Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот Tommi » 22 дек 2014 15:03

Долно уйно написа:Слушай много внимателно, какво говорят след 28-та минута http://gong.bg/oshte-sport/sportno-show ... 014-309361 ама много внимателно.

Кое точно трябваше да чуя внимателно? Че спонсорите не искат да дават пари ли?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

DidoManUtd
Мнения: 313
Регистриран на: 27 май 2009 15:54
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот DidoManUtd » 22 дек 2014 15:29

Пичове, без да се натрапвам, все пак съм "петолъчка" или "червена сестра" проблемът ви е Батков а от няколко години и Гонзо, вземете да го разберете най-накрая. Сега виждам някакъв шанс да се измъкнете малко по напред в класирането с двамата локомотивци - Стоев и Тонев и то ако Гонзо не се меси.
Иначе успех на идеите с акциите, билетите, фенартикулите и т.н., това е пътят посочен от западните отбори и то от доста години. За съжаление стандарта ни не позволява масовото копиране на този модел, поне засега...
Весели празници !

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот alchemist » 22 дек 2014 15:46

Captain Stottlemeyer написа:
alchemist написа:...Аз моите пари си ги управлявам добре. Защо да инвестирам в доказало се калпаво ръководство ? Не обичам да губя, още по малко обичам да храня агенти и празноглавци. Ако някой някога ме убеди , че това не са пари хвърлени на улицата то тогава ще участвам. До тогава предпочитам да помагам на хора в нужда, а не на празноглавци....

Ами "Левски" също има нужда от помощ сега. Купи си акции, влез в управлението на клуба като акционер. ;) Тодор Батков е прав за едно, че "който иска акции, трябва да си ги купи". Това важи и за тръста "Синя България", важи и за отделните фенове. В момента Батков е мажоритарен собственик и той поръчва музиката... 8-)


Капитане, ако даден нуждаещ се разполага с пари и/или са му дадени и той ги профука (да не използвам по тежки изрази макар и по-вероятни) ти ще си съгласен ли да му дадеш на същият този нуждаещ се отново ?

Не твърдя , че съм давал за Левски!

Проблема не е в липсата на пари! Проблема е в некадърното и корумпирано управление на клуба. Смени ли се управлението и моделът , то пари буквално ще завалят над Герена. В момента някой и да иска няма къде да инвестира. Говоря за футбола ни. Кой ще даде пари на Лупи ? или Батков ? Аз не бих дал и срещу акции, защото съм убеден, че тез двамата хубостници винаги ще намерят начин да ме врътнат. Мен и всички останали фенове, наивници или както искаш ни наречи.
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

vency75
Мнения: 169
Регистриран на: 20 авг 2008 13:19
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот vency75 » 22 дек 2014 16:34

Bradat-brat написа:Не би било лошо, авторът да постави Левски в кавички т.е. "Левски". А, иначе по темата - Колкото всички българи от едно време спасиха Левски, толкова и днешните левскари ще спасят "Левски". Не, не защото не искат, не защото не обичат отбора си, а защото условията при нас трудно могат да разрешат подобна реализация на фенските желания. Като се почне от чисто емоционалната нагласа на българина и се стигне до финансовите му възможности. Колко от нас - левскари, цесекари, ботевисти, беройци, слависти и т.н., могат да си позволят да закупят акции, ако се предлагат такива, с реално финансово измерение т.е над 1000 лева. Колко от нас могат ежегодно да купуват абонаментна карта, плюс всички клубни артикули, актуални за съответния сезон. Колко от нас застават зад името на отбора си без да се интересуват, кой в момента е собственик, кой управляващ, кой е треньора, кои са футболистите или в кой град отбора му пътува да играе? Кой стои безрезервно до отбора си? Ако няма победен резултата, всички "мъдруваме" и "плюем" по всичко което се олицетворява от името на любимия отбор, без да си даваме сметка, че нашето право и задължение е само едно - Да подкрепя ме отбора си! А, не да се изживяваме като негов собственик, директор, треньор или футболист. Колко пъти чувам реплики от типа "Докато Х е собственик или У е треньор няма да стъпя на стадиона!". В такива случай, само възпитанието ми и вече възрастта ми,ме възпират да не заплюя подобен индивид, който твърди, че е от моя отбор /независимо кой е той/. Феновете си имаме място и то е на трибуната! Който от нас може и има такива условия да си купува и акции. Който има средства нека всяка година си обновява "футболния гардероб" и украсява с фенски артикули обикалящата го среда! Браво и в това ще е чудесно. Но нека феновете наистина да не забравяме, че сме необходими за отбора си с подкрепата, а не изземването на функции, които не са наша работа.

+100

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот stefani » 22 дек 2014 16:54

Давайте си парите за лудия, американци и сърби вместо да инвестирате в ФК Левски ?!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Болен Левскар
Мнения: 195
Регистриран на: 09 май 2013 22:10
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот Болен Левскар » 22 дек 2014 17:23

vency75 написа:
Bradat-brat написа:Не би било лошо, авторът да постави Левски в кавички т.е. "Левски". А, иначе по темата - Колкото всички българи от едно време спасиха Левски, толкова и днешните левскари ще спасят "Левски". Не, не защото не искат, не защото не обичат отбора си, а защото условията при нас трудно могат да разрешат подобна реализация на фенските желания. Като се почне от чисто емоционалната нагласа на българина и се стигне до финансовите му възможности. Колко от нас - левскари, цесекари, ботевисти, беройци, слависти и т.н., могат да си позволят да закупят акции, ако се предлагат такива, с реално финансово измерение т.е над 1000 лева. Колко от нас могат ежегодно да купуват абонаментна карта, плюс всички клубни артикули, актуални за съответния сезон. Колко от нас застават зад името на отбора си без да се интересуват, кой в момента е собственик, кой управляващ, кой е треньора, кои са футболистите или в кой град отбора му пътува да играе? Кой стои безрезервно до отбора си? Ако няма победен резултата, всички "мъдруваме" и "плюем" по всичко което се олицетворява от името на любимия отбор, без да си даваме сметка, че нашето право и задължение е само едно - Да подкрепя ме отбора си! А, не да се изживяваме като негов собственик, директор, треньор или футболист. Колко пъти чувам реплики от типа "Докато Х е собственик или У е треньор няма да стъпя на стадиона!". В такива случай, само възпитанието ми и вече възрастта ми,ме възпират да не заплюя подобен индивид, който твърди, че е от моя отбор /независимо кой е той/. Феновете си имаме място и то е на трибуната! Който от нас може и има такива условия да си купува и акции. Който има средства нека всяка година си обновява "футболния гардероб" и украсява с фенски артикули обикалящата го среда! Браво и в това ще е чудесно. Но нека феновете наистина да не забравяме, че сме необходими за отбора си с подкрепата, а не изземването на функции, които не са наша работа.

+100

+100
Много пъти съм писал тук, че Левски зависи от нас. Без значение кой е собственик или как играе отбора, просто трябва да стиснем зъби и още повече да подкрепяме отбора, ама не с псуване пред телевизора, а финансово - като си купуваме артикули и ходим на стадиона (без да трошим!). Не е трудно! Ако 100 000 си купуват фанелка на отбора веднъж на сезон, това са 8 500 000 само от фанелки! Е няма ли толкова левскати бе майка му стара? Хора къде сте? Аз вече си купих юбилейната, сега ще купувам и синята. А вие? И ако ти драги ми приятелю левскар не си си купил, не си дал 1 лв за отбора, то какъв левскар си? Такива да си гледат мизерния живот и да не се тупат в гърдите от кой отбор са, защото са безполезни. Та това е - Левски зависи от нас днес и сега! Имате много възможности да помогнете - тръста, фен-артикули, ходене на стадиона, и т.н. Още веднъж - помогнете сега, или гледайте как любимият ви отбор умира утре!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот Готвача » 22 дек 2014 19:13

Ей,пич!Ти наистина си болен левскар.Но трябва да разбереш,че парите не идват от такива като теб и мен/аз имам всички издадени екипи и шалчета на Морето/,те идват от масовият фен-такъв който ще заведе цялото си семейство на стадиона,ще им купи разни неща за ядене и пиене,програмка за мача,евентуално и някое сувенирче за спомен.Ще има и екипче за децата на Коледа,някое друго шалче-и до там.Както се казва,пито-платено.Ние сме друга бира,живеем с отбора,лягаме и ставаме с него...Но не можем и да го издържаме.Цялата тази организация в БГ е една обърната пирамида и определено НЕ РАБОТИ.Така че както го написах и по горе.Истината е в ТЕЛЕВИЗИЯТА по интернет.Там са истинските пари,които чакат само някой да ги вземе.Натам трябва да се насочат усилията,защото гоо има незабавноият ефект на "плащаш-получаваш" и забравяш.Няма допълнителни ангажименти,няма договори,няма задължения,няма нищо.Има платени пари-гледан мач и точка.Чакаме следващият такъв и завъртаме колелото отново.ОСНОВНАТА маса пари идва от телевизиите,няма смисъл да чакате на СМС и разни дарителски акции,няма смисъл да смятате 100 000 че ще си купят всяка година екипи-няма да си купят и няма да пращат СМС-и,но ЩЕ ГЛЕДАТ любимият си отбор по телевизията НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА!!!Толкова от мен,вие сте на ход.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

lavinkata
Мнения: 19
Регистриран на: 11 окт 2013 11:57
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот lavinkata » 22 дек 2014 19:31

Левскари,рядко пиша тук ,но тази тема ми е много болна затова се надявям на тръста аз съм един от хората които бяхме на учредяването му и мога да кажа че всичко е много сериозно,и като идеи и организация така,че заповядайте.Покрива всичко което иска колегата пуснал темата но без запазено място на стадиона за това има абонаментни карти ;)

Потребителски аватар
Болен Левскар
Мнения: 195
Регистриран на: 09 май 2013 22:10
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот Болен Левскар » 22 дек 2014 19:54

Готвача написа:Ей,пич!Ти наистина си болен левскар.Но трябва да разбереш,че парите не идват от такива като теб и мен/аз имам всички издадени екипи и шалчета на Морето/,те идват от масовият фен-такъв който ще заведе цялото си семейство на стадиона,ще им купи разни неща за ядене и пиене,програмка за мача,евентуално и някое сувенирче за спомен.Ще има и екипче за децата на Коледа,някое друго шалче-и до там.Както се казва,пито-платено.Ние сме друга бира,живеем с отбора,лягаме и ставаме с него...Но не можем и да го издържаме.Цялата тази организация в БГ е една обърната пирамида и определено НЕ РАБОТИ.Така че както го написах и по горе.Истината е в ТЕЛЕВИЗИЯТА по интернет.Там са истинските пари,които чакат само някой да ги вземе.Натам трябва да се насочат усилията,защото гоо има незабавноият ефект на "плащаш-получаваш" и забравяш.Няма допълнителни ангажименти,няма договори,няма задължения,няма нищо.Има платени пари-гледан мач и точка.Чакаме следващият такъв и завъртаме колелото отново.ОСНОВНАТА маса пари идва от телевизиите,няма смисъл да чакате на СМС и разни дарителски акции,няма смисъл да смятате 100 000 че ще си купят всяка година екипи-няма да си купят и няма да пращат СМС-и,но ЩЕ ГЛЕДАТ любимият си отбор по телевизията НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА!!!Толкова от мен,вие сте на ход.

Да, и телевизията е решение, но само частично! Все ще се намери някой да стриймва безплатно и пак се завъртаме в омагьосания кръг на бай-ганьовщината...

CapO
Мнения: 366
Регистриран на: 07 ное 2008 21:39
Контакти:

Re: Време е, да спасим Левски. Моля помогнете ни.

Мнениеот CapO » 22 дек 2014 20:39

Готвача написа:Ей,пич!Ти наистина си болен левскар.Но трябва да разбереш,че парите не идват от такива като теб и мен/аз имам всички издадени екипи и шалчета на Морето/,те идват от масовият фен-такъв който ще заведе цялото си семейство на стадиона,ще им купи разни неща за ядене и пиене,програмка за мача,евентуално и някое сувенирче за спомен.Ще има и екипче за децата на Коледа,някое друго шалче-и до там.Както се казва,пито-платено.Ние сме друга бира,живеем с отбора,лягаме и ставаме с него...Но не можем и да го издържаме.Цялата тази организация в БГ е една обърната пирамида и определено НЕ РАБОТИ.Така че както го написах и по горе.Истината е в ТЕЛЕВИЗИЯТА по интернет.Там са истинските пари,които чакат само някой да ги вземе.Натам трябва да се насочат усилията,защото гоо има незабавноият ефект на "плащаш-получаваш" и забравяш.Няма допълнителни ангажименти,няма договори,няма задължения,няма нищо.Има платени пари-гледан мач и точка.Чакаме следващият такъв и завъртаме колелото отново.ОСНОВНАТА маса пари идва от телевизиите,няма смисъл да чакате на СМС и разни дарителски акции,няма смисъл да смятате 100 000 че ще си купят всяка година екипи-няма да си купят и няма да пращат СМС-и,но ЩЕ ГЛЕДАТ любимият си отбор по телевизията НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА!!!Толкова от мен,вие сте на ход.


По света е така - давам 45 евро за билет(говоря за Италия), вътре си пия бира по 4 евро 400мл., като излеза от стадиона е пълно, буквално пълно с лафки - сандвич и бира 10 евро. Не говоря за ултра модерни лафки, а за мобилни продавалници на сандвичи и бира. Преди мача минавам през фен стора и си купувам фанелка за 48 евро. Аз българина с мизерната заплата от 650 евро оставих около 130-40 евро. На мача имаше около 50000 човека. Смятай... какви телевизии какви простотии говориш. Да точно така се управлява клуб, с пари от билети, тв права, мърч здраво, ядене пиене и наеми на обектите от търговските обекти. Просто тук не сме Европа, тук сме някаква объркана държава, в която нищо не се прави както трябва. Затова няма да имаме футбол, баскетбол, както виждаш и волейбола умира, най-добрия ни отбор е заложник на Киро гелата...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 156 госта