Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот sl321 » 07 юни 2015 00:23

sin4ec написа:Първо, оставката на Тонев не бе приета, та той не е отново в Левски. Просто не е преставал да бъде.
Противоречива личност, която е в Левски като представител на определен кръг. Колкото до Насо Гъза-айде да не ми пробутвате тука истории как някой си го бил очернил, чак ще се разплача! Тоя си е един Гъз и нищо повече.
Второ-тука пак се размахват едни приказки-ББ, Пеевски...пълна олигофрения! Как мислите, дали в България няма 10-15 много богати хора, които да са левскари и биха искали да работят за Левски, а?
Но трябва да признаем, че Батков се оказа костелив орех. Адвокат от класа, няма спор. Въртяха го отвсякъде на шиш, но устиска, гадината и не пуска кокала. Спряха му финансирането и го смачкаха, но в последния месец трябваше да извадят пак пари, инак улитахме като ЦСКА.
Много пъти го казвах-докато не свърши борбата за власт в Левски, не очаквайте нищо позитивно. Е, можеше да се изкефим на едно тенеке в Бургас-14 000 отидохме там, но уви! Идиотът Домофффчийски ни лиши и от тази малка радост.
Тодор не кандиса на 8 млн миналото лято, сега ще сдаде всичко без пари. Просто вече няма избор. Доказаха му, че без външни пари няма шанс да се справи. А провалът в Бургас му дойде като леден душ( за жалост, и на нас).
Газпром е далече, Чорни е високо, всеки сън има край.


Няма как да приема, за някакъв си Иво Тонев, да се казва, че просто е противоречива личност, а клубната легенда Наско Сираков е един гъз. Същия този Насо, е най-успешният ръководител и футболист на Левски. Иво Тонев кой е?
Левски е длъжник на фирми на Батков, и Батков е костелив орех, защото иска да си вземе парите.
Не идиотът Домовчийски ни е лишил.....Този който направи Левски от един среден европейски отбор - руина. Това е същият този костелив орех.
Значи какво? Батков, добрият адвокат и костелив орех.......Иво Тонев е противоречива личност. А клубната легенда заради който десетки хиляди ставаха левскари ( в това число и аз) е гъз. Пффф.....
Е заради такива изказвания си мисля, че много добре си стана всичко в Бургас. Сега отново същият агент Тара, щеше надува едни фанфари, и щеше да ни обяснява как Левски е голяма работа.....а разни фенове щяха да го подкрепят.
Левски в последните 7 години се превърна в един абсолютно посредствен български отбор. За това са виновни ония които го управляват. Не знам какво е виновен Домовчийски?

Интересно е, защо журналистите не питат Иво Тонев относно неговото словоизлияние в предаването "Пред банята", защо там е категоричен, че напуска Левски а след това, все едно не е било! Това, че Батков не му е приел оставката, е смешно обяснение. Та нали те са си ортаци в срамотиите!?
След като станахме за смях пред цял свят с тия лумпени които съблякоха Петев, на другият ден Батков излезе на пресконференция заедно с някои от тях, и казаха с огромно удовлетворение, че са се разбрали. Какво може да се разбереш с тия? Не бил им плащал.....Само 15 хиляди лева на месец. А бее.... цъ цъ, то не е за говорене.....
Да, много е възможно той ( Тонев) да е организирал цялата срамотия срещу Петев, а от там и срещу Сираков. Такива като Тонев и Тара са вредни за Левски. Това което представлява Левски в последните 6-7 години е абсурд на базата на историята и на база колко привърженици има този отбор.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот Raid » 07 юни 2015 02:08

sl321 написа:
MAXIMUS написа:
sl321 написа:
MAXIMUS написа:
sl321 написа:
KAT90 написа:Ако е Пеевски, защо ще е в сянка? Той е "бизнесмен" и спокойно може да ги вземе и никой нищо не може да му каже!Все пак е бизнес и най-нормалното е да излезе и да направи инвестиции, за да има възвръщаемост! Но нито едното, нито другото.Следователно той каква файда би имал?
Този, който дава пари го прави, за да ги има, а не за нещо повече.Един бизнесмен не би го направил така! Освен, ако не е ГОЛЯМ ФЕН!
Този, който е зад Левски, какво печели от това да е в анонимност? Бесило?


Ако 20-те милиона които дължи Левски ги дължи на Пеевски?

Не е Пеевски. Пари се дължат към КТБ. Батков си го призна в интервю преди година! Ама щял да ги връща ЕВЕНТУАЛНО! Точно така го каза.


Тогава когато Батков го каза това, Пеевски още беше дружба с Цв. Василев.

Да. Така е. Ама не вярвам Пеевски да е от бизнесмените които да могат да издържат клуб като Левски! Много митове и легенди около него. Незнам как му го сложиха този ореол на "Човека от който зависят много неща". Май мама се погрижи за това!?Мисля, че не е по-умен и влиятелен от колкото изглежда. Други са хората и то стари и хитри комуняги. Или ченгета ?


Точно така. В този смисъл е добре да се търси и истината, кой седи зад Пеевски?!
Забелязва се една връзка. До момента в който Южен Поток щеше да се строи, усилено се говореше за това, че Газпром ще става собственик на Левски. Когато се разбра, че първото няма да се случи, спря въобще и да се мисли за второто.
След това ако погледнем, чий фирми щяха най-много да лапнат от строителството на Южен поток, можем и да направим директна връзка на Пеевски с руските пари.....


А нещото, което пък на мен ми прави впечатление е, как единият цесекар казва нещо, после другият, уж "левскар" казва "да, точно така", после цесекарят му отвръща "да знаеш колко си прав", намесва се друг цесекар с "браво, че има свестни левскари да обсъждат такива неща", намесва се някой папагал и изобщо идилията е пълна.

Пич, ако аз срещах повече разбиране у цесекарите и такова неразбиране у левскарите, щях да се замисля от коя страна съм. Не ти ли прави впечатление, кой подхваща тезите ти и кой те подкрепя? Ако си левскар, въпросите си досега да си ги задал където и когато трябва. И не казвай, че не знаеш къде и как да питаш, ако наистина те интересува де. Но не, ти се опитваш да ни кажеш, че във форума на Гонг ще получиш отгоеор, от хора, които са наясно с проблемите на отбора и са добронамерени... Като гледам, общуваш си с чорбета и папагали, сега остава само третото отроче от Варна да излъчи представител и ще се съберете чудна дружинка.

Има известен шанс просто да си наивен и да си мислиш, че си се заел с нещо полезно, ама пък тогава излиза (извинявам се за израза), че не си най-блестящият ум...
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот sl321 » 07 юни 2015 02:47

Raid написа:А нещото, което пък на мен ми прави впечатление е, как единият цесекар казва нещо, после другият, уж "левскар" казва "да, точно така", после цесекарят му отвръща "да знаеш колко си прав", намесва се друг цесекар с "браво, че има свестни левскари да обсъждат такива неща", намесва се някой папагал и изобщо идилията е пълна.

Пич, ако аз срещах повече разбиране у цесекарите и такова неразбиране у левскарите, щях да се замисля от коя страна съм. Не ти ли прави впечатление, кой подхваща тезите ти и кой те подкрепя? Ако си левскар, въпросите си досега да си ги задал където и когато трябва. И не казвай, че не знаеш къде и как да питаш, ако наистина те интересува де. Но не, ти се опитваш да ни кажеш, че във форума на Гонг ще получиш отгоеор, от хора, които са наясно с проблемите на отбора и са добронамерени... Като гледам, общуваш си с чорбета и папагали, сега остава само третото отроче от Варна да излъчи представител и ще се съберете чудна дружинка.

Има известен шанс просто да си наивен и да си мислиш, че си се заел с нещо полезно, ама пък тогава излиза (извинявам се за израза), че не си най-блестящият ум...


А нещото което пък на мен ми прави впечатление е, че има много зомбирани и хипнотизирани хора. Като няма какво да кажеш по темата, защо е задължително да казваш нещо?
На теб не ти ли е странно какво прави Иво Тонев в Левски? Какъв е той? Защо Батков му козирува? Не ти ли е странно, че никой журналист не пита въпросите от по-горе? Харесва ли ти Левски такъв, какъвто е в последните поне 6-7 години? Или и ти мислиш, че Домовчийски е виновен за състоянието на Левски? Форума на гонг има отзвук и сред някои известни журналисти. Какво лошо тук да се разискват тези въпроси? И къде и как да питам? Защо да не се зададат и разискват тук въпроси, които не се задават никъде? Защо тия въпроси да не са обществено достояние? Ти какво предлагаш, да отида да питам Иво Тонев насаме, така ли?
Ако Левски не дължи 20 милиона лева ( а може и да се повече), и в един ден се окаже, че няма собственик, според теб дали ще се намери някой който да е собственик на Левски? Ако не са Батков и Тонев, Левски ще изчезне ли?
Или за теб най-важното е, че някакъв цесекар е казал нещо, и някакъв левскар е казал, "точно така"? Е, ако това е най-важното за теб, поне е сигурно че си блестящ ум.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот sl321 » 07 юни 2015 03:22

Мистри, като съм прост защо се занимаваш с мен бе? А? Задължително ли е като нямаш мнение да пишеш нещо? А? Защо ми пишеш на лични а не пишеш тук? [offtopic]Познавал бил футболисти, бил левскар от 1962 година......Пука ми на шлифера! Кой ще да познаваш! Мишките са си мишки, тигрите са си тигри. Това е!!!
Какво общо има глупостите които ми пишеш на лични съобщения с това което пиша аз за Иво Тонев?
Хубаво си фен на Левски от 1962 година, и това което виждаш в момента в Левски харесва ли ти? Загрижил се той за мен, кой ми бил казал ченге, и кой говедо..... Цъ цъ....А бее ееейй....Кой от кой по-големи левскари се изкарвате, а няма кой да изгони агент Тара и Тонев вече сума години. Ако в понеделник кажа час и място да се съберем да ходим да ги хулим тия, няма да дойдат 5 човека. Не, ще дойдат, само че такива които да бранят Тара и Тонев. Та нали те им плащат, как няма да ги бранят. Ебаха майката на клуба, той тръгнал да ми дава на мен наклон на оная работа какво да пиша и какво да не пиша.....
Цял живот се борим за свобода на словото, и някакъв си тука ше ми каже какво да пиша, и какво да не пиша. И на лично съобщение пише......... Все ше излезе някой да ти каже колко си прост и той колко е сложен. Иначе едно изречение не може да сглоби по темата, ама акъл дава, какво да пиша и какво да не пиша......Нямаш ли си друга работа, та пишеш на някакъв си там прост? Или и ти си от тия абсурдните левскари? Левскар-комунист? Да не си и ти с картонче като агент Тара? А?
Я да те питам левскарю от 1962 година.....След като съединиха Левски със Спартак ти викаше ли: Само Левски, оле, нищо общо с МВР? Тия които са викали, са викали против комунистите, нали? Милиционерите биеха ли тия дето викаха това? Биеха, нали? Е ти ако си викал, как сега приемаш агент на ДС да бъде президент на Левски, и на всичко отгоре Левски да има платена публика? А? Шепа платени лумпени от същият този агент на ДС, днес да представляват публиката на Левски! СРАМ! СРАМ! СРАМ!
От 1962 година бил фен на Левски, и аз като плюя по тия които разбиха клуба, той да ме ръчка на лични, едва ли не, да спра да пиша...............Да знаеш, че съм ти теглил майните, и въобще все едно те няма. Нито ме интересува от тук нататък какво пишеш, нито ще ти коментирам глупостите. Приемам те за НИЩО![/offtopic]
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

peliforewer
Мнения: 9481
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот peliforewer » 07 юни 2015 10:02

Raid написа:
sl321 написа:
А нещото, което пък на мен ми прави впечатление е, как единият цесекар казва нещо, после другият, уж "левскар" казва "да, точно така", после цесекарят му отвръща "да знаеш колко си прав", намесва се друг цесекар с "браво, че има свестни левскари да обсъждат такива неща", намесва се някой папагал и изобщо идилията е пълна.

Пич, ако аз срещах повече разбиране у цесекарите и такова неразбиране у левскарите, щях да се замисля от коя страна съм. Не ти ли прави впечатление, кой подхваща тезите ти и кой те подкрепя? Ако си левскар, въпросите си досега да си ги задал където и когато трябва. И не казвай, че не знаеш къде и как да питаш, ако наистина те интересува де. Но не, ти се опитваш да ни кажеш, че във форума на Гонг ще получиш отгоеор, от хора, които са наясно с проблемите на отбора и са добронамерени... Като гледам, общуваш си с чорбета и папагали, сега остава само третото отроче от Варна да излъчи представител и ще се съберете чудна дружинка.

Има известен шанс просто да си наивен и да си мислиш, че си се заел с нещо полезно, ама пък тогава излиза (извинявам се за израза), че не си най-блестящият ум...

На доста години съм и тезата ти ,че да си "нормален" фен трябва да мразиш всички други които не споделят твоите клубни пристрастия е олигофрения.Тази омраза между феновете на различните отбори бе създадена изкуствено от хора като Дучето,Гугутката и подобни,които печелят добри пари от това разделение.Аз помня годините когато на дербитата стояхме на трибуните един до друг левскари и цесекари и нямаше проблем,всеки си подкрепяше отбора.По това което пишеш ,излиза че ти живееш в един "син" свят,нямаш приятели от други отбори,така наречените "чорбета" и "папагали" и др.Ако това е така,значи имаш сериозен проблем.Финала Левски-Черно море го изгледах в едно заведение с мой приятел левскар,той си държеше за Левски,аз бях за Черно море и след мача се разделихми,той тъжен,аз не съвсем,но продължаваме да сме приятели.Като пуснаха Диема спорт подарих на един познат,голям левскар на възраст 70-75 години приемник за цифрова тв,вързах му го към телевизора и можеше да гледа мачовете на Левски,защото преди това само ги слушаше по Дарик.Жалко е че нормалните в тази държава ги мислят за луди,всичко добро ти желая и продължавай да мразиш,може да стигнеш далеч.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 07 юни 2015 11:55

До колкото знам никога не е напускал,а се занимаваше със строежа.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот MAXIMUS » 07 юни 2015 13:03

sin4ec написа:Първо, оставката на Тонев не бе приета, та той не е отново в Левски. Просто не е преставал да бъде.
Противоречива личност, която е в Левски като представител на определен кръг. Колкото до Насо Гъза-айде да не ми пробутвате тука истории как някой си го бил очернил, чак ще се разплача! Тоя си е един Гъз и нищо повече.
Второ-тука пак се размахват едни приказки-ББ, Пеевски...пълна олигофрения! Как мислите, дали в България няма 10-15 много богати хора, които да са левскари и биха искали да работят за Левски, а?
Но трябва да признаем, че Батков се оказа костелив орех. Адвокат от класа, няма спор. Въртяха го отвсякъде на шиш, но устиска, гадината и не пуска кокала. Спряха му финансирането и го смачкаха, но в последния месец трябваше да извадят пак пари, инак улитахме като ЦСКА.
Много пъти го казвах-докато не свърши борбата за власт в Левски, не очаквайте нищо позитивно. Е, можеше да се изкефим на едно тенеке в Бургас-14 000 отидохме там, но уви! Идиотът Домофффчийски ни лиши и от тази малка радост.
Тодор не кандиса на 8 млн миналото лято, сега ще сдаде всичко без пари. Просто вече няма избор. Доказаха му, че без външни пари няма шанс да се справи. А провалът в Бургас му дойде като леден душ( за жалост, и на нас).
Газпром е далече, Чорни е високо, всеки сън има край.

Не сте били 14 000, а 11 хиляди ! Както сте тръгнали да качвате по 1000 човека на седмица, в края на годината ще се изкарате, че сте били 30 хиляди.

Вълчан
Мнения: 4274
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот Вълчан » 07 юни 2015 13:57

Някои от феновете имат раздвоение на личноста....та затова 14000.... :mrgreen:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот Eminem » 07 юни 2015 13:58

Повече от 11 хиляди бяхме, така че не се правете на интересни като не сте наясно.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Иво Тонев от кога отново е в Левски?

Мнениеот MAXIMUS » 07 юни 2015 14:25

Eminem написа:Повече от 11 хиляди бяхме, така че не се правете на интересни като не сте наясно.

Няма проблеми. Трябва да се ходи на мачове ! Не е проблем и много повече да отидете.Хората трябва да се върнат на стадионите, само да ги имаме.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 52 госта