Мариборски размисли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Мариборски размисли

Мнениеот sin4ec » 15 юли 2016 14:58

Така де, дорде е още пресно впечатлението от път и пиене...после си лягаме да поспим малко.
Словения. Видях я преди десетина години, когато играхме с Публикум. Дръпнали са яко напред, то май само ние рием назад, но товва е друга тема...
Притесненията. Както споделих в темата за мача, тръгнах натам със свито сърце. Но притесненията ми свършиха( подпомогнати може би от половинка Финландия) в момента на излизането на нашите на терена. Начинът им на стъпване, поведението им излъчваше увереност и самочувствие. Просто тези играчи хвърлиха много труд в последните месеци и са научени. Играта им го доказа.
Плюнките. Разни драскачи убеждаваха публиката, че Левски е много слаб отбор, не могат два паса да си подадат и ще паднат с разгром в Марибор. Големи анализи и писания бяха. Някои определено си бяха и подготвили унищожителните статии за след погрома, но ще се наложи да почакат.
Противникът. Марибор е отбор малко над нашата черга. Разликата е, че са обиграни и опитни и това ще си проличи на Герена. Не искам да съм лош пророк, но шансовете ни да ги отстраним са около 30%. Треньорът им не е глупак и явно не се е осведомявал за нас от писанията на гореспоменатите, нито пък е гледал мачовете с Локо Пд и Славия...
Треньорът. Не го харесвам, но това е без значение. С оглед ситуацията мачът бе изигран и воден правилно. Липсата на Деса лишава тима от сериозен потенциал в атака, дано е здрав за реванша. Това е играчът, който може да даде разликата, дори с един пробив и фаул срещу него.
Играчите. Това не е потенциалът им. Могат много повече. Но да им се сърдим за това в първи официален мач, при това гости за ЕКТ, би било несериозно. В тези турнири е важен резултатът, а те постигнаха нелош такъв.
Публиката. Ами нашата си публика. За играчите беше важно да имат сериозна подкрепа и я получиха. Хубавото е, че не се насрахме с някоя простотия там( поне аз не съм чул). Е, че някой се изпикал от моста в реката-голям праз. Не всеки ден се ходи в чужбина и се пикае в голяма река... :)
Пътят и пиенето. С хубава машина и двама шофьори-12 часа. С рейсовете е тегаво, сигур до довечера ще се влачат. Една бутилка водка е таман.
Като цяло-прилично. Дано имаме възможност таз година да идем още някъде. На някой лазурен бряг да се изпикаем, примерно. За таз цел обаче на реванша трябва да бутнем едно здраво рамо.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

free0909
Мнения: 57
Регистриран на: 06 ное 2015 11:15
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот free0909 » 15 юли 2016 15:28

Водка в тази жега? Явно си се приготвил да давиш мъката. Надявам се, че си замезил.
Явно ходиш в чужбина само на мач, дано имаш късмет да влязат в групите, та да се поразходиш, да видиш кой колко е дръпнал пред нас.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот boabbb » 15 юли 2016 15:36

Добър е пътеписа 8-) Мен също ме изненадахте с грамотна игра :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот dreben23 » 15 юли 2016 16:09

Скучен ми беше този мач за гледане, нивото на двата отбора не помръдна през целия мач. Прогнозирам драми с продължения и дузпи на реванша. Шансовете са 50 на 50 според мен, защото Марибор ми се стори изобщо не както трябва. :cry: Много малко футбол имаше в този мач и го използвах главно да се навечерям. Е, не може да ме вини никой, все пак ЦСКА би Интер и то с категорично преимущество в мача, а вие ми се радувате на големио нулев хикс, ами и вторият мач е възможно да се повторят нещата. Просто, лоши, трябва да си набиете неща в главичките, че като правите злини, няма да има и кой знае колко поводи след това за радост. Ето, пак ще ви трепери под лъжичката, ама ви се пада де. Ще си треперите под лъжичката сами, защото никой друг нормален човек няма да ви подкрепи, а да видите какво е като некой се гаври с милото ти! Много се излагахте с измислени кампании и фейсбук каузи, че непрекъснато ще ви го казваме сега! :mrgreen: На всеки друг отбор бих пожелал успех на реванша, на вас никога пък и аз съм от Марибор тъй или иначе и ще си викам за моите идиоти! Жалко, че гредата не влезе, щеше да е якичко. Не мисля, че направихте кой знае какво интересно в този мач, ама и ние сме малко слабички де и резултатът е закономерен. Ще помисля маличко, ама по-скоро съм за дузпи в двойката и дано Марибор се класира напред! :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Мариборски размисли

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 юли 2016 16:20

free0909 написа:Водка в тази жега? Явно си се приготвил да давиш мъката. Надявам се, че си замезил.
Явно ходиш в чужбина само на мач, дано имаш късмет да влязат в групите, та да се поразходиш, да видиш кой колко е дръпнал пред нас.

17-18 градуса (колкото е била температурата в Марибор) не е чак толкова голяма жега. ;) Май ти ходиш рядко в чужбина, за да не съобразиш относно възможната температурна разлика... 8-)
Иначе пътеписът е добър, поздравления за автора. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот saffron » 15 юли 2016 16:37

Мн яко сте си изкарали . Чак и на мене ми се препика деба .. Е са се връщам от кенефа , мечтаех си , че ще пикая в Темза и после на канала в Манчестър :mrgreen:
Мача за неутралния зрител може и да е бил леко скучен , но тактиката на Люпко беше истинско удоволствие да се наблюдава ,, Още 90 мин. да играеме пак нямаше да ни вкарат . Проблема е , че и ние отпред сме доста зле. Единствената забележка ми е , че остави Венци твърде дълго , момчето което влезна се включи много добре.. С помощта на 12-тия играч шансовете ни са 50/50
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
The deacon
Мнения: 595
Регистриран на: 31 яну 2009 07:45
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот The deacon » 15 юли 2016 16:44

От тактическа гледна точка - страхотно проведен мач. Уверен съм, че "старата лисица" Петрович ще избере най-правилния подход и за мача в София..... Едно обаче е сигурно - няма да бъде лесно..... Но затова пък ще бъде по-сладко! Успех и само Левски!

realno
Мнения: 6418
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот realno » 15 юли 2016 16:55

dreben23 написа:Скучен ми беше този мач за гледане, нивото на двата отбора не помръдна през целия мач. Прогнозирам драми с продължения и дузпи на реванша. Шансовете са 50 на 50 според мен, защото Марибор ми се стори изобщо не както трябва. :cry: Много малко футбол имаше в този мач и го използвах главно да се навечерям. Е, не може да ме вини никой, все пак ЦСКА би Интер и то с категорично преимущество в мача, а вие ми се радувате на големио нулев хикс, ами и вторият мач е възможно да се повторят нещата. Просто, лоши, трябва да си набиете неща в главичките, че като правите злини, няма да има и кой знае колко поводи след това за радост. Ето, пак ще ви трепери под лъжичката, ама ви се пада де. Ще си треперите под лъжичката сами, защото никой друг нормален човек няма да ви подкрепи, а да видите какво е като некой се гаври с милото ти! Много се излагахте с измислени кампании и фейсбук каузи, че непрекъснато ще ви го казваме сега! :mrgreen: На всеки друг отбор бих пожелал успех на реванша, на вас никога пък и аз съм от Марибор тъй или иначе и ще си викам за моите идиоти! Жалко, че гредата не влезе, щеше да е якичко. Не мисля, че направихте кой знае какво интересно в този мач, ама и ние сме малко слабички де и резултатът е закономерен. Ще помисля маличко, ама по-скоро съм за дузпи в двойката и дано Марибор се класира напред! :)


Предлагам ти да припознаеш Левски, а не ЦСКА - Ловеч тъй и тъй пишеш в нашия форум и те грижа за нас. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот Fester » 15 юли 2016 17:04

dreben23 написа:Скучен ми беше този мач за гледане, нивото на двата отбора не помръдна през целия мач. Прогнозирам драми с продължения и дузпи на реванша. Шансовете са 50 на 50 според мен, защото Марибор ми се стори изобщо не както трябва. :cry: Много малко футбол имаше в този мач и го използвах главно да се навечерям. Е, не може да ме вини никой, все пак ЦСКА би Интер и то с категорично преимущество в мача, а вие ми се радувате на големио нулев хикс, ами и вторият мач е възможно да се повторят нещата. Просто, лоши, трябва да си набиете неща в главичките, че като правите злини, няма да има и кой знае колко поводи след това за радост. Ето, пак ще ви трепери под лъжичката, ама ви се пада де. Ще си треперите под лъжичката сами, защото никой друг нормален човек няма да ви подкрепи, а да видите какво е като некой се гаври с милото ти! Много се излагахте с измислени кампании и фейсбук каузи, че непрекъснато ще ви го казваме сега! :mrgreen: На всеки друг отбор бих пожелал успех на реванша, на вас никога пък и аз съм от Марибор тъй или иначе и ще си викам за моите идиоти! Жалко, че гредата не влезе, щеше да е якичко. Не мисля, че направихте кой знае какво интересно в този мач, ама и ние сме малко слабички де и резултатът е закономерен. Ще помисля маличко, ама по-скоро съм за дузпи в двойката и дано Марибор се класира напред! :)


Кой пък ти е искал подкрепата на теб? Гледай си Цицекс, припознавай си етрополския травестит и не ни занимавай с личните си драми! Тръгнал да ми се обяснява сульото какво го тормозело...

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Мариборски размисли

Мнениеот bobo_13 » 15 юли 2016 17:09

dreben23 написа:Скучен ми беше този мач за гледане, нивото на двата отбора не помръдна през целия мач. Прогнозирам драми с продължения и дузпи на реванша. Шансовете са 50 на 50 според мен, защото Марибор ми се стори изобщо не както трябва. :cry: Много малко футбол имаше в този мач и го използвах главно да се навечерям. Е, не може да ме вини никой, все пак ЦСКА би Интер и то с категорично преимущество в мача, а вие ми се радувате на големио нулев хикс, ами и вторият мач е възможно да се повторят нещата. Просто, лоши, трябва да си набиете неща в главичките, че като правите злини, няма да има и кой знае колко поводи след това за радост. Ето, пак ще ви трепери под лъжичката, ама ви се пада де. Ще си треперите под лъжичката сами, защото никой друг нормален човек няма да ви подкрепи, а да видите какво е като некой се гаври с милото ти! Много се излагахте с измислени кампании и фейсбук каузи, че непрекъснато ще ви го казваме сега! :mrgreen: На всеки друг отбор бих пожелал успех на реванша, на вас никога пък и аз съм от Марибор тъй или иначе и ще си викам за моите идиоти! Жалко, че гредата не влезе, щеше да е якичко. Не мисля, че направихте кой знае какво интересно в този мач, ама и ние сме малко слабички де и резултатът е закономерен. Ще помисля маличко, ама по-скоро съм за дузпи в двойката и дано Марибор се класира напред! :)


Хахаха, те играчите на Интер още по плажовете, сутринта и на обед Манчини направил 2 изтощителни тренировки, ти какво си очаквал. Манчини го каза още преди мача, че играчите още тренират за сила и не им се играе, а и те са само на 10-ина дни тренировки и то без голяма част от зведзите си-титуляри като Перишич, Брозович, Едер и т.н. Все пак само преди 5 дена направиха равен с някакъв напълно аматьорски италиански отбор :) Иначе колкото до ЦСКА-София...то тичпично за Литекс, всяко лято бие някой гранд, а в първенството дава фира, подобно на Арсенал.

колкото до Левски....мъка, голяма мъка. Евала за публиката(нищо, че Марибор са виолетови ). Но типично за отборите на Любко, отзад бетон, напред каквото стане. Дано имат шан на Герена и продължат. Успех на Левски!

@dreben23 Даже не си знаеш отбора, който си припознал и как се казва. казва се ЦСКА ТИРЕ София....научете го най-накрая, то първенството ще почне вие още не заете името му.
Интериорни врати - Врати хармоника


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта