджър на българските съдии от страна на УЕФА Марк Бата даде днес пресконференция, на която заяви:
"Ако трябва да бъда точен, нарушение в наказателното поле имаше и Ивайло Стоянов правилно отсъди дузпа. Той бе заел отлична позиция и видя добре ситуацията. Беше на 6-7 метра от положението. Нека не забравяме, че съдиите взимат решение за половин секунда, а ние гледаме и анализираме няколко седмици.

За мен решението на Стоянов е правилно, тъй като нападателят пръв игра с топката. Вратарят и защитниците при всяко положение в наказателното поле поемат известен риск. Като стоя пред вас, е много по-лесно да обясня защо е свирил дузпа. Щеше да е доста по-трудно да ви кажа защо не го е направил, ако не бе взел такова решение"


Наблюдаващият от страна на УЕФА е категоричен! Толкоз по темата с дузпата! ;)


За това съдиите ни са това ново, защото имат такива маблюдаващи като този.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
neverbackdown
Мнения: 393
Регистриран на: 14 юли 2011 20:18
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 15.10.2016 | 16:00

Мнениеот neverbackdown » 17 окт 2016 20:41

RockSeeker написа:Футбол

Очаквано посредствен мач за мен. Прогнозата ми беше 0:0 или победа с един гол за някой от двата отбора, пряко сили 1:1 - така и се получи. Очаквах да сте прибрани и на контраатака, но ме изненада, че някъде до 30та минута мачът се игра изцяло във вашата половина. От това обаче произлезе само един добър далечен удар и съответно добро спасяване на вратаря ви. Ако има нещо, от което поне малко да съм доволен, то е, че все пак нашите демонстрираха някакво желание за победа - за съжаление неподплатено с достатъчно смислени футболни аргументи. Вие разчитахте повече на нашата некадърност, отколкото на собствените си възможности. Не усетих самочувствие и увереност, подобаващи за отбор с дълга успешна победна серия. Дори мисля, че чисто психологически влязохме по-добре в мача. Сега и от двата лагера се чува "да бяхме малко по-адекватни...", а истината е, че и двата отбора не показаха нещо по-различно от случилото се и досега през сезона. Така че нищо необичайно. Защитата ни продължава да е трагична, така че не ме изненада въобще начинът, по който допуснахме гол, а вие трябва да съжалявате, защото ако бяхте предложили малко повече в атака, можехме да отидем и на разлика. Преди попадението имахте единствено едно изпускане на топката от Китанов след пряк свободен, което създаде малко напрежение в наказателното, така че реално от първото си положение - вкарахте. Което съвсем не е лошо! Лошото за вас беше, че не създадохте повече ситуации.

Малко преекспонирате пропуска на Костадинов според мен - имаше защитник между него и другия ви играч, та въобще не съм сигурен, че щеше да стигне до втория, ако беше решил да подава. Според мен правилно напредна и стреля - просто Китанов е стабилен 1 на 1, проблемите и колебанията му са другаде. Ако наблегне на тях, има бъдеще. Дузпата беше спорна - ако бях съдия, не бих свирил такава в дерби мач. Хем не заслужаваше никой да победи, хем не виждам иначе как щяхме да вкараме. И след като така или иначе бяхме допуснали, мачът си отиваше за вас. Факт е обаче, че Преслав тотално надигра/надхитри Йоргачевич в тази ситуация - и с изработването, и после със самото изпълнение. Напълно излишно беше от страна на сърбина въобще да влиза в тази ситуация. Като е закъснял - затваря ъгъла и го оставя да я догони. Мислите ли, че щеше да падне гол? Яд ме е на Виана, че реши да пада за дузпа в последната атака, но ако беше вкарал, това щеше да е една от най-незаслужените ни победи. Не, че нямаше да се радвам, естествено - даже щеше да е доста сладко :lol: Но нямаше да промени фактът, че има страшно много работа за вършене с тези играчи! И не съм въобще сигурен, че румънецът е способен да я свърши. Даже донякъде съжалявам, че мачът завърши така. Сега ще си остане поне до зимата, твърде вероятно е да продължим да не показваме някакви по-съществени подобрения, а точката е най-удобна за измислените.

Съгласен съм с мнението, че от двата състава нашият остави впечатление за по-голям потенциал за развитие, поне индивидуално, но дали такова ще се случи зависи от много фактори... При сегашното положение, като отборно и тактическо представяне - ако някой въобще заслужаваше да победи, то това беше Левски.

Публика

Канихте се за гаври, пък се изгаврихте със самите себе си с първата "хореография" (майтапът с Always ultra я описва най-добре според мен), разпадащият се картонен ковчег и попът, миришещ на кебапчета. Много ниско ниво. Единствено ви се получи това с емблемата на Литекс на електронното табло. На нашата първа хореография най-впечатляващото и беше...размерът на транспаранта. Вторите се получиха по-добре, лично на мен повече ми хареса нашата, защото беше по-трудна за изпълнение и по-ефектна в комбинация с пирото. Изненадах се, че никоя от пръчките, държащи големите транспаранти, не се прекърши :lol: Спомням си добре каква мъка беше с "Винаги верни".

Като пеене - първото бяхме доста зле, а разпяващият ме влуди с повтарянето на 3-4 песни постоянно. Единствената разлика "в негова полза" спрямо Мегафона беше, че не се караше постоянно на хората, а окуражаваше при всяко що-годе получило се скандиране/пеене, но като цяло - това момче не знае как да взриви тълпата. На няколко пъти ми направи впечатление, че точно се усети някакъв зараждащ се ентусиазъм и вместо веднага да започне нова песен - или си говори с някой на пистата и блее, или почне нещо бавно от типа "аз пея - вие повтаряте", та изпускаше моментите, в които можеше да избухнем мощно. Хареса ми, че след допуснатия гол се посъбудихме - тогава, когато подкрепата е нужна повече, но пак нивото не бе повече от прилично. Не знам защо, но поне на стадиона ми се стори, че при вас беше обратното. Освен очакваното избухване в минутите непосредствено след гола - позамряхте през втората част. Явно без Офанзива и Дивизията - толкова...

Лично според мен Животните се представиха една идея по-добре от СЗ що се отнася до хореографии, пеенето бе под нивото и на двата сектора, така че най-хубавото остана бройката на...зрителите.

Както ти каза, и двете агитки пяха под възможностите си.
Подкрепям.

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Мнениеот forever bluet » 18 окт 2016 01:16

Много слаб мач за Левски. Щом тези мутанти не бихме просто не ставаме. Съдията си е боклук но Лиска ни надигра в голяма част от мача. Гледам Мапуку,и онези двамата от Ботев и се чудя кой прави селекцията в Левски....? Лигльото Пелето ли??? Бабатунде си е гола вода. Само с Йорга ли ще я караме?
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Мнениеот wilge » 18 окт 2016 08:59

forever bluet написа:Много слаб мач за Левски. Щом тези мутанти не бихме просто не ставаме. Съдията си е боклук но Лиска ни надигра в голяма част от мача. Гледам Мапуку,и онези двамата от Ботев и се чудя кой прави селекцията в Левски....? Лигльото Пелето ли??? Бабатунде си е гола вода. Само с Йорга ли ще я караме?

Мапуку беше блестящ. Първо не го взеха заради Венци Христов, после някой предпочете Мицански. След като не го взехме като свободен агент зимната пауза сигурно ще платим за него. Типично за нас. Скаутското звено е гола вода, не Бабатунде. Етрополско- ловешката орда го бяха разузнали правилно и беше блокиран. Нали за това имаме други нападатели. И пак стигаме до най- слабото звено в отбора- безобразната централна линия. Но те не разчупиха играта. Не може да даваш 30% от себе си и да победиш. Трябва да си много класен, а от тях нито един не е. Един трябва да бъде пратен под наем в Б група за назидание на другите. Като го ритат зверски един сезон ще разбере къде бил и какво е изгубил. Ако го върнат, евентуално, гарантирам че ще е друг човек.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Мнениеот W84me » 18 окт 2016 09:24

Ревльовците пак излязоха....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, futbolqga и 151 госта