Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата между отборите на Марек и Левски София

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот Долно уйно » 05 окт 2014 18:19

Stahlgewitter написа:
Долно уйно написа:До 40-тата секунда на видеото няма нищо извънредно което да не се случва всеки кръг на поне 2-3 мача.
Двама олигофрена размятаха там някакъв шал за 10-20 секунди от техния сектор.

За тебе е "някакъв шал",за нас не е!Стига сте рИвали за щяло и нещяло,че започвате да ми ставате смешни.

Вие негорите шалове на други отбори в сектора нали?
Този така е решил, така е направил и го прави в техния си сектор.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот terata » 06 окт 2014 10:40

Добре де, некъв пендел си правил гаргара с шал на Левски. Хубуу, отива се и се пребива съответния индивид, дотук чудесно, или по-скоро разбираемо. Обаче, какво са виновни останалите хора на стадиона, че бяха замеряни с камъни? Какво бяха виновни седалките на стадиона, че някви забулени индивиди ги трошаха, кат невидели? Е те тва не го разбирам! Друг е въпроса, защо въобще започва мач, на който липсва каквато и да е полиция.

ribara999
Мнения: 22
Регистриран на: 30 сеп 2014 15:50
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот ribara999 » 06 окт 2014 14:14

Явно всичко пак ще бъде изкарано в полза на Левски.Сега ще се каже,че феновете на Марек са започнали да ги провокират.Да ви попитам,според вас този шал от къде се появи???Шалът беше взет от тези,които бяха зад оградата и хвърляха хората с камъни и шишета без да са провокирани по никакъв начин.Естествено видеото на спортала започва с шала,с който е провокирана агитката на Левски.Да,ама не!Я изгледайте видеото след 2:25 и ще видите,откъде се появи въпросният шал.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот terata » 06 окт 2014 15:36

ribara999 написа:Явно всичко пак ще бъде изкарано в полза на Левски.Сега ще се каже,че феновете на Марек са започнали да ги провокират.Да ви попитам,според вас този шал от къде се появи???Шалът беше взет от тези,които бяха зад оградата и хвърляха хората с камъни и шишета без да са провокирани по никакъв начин.Естествено видеото на спортала започва с шала,с който е провокирана агитката на Левски.Да,ама не!Я изгледайте видеото след 2:25 и ще видите,откъде се появи въпросният шал.

Ем че то тва си е истината.

ribara999
Мнения: 22
Регистриран на: 30 сеп 2014 15:50
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот ribara999 » 06 окт 2014 16:04

terata написа:
ribara999 написа:Явно всичко пак ще бъде изкарано в полза на Левски.Сега ще се каже,че феновете на Марек са започнали да ги провокират.Да ви попитам,според вас този шал от къде се появи???Шалът беше взет от тези,които бяха зад оградата и хвърляха хората с камъни и шишета без да са провокирани по никакъв начин.Естествено видеото на спортала започва с шала,с който е провокирана агитката на Левски.Да,ама не!Я изгледайте видеото след 2:25 и ще видите,откъде се появи въпросният шал.

Ем че то тва си е истината.


Пак казвам,изгледай това видео след 2:25 и ще видиш,откъде се появи шалчето и кой пръв провокира :?

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот Stahlgewitter » 06 окт 2014 18:27

Е вие нали сте кОлтурни,защо продължихте?
Колега,цялата вина за случката е в организаторите на събитието.Тук става въпрос за футболни фенове,не за девици отишли на църква.Като не могат да организират мероприятие,да си бият шута от А група и така.Голям рев,голямо чудо за няма нищо.
Изображение

ribara999
Мнения: 22
Регистриран на: 30 сеп 2014 15:50
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот ribara999 » 06 окт 2014 19:19

Stahlgewitter написа:Е вие нали сте кОлтурни,защо продължихте?
Колега,цялата вина за случката е в организаторите на събитието.Тук става въпрос за футболни фенове,не за девици отишли на църква.Като не могат да организират мероприятие,да си бият шута от А група и така.Голям рев,голямо чудо за няма нищо.


Не съм казал,че сме културни,даже бих казал точно обратното :lol: Просто ме е яд,че ние ще отнесем солена глоба,без да имаме вина.

От Областна дирекция на РДВР изпращат писмо до БФС, лично до Борислав Михайлов и до Марек с искане двубоят да бъде отложен. Причината е ясна: Липсата на възможност полицията да осигури охрана за двубоя. Униформените са ангажирани с избирателните секции, а не малка част е командирована и по границите, заради нахлуването на сирийски бежанци. От Марек са съгласни, но от БФС-не.


Спирам вече да говоря по този въпрос.Утре ще видим какво ще измислят господата от БФС.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот terata » 06 окт 2014 19:26

ribara999 написа:
Stahlgewitter написа:Е вие нали сте кОлтурни,защо продължихте?
Колега,цялата вина за случката е в организаторите на събитието.Тук става въпрос за футболни фенове,не за девици отишли на църква.Като не могат да организират мероприятие,да си бият шута от А група и така.Голям рев,голямо чудо за няма нищо.


Не съм казал,че сме културни,даже бих казал точно обратното :lol: Просто ме е яд,че ние ще отнесем солена глоба,без да имаме вина.

От Областна дирекция на РДВР изпращат писмо до БФС, лично до Борислав Михайлов и до Марек с искане двубоят да бъде отложен. Причината е ясна: Липсата на възможност полицията да осигури охрана за двубоя. Униформените са ангажирани с избирателните секции, а не малка част е командирована и по границите, заради нахлуването на сирийски бежанци. От Марек са съгласни, но от БФС-не.


Спирам вече да говоря по този въпрос.Утре ще видим какво ще измислят господата от БФС.


При положение, че не сте осигурили достатъчно и кадърна охрана на мача, значи имате вина. ;) Олигофрени има и от едната и от другата страна, обаче ваше задължение е да се погрижите за сигурността на двубоя. Друг е въпроса, защо въобще се допуска мач без да има полицейска охрана.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот ros » 06 окт 2014 21:08

terata написа:
ribara999 написа:
Stahlgewitter написа:Е вие нали сте кОлтурни,защо продължихте?
Колега,цялата вина за случката е в организаторите на събитието.Тук става въпрос за футболни фенове,не за девици отишли на църква.Като не могат да организират мероприятие,да си бият шута от А група и така.Голям рев,голямо чудо за няма нищо.


Не съм казал,че сме културни,даже бих казал точно обратното :lol: Просто ме е яд,че ние ще отнесем солена глоба,без да имаме вина.

От Областна дирекция на РДВР изпращат писмо до БФС, лично до Борислав Михайлов и до Марек с искане двубоят да бъде отложен. Причината е ясна: Липсата на възможност полицията да осигури охрана за двубоя. Униформените са ангажирани с избирателните секции, а не малка част е командирована и по границите, заради нахлуването на сирийски бежанци. От Марек са съгласни, но от БФС-не.


Спирам вече да говоря по този въпрос.Утре ще видим какво ще измислят господата от БФС.


При положение, че не сте осигурили достатъчно и кадърна охрана на мача, значи имате вина. ;) Олигофрени има и от едната и от другата страна, обаче ваше задължение е да се погрижите за сигурността на двубоя. Друг е въпроса, защо въобще се допуска мач без да има полицейска охрана.


На всяко гостуване на Левски се случва нещо... ту полицията е виновна, че я има, ту е виновна, че я няма... На домакинските мачове (когато все пак има публика) се веят знамена, призоваващи да кажем ДА НА РАСИЗМА и вината е ... абе нали знаете - левскарите не са виновни, кво беше, някакъв провокатор бил влязъл и се бил качил на вишката.

Кога най после ще видите и оцените действията на онези, които ви срамят, по начин, по който да стане ясно че много, ама много повече се дистанцирате от простотиите. Все още не са се произнесли за едното провинение, а вече има друго. И за изненада Дисциплинарната комисия няма кворум. Ясно е, че няма да има докато не мине мача с ЦСКА. Но после... и до тогава... Да не се окаже че вече са се натрупали грешки и за другото първенство. И не е ли наказанието с цел дисциплинаре?

Ама в края на краищата - "Качулки и маски" с дисциплина са крайно несъвместими неща
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Марек (Дупница) - Левски (София) 1-1 FT

Мнениеот gzagorov » 06 окт 2014 22:21

Stahlgewitter написа:Тук става въпрос за футболни фенове,не за девици отишли на църква.

Викаш, като са футболни фенове, е нормално да удрят, блъскат, мятат камъни, бомбички и ракети навсякъде :o Сега ми кажи, след всичко това да заведа ли сина или дъщерята на мач, или да не ги водя?
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, jusi и 136 госта