Левски с призив към БФС за феърплей

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 20 окт 2014 17:21

trokadero_ написа:Айде без оплаквания ! ;) А другите колко са ги ощетявали заради тях не е истина

А заради вас по-малко ли са ощетяваните? Айде гледай твоето отборче преди да виеш. 8-) Стойчо преди и след всеки мач вие като чакал без значение от резултата. Явно така трябва да се действа за да няма подобни неща. ;)
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот trokadero_ » 20 окт 2014 17:23

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
trokadero_ написа:Айде без оплаквания ! ;) А другите колко са ги ощетявали заради тях не е истина

А заради вас по-малко ли са ощетяваните? Айде гледай твоето отборче преди да виеш. 8-) Стойчо преди и след всеки мач вие като чакал без значение от резултата. Явно така трябва да се действа за да няма подобни неща. ;)


Не защитавам никой . Ако има истински грешки да - но да правиш на въпрос от яд някакви неестествени грешки - не ... Ако говорите за мача с Локото - напълно нормален развой на мача .

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот ЕМИЛ » 20 окт 2014 17:24

trokadero_ написа:
W84me написа:
trokadero_ написа:Айде без оплаквания ! ;) А другите колко са ги ощетявали заради тях не е истина

Хаха, когато цялото свинско войнство говори за директиви е позволено, а?


А там не знам ;)

Не знаеш щото тока ти изнася :mrgreen:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот trokadero_ » 20 окт 2014 17:27

ЕМИЛ написа:
trokadero_ написа:
W84me написа:
trokadero_ написа:Айде без оплаквания ! ;) А другите колко са ги ощетявали заради тях не е истина

Хаха, когато цялото свинско войнство говори за директиви е позволено, а?


А там не знам ;)

Не знаеш щото тока ти изнася :mrgreen:


:mrgreen: Емиле чакам покана за предстоящият мач ;)

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 20 окт 2014 17:27

trokadero_ написа:
Не защитавам никой . Ако има истински грешки да - но да правиш на въпрос от яд някакви неестествени грешки - не ... Ако говорите за мача с Локото - напълно нормален развой на мача .

Разбира се, ако беше така с ЦСКА не само декларации от клуба, интервюта на Стойчо и Томов как синьо-зеленото БФС ви прави мръсно, но поне 4-5 темички за това щеше да има вече. То е ясно, че щом не е във вашият двор е различно виждането. 8-)
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот v.r.s. » 20 окт 2014 17:34

1palq4o1 написа:
v.r.s. написа:То на почти всеки мач има осъдени несъществуващи засади, както и немаркиране на такива, особено когато ситуациите са тънки. Това са нормални неща и не виждам за какво нарушаване на феърплея става въпрос, така ги е видял съдията, така е отсъдил. Ако ставаше въпрос за някакво брутално ощетяване съм съгласен да се пускат декларации и да се подават жалби, но ако през целият мач само тези две засади са отсъдени погрешно, струва ми се глупаво да се пускат подобни декларации и да се претендира за нарушаване на феърплея.



Брутално викаш...
При 0:1 двама човека излизат сами срещу вратаря-при шанс 50:50 ( да приемем, че едното положение е пропуск ) това означава 0:2 за Левски и мача отива на съвсем друго ниво.
Дай дефиниция за брутално подпиране, моля!


Брутално е да не отсъдят реална дузпа или да отсъдят несъществуваща такава за противника, спестяване на червени картони или дадени пресилено на вас, набутване чрез пресилени фалове в собствената ви половина, както и даване на засади, за което говорим, при положение, че играча е покрит с няколко метра и несвирене на няколко метрови засади за противника. И като изброявам нещата които за мен са брутално подпиране, не зная защо се сещам за такива в полза предимно на двата гранда, през годините и въобще на силните на деня отбори, като Литекс, Лудогорец и др. А за две засади през целият мач и то при тънки ситуации е наистина смешен плач, ако не беше изравняването със сигурност нямаше да се изтъкват. А и наистина си има ред, като пускане на жалби след мача, които да доведат до наказание на съдията, ако се прецени, че е ощетил отбора, а такава не е пусната.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот ЕМИЛ » 20 окт 2014 17:34

trokadero_ написа:
ЕМИЛ написа:
trokadero_ написа:
W84me написа:
trokadero_ написа:Айде без оплаквания ! ;) А другите колко са ги ощетявали заради тях не е истина

Хаха, когато цялото свинско войнство говори за директиви е позволено, а?


А там не знам ;)

Не знаеш щото тока ти изнася :mrgreen:


:mrgreen: Емиле чакам покана за предстоящият мач ;)

Каня те да изживееш удоволствието от мача наблюдавайки го от секторБ .

s.th.1926
Мнения: 451
Регистриран на: 29 апр 2012 11:05

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот s.th.1926 » 20 окт 2014 17:36

Момчета, Левскари. В събота България видя един мъжки мач! Хората разбраха, че футболът в БГ е още жив! Бяхте по-добри, но приемайте равенството като мъже. Случват се такива работи. Веднъж са в твоя полза, веднъж са в твой ущърб! То така май е и в живота по принцип? Не ви приляга на 100 годишния клуб, да пускате такива декларации. Поне така мисля! В мачовете с вас, съм виждал Локомотив много пъти ощетен. Сещам се веднага за 2 мача, фрапиращи. Когато ви дадоха дузпа за игра с... глава на Йошев?! И 2008, когато паднхме 2-3 на Лаута. Гонзо притрепа Ставрев (вратаря) и вкара гол за 2-3. Тогава и агитката ви "гледаше" мача с гръб към терена...
Тате, как се пише любов?

Пише се Л-О-К-О-М-О-Т-И-В, сине!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот trokadero_ » 20 окт 2014 17:38

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:
trokadero_ написа:
Не защитавам никой . Ако има истински грешки да - но да правиш на въпрос от яд някакви неестествени грешки - не ... Ако говорите за мача с Локото - напълно нормален развой на мача .

Разбира се, ако беше така с ЦСКА не само декларации от клуба, интервюта на Стойчо и Томов как синьо-зеленото БФС ви прави мръсно, но поне 4-5 темички за това щеше да има вече. То е ясно, че щом не е във вашият двор е различно виждането. 8-)


Не е така . Аз не отричам за ЦСКА нищо ;)

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Левски с призив към БФС за феърплей

Мнениеот trokadero_ » 20 окт 2014 17:39

ЕМИЛ написа:
trokadero_ написа:
ЕМИЛ написа:
trokadero_ написа:
W84me написа:
trokadero_ написа:Айде без оплаквания ! ;) А другите колко са ги ощетявали заради тях не е истина

Хаха, когато цялото свинско войнство говори за директиви е позволено, а?


А там не знам ;)

Не знаеш щото тока ти изнася :mrgreen:


:mrgreen: Емиле чакам покана за предстоящият мач ;)

Каня те да изживееш удоволствието от мача наблюдавайки го от секторБ .


И след мача - на Боримечката :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 63 госта