Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue atack
Мнения: 188
Регистриран на: 14 ное 2014 17:17
Skype: biker_boyz91
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue atack » 21 дек 2014 19:27

Долно уйно написа:Само с гледане няма да стане, трябва учене и то в реномирани треньорски школи и практики във водещи западни клубове.
Освен Петев и редовните курсове на които ходи да се учи, друг треньор в българско име прави ли го?
Топчо има цялото време на света докато не е натоварен с по-големи отговорности пред половин година да ходи на такива курсове.
Всички наши треньори са завършили НСА с лектор Мишо Мадански, та какво очаквате от тях :mrgreen:

Относно предния пост, който е цитат от БЛИЦ тея журналисти определено пишат свободни съчинения.
Барт и Кишада :lol: които вероятно са с по 10-15К евро заплати и действащи договори.

Защо па да не ги вземен в разград не играят редовно резерви такаче какво пречи :) :)

pruchab
Мнения: 74
Регистриран на: 03 дек 2012 17:37
Skype: miteto9845
Контакти:

Палермо иска футболист на Левски?

Мнениеот pruchab » 21 дек 2014 19:35

Капитанът на юношеския национален отбор до 17 години и футболист на Левски Георги Янев може да стане футболист на италианския Палермо. Известният италианския журналист Джанлука Ди Марцио твърди, че ръководството на сицилианците се е преборило с Ювентус за привличането на Янев, известен като българския Андреа Пирло. Сделката на Палермо за юношата на Левски се очаква да влезе в сила от лятото и Янев да стане съотборник на Ивайло Чочев. В пристанищния град са впечатлени от техниката, точността и скоростта на 16-годишния полузащитник.


Гледах тая статия първо в спортал,сега и в гонг са я написали,предполагам е вярна.Аама ми е интересно как така италианците са го забелязали,а ние-не,щом е толкова добър? :?

Потребителски аватар
Djack_84
Мнения: 509
Регистриран на: 08 яну 2009 16:06
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Djack_84 » 21 дек 2014 19:56

Е той е на 16г още - кой е казал,че нашите не са го забелязали.Просто пича си играе в неговата възрастова група в Левски и в нациналния отбор.

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlato1234 » 21 дек 2014 20:23

Талантът от школата на Левски заяви, че като малък е симпатизирал на ЦСКА, но след това „е прогледнал“. Георги Янев добави, че е отхвърлил няколко оферти, сред които и такава от английския Тотнъм.

„Като малък бях от ЦСКА, по принцип цялото ми семейство са „чорбари“. Само аз съм от Левски. Заведоха ме на „Герена“ и от там започнах да тренирам и се запалих по „синята“ идея. Преди да „прогледна“, бях от ЦСКА“.

Значи все пак е лечимо положението. :)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Eminem » 21 дек 2014 20:26

zlato1234 написа:
Талантът от школата на Левски заяви, че като малък е симпатизирал на ЦСКА, но след това „е прогледнал“. Георги Янев добави, че е отхвърлил няколко оферти, сред които и такава от английския Тотнъм.

„Като малък бях от ЦСКА, по принцип цялото ми семейство са „чорбари“. Само аз съм от Левски. Заведоха ме на „Герена“ и от там започнах да тренирам и се запалих по „синята“ идея. Преди да „прогледна“, бях от ЦСКА“.

Значи все пак е лечимо положението. :)

Някой хора имат късмет и навреме проглеждат. Дано и други хора да се излекуват.

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот BadBoy » 21 дек 2014 20:35

blue atack написа:Защо па да не ги вземен в разград не играят редовно резерви такаче какво пречи :) :)

Трансферна сума, това първо
Големи заплати, това второ
Левски кое от двете може да си позволи в момента?
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
-1914-
Мнения: 505
Регистриран на: 08 апр 2014 12:17
Контакти:

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот -1914- » 21 дек 2014 22:21

Янев мисля, че го гледах срещу Лудогорец (7-0).
Доста добре разцъква, но на тази възраст няма да може да му вземем пари.
Дано се реализира.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Палермо иска футболист на Левски?

Мнениеот plamenst7 » 21 дек 2014 22:47

pruchab написа:Капитанът на юношеския национален отбор до 17 години и футболист на Левски Георги Янев може да стане футболист на италианския Палермо. Известният италианския журналист Джанлука Ди Марцио твърди, че ръководството на сицилианците се е преборило с Ювентус за привличането на Янев, известен като българския Андреа Пирло. Сделката на Палермо за юношата на Левски се очаква да влезе в сила от лятото и Янев да стане съотборник на Ивайло Чочев. В пристанищния град са впечатлени от техниката, точността и скоростта на 16-годишния полузащитник.


Гледах тая статия първо в спортал,сега и в гонг са я написали,предполагам е вярна.Аама ми е интересно как така италианците са го забелязали,а ние-не,щом е толкова добър? :?

Поредната лоша новина за Левски! Поредният талант който няма да остави следа в отбора който го е създал!
След такива новини винаги съм се чудел за какво ни е тази школа, а не влезем да я закрием. Хем и някой лев ще спестим, хем ще спрем да захранваме чужди отбори.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Левски:Трансферна зима 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот 7 е добро число » 22 дек 2014 16:38

Имаме вече що годе читав Тренор , айде сига да видим каква силекция ше напрай Гонзу , вече нали само с това ше се занимаа !
Да почва да работи по въпроса , а не само да прави стойки на великан .
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: Палермо иска футболист на Левски?

Мнениеот amstel_beer » 22 дек 2014 19:16

plamenst7 написа:
pruchab написа:Капитанът на юношеския национален отбор до 17 години и футболист на Левски Георги Янев може да стане футболист на италианския Палермо. Известният италианския журналист Джанлука Ди Марцио твърди, че ръководството на сицилианците се е преборило с Ювентус за привличането на Янев, известен като българския Андреа Пирло. Сделката на Палермо за юношата на Левски се очаква да влезе в сила от лятото и Янев да стане съотборник на Ивайло Чочев. В пристанищния град са впечатлени от техниката, точността и скоростта на 16-годишния полузащитник.


Гледах тая статия първо в спортал,сега и в гонг са я написали,предполагам е вярна.Аама ми е интересно как така италианците са го забелязали,а ние-не,щом е толкова добър? :?

Поредната лоша новина за Левски! Поредният талант който няма да остави следа в отбора който го е създал!
След такива новини винаги съм се чудел за какво ни е тази школа, а не влезем да я закрием. Хем и някой лев ще спестим, хем ще спрем да захранваме чужди отбори.

Семействата на момчетата в школата издържат самата школа, а Батков и ко. само прибират печалбата след продажбата им. Пък и са задължени да имат школа иначе няма да ги допуснат до никакви състезания под ръководството на Уефа и ФИФА ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ugly bug и 130 госта