Спас Русев е новият собственик на Левски!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот Живко6461 » 20 фев 2017 09:31

NOMER14 написа:Цецо,
успешността на един проект в каквато и сфера да е не се изразява само в печалбата на пари. Трябва и спечелена любов от футбола - синя, оранжева, жълто-черна, черно-бяла и т.н.; запалени деца по футбола; много школи по футбол в разградско (такива неща няма). Иначе обществото става много скотско. Дилърството на дрога и трафикът на бежанци също са печеливши проекти, но са раково образование за света.

Дейността на един футболен клуб е икономически проект. За да бъде един икономически проект успешен е необходимо да генерира абсолютна печалба. Струва ми се, че имаш икономическо образование и предполагам, че ще се съгласиш с елементарната ми сентенция, включително и в частност за футбола.
Любовта към футбола се печели с добра игра и победи. Те не могат да дойдат от само себе си. Трябва да се изгради и поддържа клуб, способен да играе и побеждава. Децата ще се запалят когато отборът побеждава. Когато слушат и гледат добри футболисти, играещи в този отбор. И още повече когато този отбор създаде школи, където те да играят, да се почувстват част от клуба, който играе на високо ниво, дори с най-добрите в света. В разградско, пиша го с уважение както бих го написал за всеки един регион от света и още по-силно от България, се създава школа. Струва ми се, че се развива много добре. Дори, доколкото знам господин Домусчиев, съобразявайки се с географските особености, е решил да развие школата като създаде клон и в София. Да, "Лудогорец" има малко привърженици. Градът е малък. Не може да ползва предимствата на големите градове, на традициите на големите отбори и някои по-малки. Все пак не е реалистично да си представим, че много хора от други градове ще станат привърженици на "Лудогорец" Разград. Докато не може да се оспори, че по обясними причини много любители на футбола от Разград са станали, а вероятно и стават, привърженици на "Левски", ЦСКА, "Ботев" Пловдив,, "Локомотив" Пловдив, "Дунав", "Черно море", "Берое", ... Може да се продължи поне с още няколко. Така че, колкото и да сме критични към личността Домусчиев и проектите му би трябвало да се съгласим, че успява.
Унесох се. Темата е за "Левски". А "Левски" е ярък пример как утвърден клуб, създал си име в Европа, може да бъде унищожен. От много години "Левски" продължава свободния си полет в пропастта. През тези години не е предприето нищо положително, което да прекрати негативната тенденция. В момента също. Собствениците (действителни или не) демонстриращи демонстрират некомпетентност и незаинтересованост. Не могат да го прикрият и с периодичните си изявления. Те обикновено са сбор от несвързани изречения и неадекватни сентенции. Толкова знаят, толкова могат, толкова правят. Дори нямат потенциала да осъзнаят какви глупости говорят. Да, "Левски" има много привърженици. Най-много в страната. И ... те изчезват. Нормално. Подобни са тенденциите и в другите български клубове с история, традиция и много успехи. Основните им аргументи са "Лудогорец" няма традиции, няма привърженици, няма принос към националния отбор..., ще изчезне след няколко години, ... До откровено просташките: привържениците им ядат безплатни сандвичи с лютеница и скандират "Българи, юнаци!". "Лудогорец" вече създаде традиции - редовен и то безапелационен шампион и сполучлив участник в ЕКТ. "Лудогорец" създава и ще създава привърженици. Дори и защото няма друг. При наистина огромния брой чужденци "Лудогорец" има повече футболисти в националния отбор от останалите отбори.
А великите, клубове с история и успехи? А "Левски"?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот metodito » 20 фев 2017 10:07

@Живко: Според мен гледаш прекалено добронамерено на перверзната ни действителност. Не казвам, че е лошо да се гледа позитивно, но... Първо, и основно, мисията на едно спортно дружество не е печалбата, а социалните му функции. Печалбата е път за изпълнение на тези функции, а не цел. Засега за Лудогорец, това е целта, а не пътят. И това е повод да се усъмня в продължителното съществуване на този ...проект. А защо в София? Нима Варна и Бургас, Добрич и Русе нямат изградени и утвърдени в нашия футбол школи? За мен пример за успешен спортен социален проект е Етрополе. Лудогорец... вижда ли сме ги. Артмедия помниш ли? При Кирчо обаче имаме намеса и на държавата, което е скандално! Плюс имаме подкрепата и на БФС. В момента обаче, в който вятъра задуха наобратно и Лудогорец изгуби подкрепата на БФС и държавата, той си заминава. И в тази връзка, "проектът", който Кирчо стартира в София хич не звучи случайно. Ако! Лудогорец остане без възможност да играе в ШЛ и се задържи едно два сезона, тогава ще си върна думите назад. Но съм убеден, че в момента, в който това се случи, на следващия сезон, Лудогорец ще изчезне. Или ще заеме предишното си място - в долните групи. Какво се случи с един сходен проект, като Литекс? Именно това ще се случи и на Лудогорец. Домусчиев няма понятие как да оперира едно спортно дружество. Знае как се управляват чужди пари, как се препират пари, а това с Лудогорец... Не е негова идея. Преди няколко години гледахме Клуж. Ако си спомням добре, те нямаха румънци даже. И какво? Да си ги чул в Европа? Ние не трябва да цъкаме с език и да искаме да сме като тях. Иху-аху за един-два сезона, после дупка. Не може да си позволим да сме Атлетик (Билбао), но добрия пример е БАТЕ. Добър пример е Спарта Прага - опитни чехи, няколко младока и един-двама чернички. И обиграване на състав в продължение на години. Спарта няма да спечели Лига Европа, но докато не можеха да излязат от групата си, те вече го правят постоянно. Има устойчиво развитие. Вероятно има и стратегия и последователност.

realno
Мнения: 6437
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот realno » 20 фев 2017 11:29

Спас Русев каза: не искам да влизам в разходи покрай Левски, но ако има печалба ще я прибера и аз ще се разпореждам с нея. Казано с други думи, ако искате Левски да го има, вие давайте пари, аз няма да давам. Логично е който дава парите, той да назначава треньор, директор и да прави селекцията т.е. феновете. За какво да даваме пари, ако ръководството, треньора са некадърни и със сигурност парите ни ще отидат на вятъра? Съгласен съм феновете да издържат отбора, ако те се разпореждата с него. Има поговорка: който дава парите, той поръчва музиката, а СР иска да я промени: вие давайте парите, а аз ще поръчвам музиката. И аз така мога да бъда собственик, без да поемам финансова отговорност и някой друг ми плаща сметките. СР ще излезе голям тарикат.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот Живко6461 » 20 фев 2017 11:33

Методи, не си прав за отношението ми към действителността в България. Напротив, прекалено критичен съм. И не виждам почти нищо позитивно в Родината.
Но да се съсредоточим по темата.
1. Социалните функции на спортното дружество звучат добре. Дори могат да бъдат включени в предизборни платформи на партии от целия спектър. Но са необходими и пари. Много пари. Кой ще ги даде? Държавата? Спонсори? Рекламодатели? Привържениците чрез дарения, закупуване на артикули, членски и абонаментни карти, билети... Нека поразсъждаваме с реално възможни абсолютни числа. Уви, въпреки популярния рефрен на Лили Иванова вече почти всичко е пари. Спечелени пари, т.е. печалба. Не бих обвинил който и да е собственик на футболен клуб, търсещ печалба от проекта си. По-скоро изразявам съмнение към безкрайно влюбените във футбола, респ. в конкретен клуб, които идват само за да радват многобройните привърженици, макар че това им коства много пари.
2. Задаваш въпроса "Защо София?". Предполагам имаш предвид защо господин Домусчиев е решил да открива филиал в София. Отговорът е лесен. Столицата, най-големия град, най-големи възможности за успех. Така е с почти всеки бизнес. Дори Изпълнителна агенция "Морска администрация" е в София. Защо трябва да очакваме той вместо да се възползва от утвърдени модели да се опитва да ги разрушава? Между другото, ще бъда благодарен, ако получа информация как функционира, респ. как се финансира успешният социален спортен проект в Етрополе. Реалист съм.
3. БФС и държавата помагат на господин Домусчиев. Вероятно да. Макар да не съм запознат със скандални подробности. Както на всеки успял и успяващ бизнесмен в България. Отново съм реалист. Между другото дали помагат малко на "Левски", ЦСКА, "Ботев" Пловдив, "Локомотив" Пловдив, "Берое", "Дунав", "Черно море", "Локомотив" София, "Локомотив" ГО, ...?
4. "Лудогорец" на господин Домусчиев съществува вече няколко години. Непрекъснато е шампион. Не винаги е участник в ШЛ. Имаше и голям, срамен провал. Има много успехи в ЕКТ. Какво ще се случи, ако 2 години не участва в ШЛ не смея да гадая. Допускам, че с натрупаните финанси може да си позволи да преодолее подобни сривове.
5. Помня "Артмедиа" и други клубове. Виждам "Челси", "Редбул", ... Нека се върнем в България. Знам какво се случи и с "Литекс". Беше един от най-добрите клубове в България. Собственикът (както и да го наричаме) реши да завладее ЦСКА. Отново София. И се зае с новия проект. Не без огромна помощ от страна на държавата и БФС. И с такава помощ "Литекс" също съществува. Какво ще бъде развитието предстои да разберем.
6. "Левски". Повтарям се - свободен полет в пропастта. Тази сутрин стартира извънредно общо събрание на акционерите. И? Ще видим. Какво ли? С тази форма на собственост, с тези собственици, ... Дали основния аргумент ще бъде (не само на "Левски"): "Лудогорец" нямат привърженици и скоро ще изчезнат. Можем да добавим, че някъде бият негрите и няма да допускат мюсюлмани, другаде пият препарат за почистване на вани, ...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот metodito » 20 фев 2017 12:24

Ами просто, Русе, Добрич, даже Варна му е до г*за, той предпочита да дава значително повече пари (данъците в София и в Добрич са различни). Защо?

Относно държавното рамо... Нима си забравил това?
http://www.dnevnik.bg/sport/2015/03/11/ ... adiona_na/

Футболният клуб "Лудогорец" ще получи още 2 млн. лв. за ремонта на стадион "Лудогорец арена" в Разград.

С това сумата, отпусната по правителствената програма за "Растеж и устойчиво развитие на регионите" за реконструкция и модернизация на съоръжението, достига 5 милиона.


А за мафиотския начин на ръководене на срещите им да не говорим. За изцепките на оня мухльо спортния им директор или на Домуса и неговото "улигофрен" към журналист. Този толкова си е повярвал, че не е истина. Въобще не го "господинствай" тоя кърлеж безроден.

tscorp
Мнения: 39
Регистриран на: 05 апр 2012 19:27
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот tscorp » 20 фев 2017 12:47

Здравейте !
По темата: рибата се вмирисва от към главата. До момента Спас Русев не е изпълнил нищо от обещанията си и няма намерение да изпълнява каквото и да е. ФК Левски е придатък към сделката с Виваком, на Русев беше вменено да вземе ФК Левски, като се е договорило да се вкарат определени пари под формата на реклама или спонсорство.
За Спас Русев една картина от няколко милиона е по-важна от колцина ритнитопковци и вече почти зарязалите ги привърженици. Смешно е да не се ангажира поне хидроизолация на сектор "А" да постави, след като няма пари за козирка. Смешно е да събира пари от привържениците, които не вярват на това ръководство.
Русев не иска да дава пари, защото да водиш ФК изисква време, постоянство, познания и точните хора. Русев се обгради с хора, които няма да му пречат, ще прекланят глави, или просто ако не са съгласни с него ще си отидат.
Петрович бе изгонен (а не напусна сам), защото искаше да стане шампион с Левски и да влезе в ШЛ. Но това означаваше да се вземат поне 3-4 класни футболисти, да се доправи стадиона, да се вложат още пари в школата, терените, инфраструктурата и т.н.

Без пари няма професионален футбол и успехи. Виждате, че в ФК Левски идват само свободни играчи, играчи от незнайни футболни първенства и лиги, футболисти с приключила кариера, с дългогодишни контузии или неизлекувани такива, т.е. слаби футболисти. Защо ? Защо отказват футболисти да играят в ФК Левски. НЕ е заради клуба и фланелката, а заради ниските възнаграждения и лошия имидж в последните години.

Проекта на Домусчиев е ярък пример за влагане на пари с поемане на риск и заложена цел: избиване на инвестициите и акумулиране на печалби от футбол. Пое отбора с промоцията му в АРФГ. Заложи се на бивши футболисти от Левски и ЦСКА и др. клубове, които донесоха първа титла, т.е. риска на този етап бе оправдан. Етап втори: постепенно Домусчиев заложи на класни чужденци и изрита всички, които не се вписваха в схемата за постигане на целта. Рискува се с играчи и с две влизания в ШЛ, игра в ЛЕ и инвестициите се избиха. Помощта от държавата бе нагледен пример, че силния може и иска всичко. На Домусчиев не му трябваха парите за трибуната, а искаше да докаже, че той определя правилата. И го доказа. Държавата "обича" силните на деня !

Левски не е клуб като Лудогорец и няма как да се направи такъв модел. И още повече със Спас Русев. Не знам какво ни чака в обозримо бъдеще но още десетина години по този начин и ще се превърнем в Славия или Локо СФ.

Дано не бъркам но аз бъдеще с този собственик не виждам...

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот Живко6461 » 20 фев 2017 12:52

metodito написа:Ами просто, Русе, Добрич, даже Варна му е до г*за, той предпочита да дава значително повече пари (данъците в София и в Добрич са различни). Защо?

Относно държавното рамо... Нима си забравил това?
http://www.dnevnik.bg/sport/2015/03/11/ ... adiona_na/

Футболният клуб "Лудогорец" ще получи още 2 млн. лв. за ремонта на стадион "Лудогорец арена" в Разград.

С това сумата, отпусната по правителствената програма за "Растеж и устойчиво развитие на регионите" за реконструкция и модернизация на съоръжението, достига 5 милиона.


А за мафиотския начин на ръководене на срещите им да не говорим. За изцепките на оня мухльо спортния им директор или на Домуса и неговото "улигофрен" към журналист. Този толкова си е повярвал, че не е истина. Въобще не го "господинствай" тоя кърлеж безроден.

1. Нима не мислиш, че София предлага много повече възможности за развитие на бизнеса, вкл. и на футболна школа от останалите градове. Данъците? Важна е печалбата, изразена в абсолютни числа. Още от времето на комунизма съществува популярна максима: "Плащат ми се големи данъци".
2. Нима държавата не е помагала и не помага на останалите клубове? Явно и по заобиколен, всъщност очеваден начин. Дали не много повече в сравнение с "Лудогорец". Колкото до достъп до т.нар. европейски програми кой им е виновен на останалите клубове, респ. мениджърските им екипи, че са некадърни, звучи грубо но е факт, да подготвят и реализират проект. А ти можеш ли да си представиш как някои от ръководителите на "Левски" (няма да цитирам имена, не е трудно да се досетиш) разработват и реализират инвестиционен проект? Видяхме как образованият и опитен, всъщност абсолютен некадърен номенклатурчик, събори съществуващ сектор и добави няколко милиона към дълга.
3. Не оспорвам, че съдиите им помагат. Повече отколкото на другите. Но и останалите клубове не са пренебрегнати. Кой е виновен на "Левски", че пропусна 2 дузпи и не успя да победи отбор, който просто доиграваше първенството? Кой е виновен на ЦСКА, че пропусна дузпа, отсъдена за умишлена неигра с ръка и умишлено неизвършване на нарушение в наказателното поле, а след това загуби мача. В някои мачове дори и да желае съдията не би могъл да отсъди дузпа, след като изобщо не е имало контакт между състезатели в наказателното поле.
4. Изцепките на собственици и други ръководители не са патент само на "Лудогорец". Дори други са далеч по-колоритни. Понякога просто има провокации.
5. Приел съм в определени ситуации да употребявам уважителни форми. Не ми е в стила да използвам обидни.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот metodito » 20 фев 2017 13:11

Живко6461 написа:
metodito написа:Ами просто, Русе, Добрич, даже Варна му е до г*за, той предпочита да дава значително повече пари (данъците в София и в Добрич са различни). Защо?

Относно държавното рамо... Нима си забравил това?
http://www.dnevnik.bg/sport/2015/03/11/ ... adiona_na/

Футболният клуб "Лудогорец" ще получи още 2 млн. лв. за ремонта на стадион "Лудогорец арена" в Разград.

С това сумата, отпусната по правителствената програма за "Растеж и устойчиво развитие на регионите" за реконструкция и модернизация на съоръжението, достига 5 милиона.


А за мафиотския начин на ръководене на срещите им да не говорим. За изцепките на оня мухльо спортния им директор или на Домуса и неговото "улигофрен" към журналист. Този толкова си е повярвал, че не е истина. Въобще не го "господинствай" тоя кърлеж безроден.

1. Нима не мислиш, че София предлага много повече възможности за развитие на бизнеса, вкл. и на футболна школа от останалите градове. Данъците? Важна е печалбата, изразена в абсолютни числа. Още от времето на комунизма съществува популярна максима: "Плащат ми се големи данъци".
2. Нима държавата не е помагала и не помага на останалите клубове? Явно и по заобиколен, всъщност очеваден начин. Дали не много повече в сравнение с "Лудогорец". Колкото до достъп до т.нар. европейски програми кой им е виновен на останалите клубове, респ. мениджърските им екипи, че са некадърни, звучи грубо но е факт, да подготвят и реализират проект. А ти можеш ли да си представиш как някои от ръководителите на "Левски" (няма да цитирам имена, не е трудно да се досетиш) разработват и реализират инвестиционен проект? Видяхме как образованият и опитен, всъщност абсолютен некадърен номенклатурчик, събори съществуващ сектор и добави няколко милиона към дълга.
3. Не оспорвам, че съдиите им помагат. Повече отколкото на другите. Но и останалите клубове не са пренебрегнати. Кой е виновен на "Левски", че пропусна 2 дузпи и не успя да победи отбор, който просто доиграваше първенството? Кой е виновен на ЦСКА, че пропусна дузпа, отсъдена за умишлена неигра с ръка и умишлено неизвършване на нарушение в наказателното поле, а след това загуби мача. В някои мачове дори и да желае съдията не би могъл да отсъди дузпа, след като изобщо не е имало контакт между състезатели в наказателното поле.
4. Изцепките на собственици и други ръководители не са патент само на "Лудогорец". Дори други са далеч по-колоритни. Понякога просто има провокации.
5. Приел съм в определени ситуации да употребявам уважителни форми. Не ми е в стила да използвам обидни.

1. Не са само данъци. Тук идват заплати на служители, осигуровки, наеми, поддръжка, услуги. Всичко е безумно по-скъпо.
2. Финансово на един "Левски" с какво е помогнала?
3. Това тяхното е престъпно и тенденциозно, а при Гонзо не ни бяха свирили дузпа близо две години, нещо такова. Дузпа имаше и срещу Аденидже в Благоевград. Дузпа срещу "тирето"... Неотсъдени ДВЕ дузпи срещу Монтана. Не говоря за дузпи дадени за Лудогорец единствено, а и такива недадени срещу конкурентите им. Ами това с Литекс не ти ли мирише. В сезона, в който Литекс нашамари Разград и много вероятно Петрович да ги беше направил шампион, след като се разправи и с "Левски", става това с изваждането от групата... Близо десет години ЦСКА (R.I.P.) трупа дългове, никой-нищо. В момента, в който могат да застрашат хегемонията на Лудите, им се резват крилцата. Иначе... не, че не съм доволен, че една историческа несправедливост бе изправена. Тъкмо напротив.

Ами това с Петрович този сезон. "Левски" няма допуснат гол. Герена отново е крепост. Нижим победа след победа. Някой почва да мъти водата. Пускат се публикации в медиите, че "Левски" ще гони треньора. Онзи нещастник Пелето гони първо Желязков, после мълчи за Петрович дали ще остава. Изтече инфото, че преговарят зад гърба му за треньор. Не му дават исканите футболисти. Мъкнат му някакви де не е искал. Саботират го. Идва мача с Лудогорец. Бием. Скоро след това той си тръгва. Защо ли? Мисля реакцията му след мача с Разград бе показателна.
4. "Улигофрен" не е просто "изцепка".
5. Поздравявам те, за което.

Потребителски аватар
KAT90
Мнения: 429
Регистриран на: 27 окт 2013 19:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот KAT90 » 20 фев 2017 13:49

гражданин от село написа:
KAT90 написа:Макар, че 2/3 от вас са.......си е кофти цялата тази подигравка. Вземете си акциите, ама всичките. Колко ви е капацитета на кабриото ? Правете толкова членски места, раздайте им акциите на тях. Дайте и свободен ход на същите. Дори и да не ходят на мач, да се използва максимално капацитета на стадиона. Те от от своя страна да внасят 10-20лв. всеки месец членска вноска. 30 000 души с 15лв. да кажем са почти половин милион на месец. За тези 15 лв. имате безплатен вход + акции. Малко ли е? А за дълговете..... ма*ната им. Тези за НАП накрая ще отидат или при тъмните субекти с по 10 чавета или в нечий джоб. За сектора отдавна е платено по друг начин. Така че няма да има прецакани. Успех!

Дори да приемем, че всичко е тип топ с чл. внос и приходите, как се управлява едно предприятие с 30 хил. меринджей и директори? :)

На 2-3 ще дадат една акция повече! :lol:
Ще имат нещо като синдикални лидери. Нека да си направят организации. По региони примерно и да имат представители. Но кадърни и знаещи хора, а не като сегашните. В политиката как е. По същия начин. Държавата(отборът) е на хората. Тя от своя страна има кметове, министър, президент издигнат от хората. Пожелаят ли има как да продължат на чисто и с добри приходи за известно време. Да си внесат 2-3 първоначални вноски и всеки да получат пакет от акции, място на стадиона и нещо друго. При 3 не внесени да се прекратява членството и така. Не може да кажат, че нямат 30 000 фена, които да дават по 20лв. на месец. Май е по-добре, отколкото на вивата за такси.
Ако и при нас направят нещо подобно с удоволствие бих давал 20лв. на месец като знам, че имам акции, които един ден мога да продам(актив), безплатно място на армията, а защо не и намаления на артикули.. И все пак те си знаят.
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Спас Русев е новият собственик на Левски!

Мнениеот Живко6461 » 20 фев 2017 15:21

1. Методи, ти наистина ли не виждаш огромното предимство на София като място за развиване на бизнес пред останалите градове в страната? Сериозно ли се нуждаеш от разяснения? Странно защо толкова много компании не се изнесат от София в в други градове, където данъците, заплатите, осигуровките, наемите и т.н. са безумно по-малки? Защо ли чуждестранни компании, които стартират бизнес проекти в други региони много често откриват офис в София? Защо ли много често български компании, които успяват с бизнеса откриват офиси в София?
2. Какво е помогнала София на "Левски"?
2.1. Предимството да си столичен отбор при привличане на футболисти, спонсори, рекламодатели. Оспорваш ли го? Ако да си остани с убеждението, а аз няма да се ангажирам с опити да докажа моето твърдение.
2.2. Много привърженици. Които един "Лудогорец" няма как да има. Всъщност това е валидно дори и за отборите от останалите големи градове.
2.3. Огромни възможности клубът да развива бизнес, от който да печели. Макар и да не признаваш това предимство на София.
....
Но как София да помогне на "Левски" след като толкова години клубът се управлява некадърно от неграмотни и некадърници. Ако човек скочи от височина по-голяма от 5-6 метра почти сигурно е, че резултатът ще е фатален, без значение дали скокът е от грозен бряг или скала край някое село, от НДК в София, от Кьолнската катедрала, от Айфеловата кула, от Статуята на свободата, от кулата в Останкино, ...А "Левски" е скочи отдавна в дълбоката пропаст. Засега не се е закачил за спасително клонче. Наблизо не се виждат такива.
3. Нека не броим дузпи, засади, картони и т.н. От не малко отсъждания се срамувам. Дузпа срещу Адениджи в Благоевград трябваше да бъде изпълнена от Топузаков. Дори много преди мача в Благоевград. И срещу тези, които докараха и докарват толкова много некадърници в "Левски".
Според мен основната причина Любко Петрович да си тръгне са некоректни действия на ръководството. Публикациите са следствие. Подобно е мнението ми и за Желязков.
4. Отново повтарям, че изцепките на ръководството на "Лудогорец"не са само техен патент. В случая "олигофрен" прозираше и провокация, на която господин Домусчиев се хвана. Подобни изцепки не са изключение. Необходимо ли е да цитирам несвързаните изречения и просташки изрази на ръководители на други клубове, в т.ч. и "Левски"? Отнемания на акредитации на журналисти?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта