За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 26 юни 2015 23:25

Вижте, пичове, реално на никого от тримцата не им пука за Левски. Те са хванати от кол и въже, за да изпълнят определени заръки и роли. На първо време, появата на "новите" собственици ще е добре за клуба: влизат свежи пари, правят се организационни промени и т.н. Целта е, разбира се, да се постигнат някакви положителни резултати, за да спечелят доверието ви. В дългосрочен план, не ви чака нищо хубаво. Опитът показва, че който се е хванал с кукловодите, не е прокопсал. Пресен пример - моят любим Ботев.
Уви, това е държавата ни.
Батков стана левскар по принуда. Заради бизнес-плана. Същите са и тези тримцата. Левски е важен доколкото могат да извлекат ползи от масите кукловодите. Наближават избори. Има още апетитни порции за преразпредляне. А всичко, което се случва напоследък във футбола ни, има един-единствен подтекст: уважавайте богатите, нищо, че са ви окрали, защото без тях сте нищо.
Последна промяна от Жълто-черен Пловдив на 26 юни 2015 23:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Болен Левскар
Мнения: 195
Регистриран на: 09 май 2013 22:10
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот Болен Левскар » 26 юни 2015 23:39

Интересно как анти-левскарите им е кеф да убеждават левскарите, че Пеевски ни държи отбора. В същото време, левскарите отвръщат, че и другите отбори били държани от мафията. И какво излиза - всичките ни отбори са мафиотски! Аз като фен на Левски знам че има нещо много гнило в собствеността на клуба ни. Сигурен съм, че и другите левскари имат такова чувство. Аз го имам, защото тези които дърпат конците в Левски се крият. Това за мен автоматично значи, че или са мафиоти, или политици, или и двете. От там насетне дали е Пеевски, Доган, ББ, или което и да е зло, все тая! Това е факт - Левски не се управлява от чисти хора! Очевидно е! Това е очевидно и за другите отбори и отборчета в А група, така че всички трябва да ни е срам от това, а не да се псуваме по форумите. Хора, спрете да се делите и да сочите другите с пръст като малки деца! До кога ще сме говеда и свине и всякакви други? Кога ще станем, хора? Докато се делим, не само Левски, не само отборите в А група, а и цялата държава бива затривана. Нас ни доят по най-нагъл и очеваден начин, гаврят ни се, откровено се ебават с нас, а на вас Левски ви е проблема!? Ей такова комплексарско мислене като вашето затри държавата! Е, целта ви е постигната - на Вуте му е зле. Нали това е важното? Празнувайте!

pani4eto
Мнения: 10
Регистриран на: 26 юни 2015 22:59
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот pani4eto » 26 юни 2015 23:43

Нещо и от мен.Едно време бях "болен"Левскар,после "върл" Левскар сега съм "умерен" Левскар или по точно песимист Левскар-но ще си остана от"Левски".Знаете ли че май ще се окаже че ДПС има участие в(по точно е окупирало) " Ботев",ЦСКА,"Левски" и Локо Пд.?!
Искам да питам всички многознайковци и празнодумци: Защо Г.Ганчев направи толкова въртели-то не бе врътка с Литекс,с Божков ,с Гигов ,но не даваше и дума да се издума за ЦСКА със Манджукови и Инджов? И какво стана -айде с Инджов! Ето ви нещо за мислене ,инпретация и прочие..
Защо ГГ е имал само за две седмици две срещи с Доган? Жокер: нещо със съдебната с-ма!
Много ми е интересно как ще протече борбата за Червения клуб? И дали "Левски" ще последва по някъкъв начин съдбата,разочарованието и срама на Вечния си противник-все пак са скачени съдове от 67г.
Не обичам да пиша-предпочитам нормален разговор! И Не съм трол! Лека на Всички!
А да не забравя-За ВСИЧКИ ФЕНОВЕ на ОТБОРИ : УВАЖАВАЙТЕ ПРОТИВНИКА И НЕГОВИТЕ ФЕНОВЕ,НЕ ЛЕЙТЕ ОМРАЗА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот Синьо сърце » 26 юни 2015 23:51

Жълто-черен Пловдив написа:Вижте, пичове, реално на никого от тримцата не им пука за Левски. Те са хванати от кол и въже, за да изпълнят определени заръки и роли. На първо време, появата на "новите" собственици ще е добре за клуба: влизат свежи пари, правят се организационни промени и т.н. Целта е, разбира се, да се постигнат някакви положителни резултати, за да спечелят доверието ви. В дългосрочен план, не ви чака нищо хубаво. Опитът показва, че който се е хванал с кукловодите, не е прокопсал. Пресен пример - моят любим Ботев.
Уви, това е държавата ни.
Батков стана левскар по принуда. Заради бизнес-плана. Същите са и тези тримцата. Левски е важен доколкото могат да извлекат ползи от масите кукловодите. Наближават избори. Има още апетитни порции за преразпредляне. А всичко, което се случва напоследък във футбола ни, има един-единствен подтекст: уважавайте богатите, нищо, че са ви окрали, защото без тях сте нищо.

След смислено изказване в темата на фен на Локо Пд, второто е на фен на Ботев Пд, факт! ;)
Аз никога и никъде не съм казвал, че Котараците, кръга Пещера , единаците и сие са чисти като сълза, и че го правят от любов към Левски. Спор няма, че част от тях са левскари и обичат клуба, но в бизнеса сантиментите не се котират. Не знам дали е за добро или за зло, не мога да преценя-времето ще покаже. Грешиш за изборите обаче-нищо общо нямат. А ФК в България няма как да се самоиздържа, такива са реалностите. Парите са в споменатите от теб. И далеч не смятам, че подлагайки на анализи и елиминирайки простотията за Пеевски-собственик на Левски, защитавам морална кауза. Просто ми писна от глупости. Пеевски, Котараци, ГГ, ВБ, ЦЕцоУ, ТИМ, Домус аа-няма принципна разлика. Все са от едно котило.
Но повтарям-това е друга тема.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Levskifan1914
Мнения: 178
Регистриран на: 05 юни 2014 11:29
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот Levskifan1914 » 27 юни 2015 00:10

Пеевски е само едно нахъсано злобно човече на бивша шефка на тотото при която е имало две поредни тегления с еднакви цифри. Тя помогна на ДПС да стане сила и да изпълни възродителния си процес, а днес от блгодарност Доган го превърна в супер герой за който всички говорят иначе е просто едно тлъсто параванче ползвано за сплашване. Пеевски е поставено лице любимец на задкулисието защото е изпълнителен и не е тъп. От НДСВ почна всичко Доган лично отиде в Мадрид да викне царя за да спре Костов от втори мандат при НДСВ - Боко Тиквата стана генерал, а Пеевски най-млад заместник министър. Членове на младежкото НДСВ са Дудука и Дебелия. Както знаем по времето на ГЕРБ1 Бойко Тиквата ББ и Пеевски ДП са в едни и същ тефтер с мокри поръчки - това ясно показва, че двамата заедно са хора слугуващи за порции на Доган - единия за да не влезе в затвора, а другия от злоба и комплекси. Толкова за Пеевски - както знаем той даже няма фирми на свое име, а си има няколко лотарии дозина медии, които промиват населинето и превзелата всички ключови територии Лафка. Толкова е чист.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот 1982 » 27 юни 2015 00:33

Мисля, на всички ни е ясно, че Тонев, Ангелов и другият са подставени лица и марионетки, те служат за параван на други, много по-мощни от тях хора. Пък кои са те, тълкувания може да има много.

За съжаление, много е мътна цялата работа. И в Левски е така, и при нас - в ЦСКА.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Levskifan1914
Мнения: 178
Регистриран на: 05 юни 2014 11:29
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот Levskifan1914 » 27 юни 2015 00:59

1982 написа:Мисля, на всички ни е ясно, че Тонев, Ангелов и другият са подставени лица и марионетки, те служат за параван на други, много по-мощни от тях хора. Пък кои са те, тълкувания може да има много.

За съжаление, много е мътна цялата работа. И в Левски е така, и при нас - в ЦСКА.


Брато винаги е било така колко пъти на Левски са му сменяли името, разкараха ни и от стадиона ни за да построят националния. Причината е че футболът е спорт с обществен интерес, а задкулисието основно се интересува от обществен контрол затова и изкупиха всички медии че да си ни затъпяват. Когато един столичен отбор с традиции да бъде винаги първи или втори почва да пада и публиката му намалява има няколко ефекта - разедининие, унижение, ниско самочувствие, привикване към компромиси и апатия - затова сме и най-бедната и болна страна просто Турция се отнася още с нас като с роби изкупува земите ни, заселва ги с турци и роми кара ни да емигрираме и ни ползва за евтина работна ръка. В мирни времена няма как да ни избива видно, но геноцид и изкривяване на етнос лесно се постига и аз знам как. От страни го виждам просто ни показват как се прави правилно възродителен процес не като нас насила, а бавно с лайфстайл, лидери на мнение и медии доброволно даже турчин ни е министър на културата втори мандат явно няма по-достоен от един почетен мултак. Какво направиха и с протестите - игнорираха ги подигравателно цяла година и като намаляха ги напълниха с купени протестъри от герб и ги осмяха чрез медиите - сега никой не иска да протестира за да не го нарекат купен.

Срещу нас са хора които са чели доста книги и манипулират добре те имат милиарди. Никой няма интерес от обединен народ и силни агитки, а напротив ние сме най-тъпите в Европа отделно ни и чалгаризират с турски и ромски чалга ритми изкривявайки ценностната ни система - виж ги футболистите на какво приличат. Ясно е че глупаците се манипулират по-лесно. Батков също беше поставено лице - това че държи акциите незначи, че са негови кога ги е купил??? Чорни му го бил подарил? - глупости. Агент Тара си е ДС агент доносник дори и да рони сълзи по телевизията и да се нарича левскар. Видяхме Левски къде е днес. Боко Тиквата и Пеевски дърпат конците, а зад тях стои Доган - нима не е подигравка Левски да е на турци купен с крадени от народа пари!? Нима не беше подигравка да надуят ктб с държавни пари и да раздадат над 8 милиарда кредити за да изкупят държавата и да си гласуват ние да платим загубите след купени избори!?!
Изображение

САМО ЦСКА
Мнения: 96
Регистриран на: 05 авг 2011 23:26
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот САМО ЦСКА » 27 юни 2015 01:38

Levskifan1914 написа:
1982 написа:Мисля, на всички ни е ясно, че Тонев, Ангелов и другият са подставени лица и марионетки, те служат за параван на други, много по-мощни от тях хора. Пък кои са те, тълкувания може да има много.

За съжаление, много е мътна цялата работа. И в Левски е така, и при нас - в ЦСКА.


Брато винаги е било така колко пъти на Левски са му сменяли името, разкараха ни и от стадиона ни за да построят националния. Причината е че футболът е спорт с обществен интерес, а задкулисието основно се интересува от обществен контрол затова и изкупиха всички медии че да си ни затъпяват. Когато един столичен отбор с традиции да бъде винаги първи или втори почва да пада и публиката му намалява има няколко ефекта - разедининие, унижение, ниско самочувствие, привикване към компромиси и апатия - затова сме и най-бедната и болна страна просто Турция се отнася още с нас като с роби изкупува земите ни, заселва ги с турци и роми кара ни да емигрираме и ни ползва за евтина работна ръка. В мирни времена няма как да ни избива видно, но геноцид и изкривяване на етнос лесно се постига и аз знам как. От страни го виждам просто ни показват как се прави правилно възродителен процес не като нас насила, а бавно с лайфстайл, лидери на мнение и медии доброволно даже турчин ни е министър на културата втори мандат явно няма по-достоен от един почетен мултак. Какво направиха и с протестите - игнорираха ги подигравателно цяла година и като намаляха ги напълниха с купени протестъри от герб и ги осмяха чрез медиите - сега никой не иска да протестира за да не го нарекат купен.

Срещу нас са хора които са чели доста книги и манипулират добре те имат милиарди. Никой няма интерес от обединен народ и силни агитки, а напротив ние сме най-тъпите в Европа отделно ни и чалгаризират с турски и ромски чалга ритми изкривявайки ценностната ни система - виж ги футболистите на какво приличат. Ясно е че глупаците се манипулират по-лесно. Батков също беше поставено лице - това че държи акциите незначи, че са негови кога ги е купил??? Чорни му го бил подарил? - глупости. Агент Тара си е ДС агент доносник дори и да рони сълзи по телевизията и да се нарича левскар. Видяхме Левски къде е днес. Боко Тиквата и Пеевски дърпат конците, а зад тях стои Доган - нима не е подигравка Левски да е на турци купен с крадени от народа пари!? Нима не беше подигравка да надуят ктб с държавни пари и да раздадат над 8 милиарда кредити за да изкупят държавата и да си гласуват ние да платим загубите след купени избори!?!


Поздравления за хубавото и много точно мнение. Има шанс за България с такива хора, браво!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот BRF » 27 юни 2015 10:48

Възрастен написа:
yasen написа:факт е, че Пеевски е /е бил клиент на Ангелов
но ако аз съм собственик на магазин за костюми, и Пеевски си купува редовно от мен, това означава ли, че и аз съм от ДПС и "съм най-голямото зло за България"

фактите са че, Ангелов е член на УС на Левски от 2002-2003 г., а тогава Пеевски е бил 20 годишен дебеланко, момчето на мама ...
мислете малко по-надълбоко, стига с това повърхностно мислене ...
за Бойко Борисов съм съгласен, че стои зад Тонев, ама за Пеевски - не вярвам.

А ми щом искаш - не вярвай. Само си навържи причинно-следствената връзка: Лафка-та проби най-напред в гербаджийските общини - София, Пловдив, Бургас, Варна, Ст. Загора и т.н. При това мощно. И Боко - в опозиция. Всичкия ресурс на общинските администрации беше впретнат в това начинание. Ферщейн?!

Това пък въобще не е вярно!Бургас най-късно допусна въпросните лавки,а и към момента са под 20 на брой,както и 4 в Айтос и 2 в Карнобат!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: За Хората и Пеевски-или малко опресняване на паметта...

Мнениеот popokutepetel » 28 юни 2015 14:52

Синьо сърце написа:С оглед появили се в последните дни коментари, смятам да припомня на всички с къса памет някои събития.
НАЧАЛОТО. Преди 2 г и половина в Левски, който е позакъсал финансово, почват да влизат свежи пари. Почват догадки и всякакви хипотези, особено сред антисинята общност. То не бяха пари на мафия, КГБ и еврейски линии, то не бяха сеири. И твърде малко фенове и наблюдатели, сред които и аз, заявиха тогава, че парите идват от България, и че Батков вече не е собственик на Левски. Общо взето-недоверие и присмех, но както и да е. В един момент обаче Тонев, наскоро дошъл в клуба, изпуска ключовата реплика за Хората. Почва се с въпросите: Кои са Хората? Моментално спират спекулациите от пишманразбирачите за КГБ и се почва новата линия: Бойко Борисов и ГЕРБ. Тази плоча се върти, докато Батков, вече уверен в успеха на ЮП, отказва да предаде управлението, надявайки се не без основание с помощта на Газпром да върне вложеното отвън и освен това държи мощен коз: дълговете на Левски към негови фирми, оформени изрядно и документално.
Тук няма да коментирам кои са Хората. Достатъчно говорих тогава по темата в този форум, даже повече, отколкото трябва. Нямам никакво намерение да се повтарям. Който желае-има архив, да чете. Припомням на позабравилите и едно интересно интервю с Гриша Ганчев, в което аха-аха да изплюе камъчето кои са...
Но искам да отбележа, че във всички коментари и спекулации около тях името на Пеевски не се появи. Просто той нямаше нищо общо с картинката. Нямаше и как да има-по ред причини.
ВОЙНАТА. И така, Хората обявяват война на Батков. Междувременно Левски е загубил балъшки за 10 дни Купата и титлата. Отборът тръгва стремглаво надолу, бизнесът на Батков не върви, Газпром е все така далече, а пари вече няма откъде. Бюджетът се свива, а на мислещите е ясно, че докато тази битка не приключи, нищо добро не чака сините. Така и става...все по-слаби представяния, загуби на всяка крачка, безидейна игра, лутане в пространството. Финансите търпят крах след крах, и краят на спиралата никак не се вижда...
Но отново никой и никъде не споменава Пеевски. В никакъв план.
Южен Поток е спрян, и Батков катастрофира тотално. В този момент Хората отправят последна оферта: 8 млн за акциите, при положение, че се трансформира дълга към Батков в капитал. Наско Сираков говори за бомба и се точи да става шеф. Но бомба няма-Батков изненадващо отхвърля офертата и заявява, че всички акции са в него. Това не е истина, и той така и не ги показва. Есенният полусезон е трагичен и на хоризонта се появява позорен фалит. Батков превръща дълговете в активи, което е едното искане на Хората. Помощ няма отникъде. Няма го и Пеевски, кой знае защо...
РАЗВРЪЗКАТА. Идва време за лицензиране, и Батков разбира, че е загубил войната. Обажда се и предлага мъгляви оферти, но противникът иска пълна и безусловна капитулация. Като резултат: изненадващо са извършени редица проблемни плащания и лицензът е спасен. Но на мислещите е ясно, че дните на Батков в Левски са преброени.
Именно в този момент на хоризонта на медийни и форумни разбирачи( от антисинята общност, разбира се) се появява Пеевски като евентуален бъдещ собственик. Основания-нулеви, но кой ти пита?
Но Хората не смятат така. След двегодишна битка и сума дадени пари, няма как да допуснат който и да е да се бара по темата. Междувременно Левски губи финала и лишава Батков от достойно оттегляне след спечелена Купа.
РЕЗУЛТАТЪТ: акциите са разпределени поравно на трима човека. И то определени предварително, на Ялтенската конференция, един вид. И ако в Ангелов някой с много носене на вода от кладенци може да съзре някаква намеса на Пеевски, то Тонев и Иванов няма как да бъдат обвинени в подобно нещо. Напротив. Именно единият от тях говореше с Хората. След тежка и мъчителна битка , след две пропилени години, Левски попада в ръцете им. За добро или лошо-предстои да видим!
А защо Пеевски? Много лесен отговор-помните ли как всичко опърдяно по света се оправдаваше с Ал Кайда. Същото е. Параван и кьорфишек, димна мъгла. А защо е нужна?
Това вече е материал за друга тема.


Пич много си далеч от истината :). Фактите са къде-къде по-прости, истината също. Интересите на Чорни да издържа отбор в Бг изчезнаха. Батков все по-трудно връзваше двата края за това взе заемите от КТБ и Цв. Василев с хиляди врътки. Хората, за които говориш са братя Велчеви, които по линя на ВТБ осигуриха заемите и разбира се Прасьо. Като залог за коректно изпълнение в УС бяха набутани Тонев и солташака на Прасето. Сега просто си официализираха собствеността и биха шута на Батков. За съжаление не виждам добро бъдеще за Левски при тези собственици и това управление.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 160 госта