Стартира кампанията "Левски е твой"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ще се включите ли в кампанията "Левски е твой"

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот Заклет Левскар » 24 фев 2015 10:23

Днес, 24.02, официално стартира Дарителската кампания "ЛЕВСКИ Е ТВОЙ".
Акции ще бъдат предоставяни в пакети от 100, 1000, 10 000, 100 000, 1 000 000 акции, всяка от които с номинална стойност от 1 лев, или кратни на тези бройки, в зависимост от размера на направеното дарение в полза на „ПФК Левски” АД.
Кампанията ще продължи до 24 май 2015 г., като се надяваме по този начин за 101-ия си рожден ден Левски да се върне при своите изконни собственици – привържениците.
"За тези 15 години Левски стана онова, което за мен ангажира най-много време, най-много нерви, най-много емоции. И се надявам да споделя това с възможно най-много хора. Питахте ме дали има крупни бизнесмени, които искат акции? Вече се появиха и такива. Не става въпрос за мажоритарния пакет, но се появиха и крупните бизнесмени", заяви по време на откриването на кампанията собственикът Тодор Батков.
В дарителската кампания можете да се включите по следния начин:
Лично
Посещавайки офиса на ПФК Левски АД, намиращ се в гр. София на ул. „Тодорини кукли” 47, всеки работен ден от 10.00 до 15.00 часа.
По банков път от страната и чужбина
Превеждайки съответната сума в лева (разноските по банковия трансфер на всички обслужващи банки да бъдат за ваша сметка) по следната банкова сметка:
Банка: БАНКА ДСК“ЕАД
BIC: STSABGSF
IBAN: BG06STSA93000021964080
Бенефициент: „ПФК Левски“АД
Задължително в платежното нареждане трябва да посочите трите си имена и ЕГН и като основание за превода „ДАРЕНИЕ“.
Кампанията стартира със символично придобиването на акции от страна на семейството на "синята" легенда Георги Аспарухов-Гунди.
[center]Изображение[/center]

Колеги, нека тук пишем защо ще дарим(въпреки, че няма да има печалба) или защо няма да дарим за Левски. Нека темата не се слива с тази "Батков продава акциите си", защото става въпрос за различни неща. Мен лично изобщо не ме интересува дали и колко акции ще взема срещу моите пари. За мен е важно, че ще съм дарил за Левски в тежък момент.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот Долно уйно » 24 фев 2015 10:28

Заклет Левскар написа:Колеги, нека тук пишем защо ще дарим(въпреки, че няма да има печалба)

Как няма да има печалба?
Ако всичко протече нормално, ако средствата се изразходват рационално, то печалба ще има.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот Заклет Левскар » 24 фев 2015 10:32

Долно уйно написа:
Заклет Левскар написа:Колеги, нека тук пишем защо ще дарим(въпреки, че няма да има печалба)

Как няма да има печалба?
Ако всичко протече нормално, ако средствата се изразходват рационално, то печалба ще има.

Имам предвид, че едва ли ще има дивидент за акционерите в края на всяка година.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
blanco
Мнения: 305
Регистриран на: 19 дек 2008 19:47
Контакти:

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот blanco » 24 фев 2015 10:33

Успех на кампанията, аз също ще бъда част от нея!

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот bobo_13 » 24 фев 2015 10:46

Някой наистина ли смята, че Левски ще е на феновете? Ще видите как с поставени лица знаков бизнесмен ще изкупи 3-4 милиона акции, а после смятайте че е Ваш.

Все пак феновете на Левски имат постижим таргет. При положение, че най-малкият пакет от акции е 100 бр, то 8-те милиона акции на Батков, търсят 80 000 фена на левски.
Като махнем 3-4 млн от тях (за Пеевски, Алексей Петров и евентуално Мтел) ще останат едни 4 млн, разделено на по 100 акции....отиват към 40 000 фена на Левски.....

Хубаво начинание. Успех на левскарите!
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот Заклет Левскар » 24 фев 2015 10:54

suni написа:Успех !

Благодаря от името на всички съпричастни към дарителската какмпания.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот modor » 24 фев 2015 11:01

[center]Ще ви помоля да спазвате добрия тон в темата![/center]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот ЕМИЛ » 24 фев 2015 11:08

Нека някой запознат да каже цените .

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12575
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот BRF » 24 фев 2015 11:09

ЕМИЛ написа:Нека някой запознат да каже цените .

30 000 000 лв за всичките!Иначе е 1 лев една акция!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Стартира кампанията "Левски е твой"

Мнениеот Долно уйно » 24 фев 2015 11:13

Заклет Левскар написа:
Долно уйно написа:
Заклет Левскар написа:Колеги, нека тук пишем защо ще дарим(въпреки, че няма да има печалба)

Как няма да има печалба?
Ако всичко протече нормално, ако средствата се изразходват рационално, то печалба ще има.

Имам предвид, че едва ли ще има дивидент за акционерите в края на всяка година.

Има ли по-голям дивидент от това Левски да бъде финансово стабилен клуб, да бъде управляван добре и да се развива, каква по-голяма печалба от това да иска човек?
Тук не говорим за фирма, тук говорим за страст, нещо което обичаш от дете и си закърмен с него, нещо за което те боли и т.н.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: suni и 43 госта