Стартира кампанията "Левски е твой"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ще се включите ли в кампанията "Левски е твой"

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот svetli-lz » 03 апр 2015 10:34

santiliana написа:Чета, че "Левски издава ВРЕМЕННИ УДОСТОВЕРЕНИЯ на дарителите си" :o Та логичният ми въпрос е: Щом са "ВРЕМЕННИ", значи имат срок на валидност. "От- До"... Е, до кога е този срок и кво праим след неговото изтичане? Пием по една студена вода от Сухата река или просто да идем да врътнем свирка на Борат?...


Ако беше ходил да си вземеш щеше да знаеш какво да правиш :roll:

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот Заклет Левскар » 03 апр 2015 10:38

svetli-lz написа:
santiliana написа:Чета, че "Левски издава ВРЕМЕННИ УДОСТОВЕРЕНИЯ на дарителите си" :o Та логичният ми въпрос е: Щом са "ВРЕМЕННИ", значи имат срок на валидност. "От- До"... Е, до кога е този срок и кво праим след неговото изтичане? Пием по една студена вода от Сухата река или просто да идем да врътнем свирка на Борат?...


Ако беше ходил да си вземеш щеше да знаеш какво да правиш :roll:

На мен човека в офиса на Левски ми каза, че след 24 май, когато приключва дарителската акция ще разбера от медиите къде да си взема акциите. Едва ли ще отида.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта