Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата между отборите на Хасково и Левски София

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 23 сеп 2014 11:10

boabbb написа:Иииииии, силни, бе :lol: Те това е играта 8-) Ралке, няма да се притесняваш, ти не си с биология в СУ :mrgreen: :mrgreen:

[offtopic]Мани ти, аз за дробовете така си говоря :mrgreen: Втората ми матура беше биология, точно преди матурата ми бяха останали 5,6 урока от втория учебник и до 3 часа сутринта учих, изкарах петица 8-) :mrgreen:[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот W84me » 23 сеп 2014 11:15

ralka_levskarka написа:
boabbb написа:Иииииии, силни, бе :lol: Те това е играта 8-) Ралке, няма да се притесняваш, ти не си с биология в СУ :mrgreen: :mrgreen:

[offtopic]Мани ти, аз за дробовете така си говоря :mrgreen: Втората ми матура беше биология, точно преди матурата ми бяха останали 5,6 урока от втория учебник и до 3 часа сутринта учих, изкарах петица 8-) :mrgreen:[/offtopic]

Браво, не че сме те питали :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 23 сеп 2014 11:23

W84me написа:
ralka_levskarka написа:
boabbb написа:Иииииии, силни, бе :lol: Те това е играта 8-) Ралке, няма да се притесняваш, ти не си с биология в СУ :mrgreen: :mrgreen:

[offtopic]Мани ти, аз за дробовете така си говоря :mrgreen: Втората ми матура беше биология, точно преди матурата ми бяха останали 5,6 урока от втория учебник и до 3 часа сутринта учих, изкарах петица 8-) :mrgreen:[/offtopic]

Браво, не че сме те питали :mrgreen:

[offtopic]Аз трябва да си кажа, ти недей много да знаЙш :mrgreen:[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот modor » 23 сеп 2014 11:24

[offtopic]Алоуу....спам темата :lol:[/offtopic]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 сеп 2014 18:32

ralka_levskarka написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
П.П. Нещо от писъмцето до Гонзо излезе ли? Просто любопитство...


Честно казано- нищо, за жалост. Дори въпрос, по този случай, никой не му зададе, да не говорим, че и по майла никой не ми отговори.. А Грънчаров, като го видя и май ме махна от приятели във фейсбук, омг..

Мда... и тамън тръгна да става публично известно и заглъхна хх
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 23 сеп 2014 18:33

Betchualeng Arnaikem написа:
ralka_levskarka написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
П.П. Нещо от писъмцето до Гонзо излезе ли? Просто любопитство...


Честно казано- нищо, за жалост. Дори въпрос, по този случай, никой не му зададе, да не говорим, че и по майла никой не ми отговори.. А Грънчаров, като го видя и май ме махна от приятели във фейсбук, омг..

Мда... и тамън тръгна да става публично известно и заглъхна хх

И това ще стане :lol: , а Грънчаров го хвана страх да не загуби работата си, хаха
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 сеп 2014 18:41

ralka_levskarka написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
ralka_levskarka написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
П.П. Нещо от писъмцето до Гонзо излезе ли? Просто любопитство...


Честно казано- нищо, за жалост. Дори въпрос, по този случай, никой не му зададе, да не говорим, че и по майла никой не ми отговори.. А Грънчаров, като го видя и май ме махна от приятели във фейсбук, омг..

Мда... и тамън тръгна да става публично известно и заглъхна хх

И това ще стане :lol: , а Грънчаров го хвана страх да не загуби работата си, хаха

Кое ще стане, то писмото вече се позабрави въпреки че някъде по сайтовете го бяха копирали.
Грънчаров.. ами може да се пази хляба, но е редно човек да се замисли дали угодническото поведение спрямо даден клуб или лица в него е коректно и нормално поведение за спортен журналист. Казвам го това при условие, че наистина писмото е причина за реакцията му.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
kartacha_hs
Мнения: 147
Регистриран на: 29 юли 2014 13:20
Местоположение: Аскуу/Шопия
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот kartacha_hs » 25 сеп 2014 02:16

W84me написа:
FCH написа:Изображение

Защо е този плакат?

Защото хасковските чорбари са много тъпи. Да не се бъркат с хасковските цесекари, те са си нормални хора, фенове. Аз говоря за тия, които разпъват подобни идЕотщини, обръщат знамена с лика на Апостола с главата надолу и петнят името на починала легенда на съперника.

И колкото и да е странно, осъзнах, че и хасковските говеда са почти толкова долни. Предни мачове са идвали да викат с нас, защото ги е мързяло да си идат на отбора в София или просто, защото изпитват симпатии и към отбора на града, а днес почват да ни скандират "Турция е вашата родина"(интересно ми беше, но не чух кой бил нашият баща), "Стадионът ви е кочина"(перифразирам), както и един от тях(а и някаква пикла гимназистка, но нея не я знам) ми се изпъчил и гордо тръгна към нашия сектор с тениската на Левски. Добре че полицията предотврати шамарите.
Да, левскарите в Хасково са си пичаги. С един такъв бивш съученик обсъдихме подробно мача на бира след него. Ама и хасковските говеда ми се изравниха в очите с хасковските чорбари. То предполагам, че е повсеместно така с тия индивиди, но е много странно хора, които са фенове на двата най-титулувани отбора в страната, да са толкова комплексирани и да злобеят срещу по-малките. Ама всички по-малки, не само срещу нас.

hd-fen написа:Победата не трябва да заблуждава никого че играта на Левски се е подобрила.Нищо подобно - никаква идея никакъв замисъл и игра по системата ''бай Кочо''.Едва ли всичките мачове ще бъдат съдийствани от Ра(ма)дан Мирянов.Няма как да се подмине факта че първите два гола бяха след 100% неосъдени засади.Не трябва и Ракел Ачмонек да се перчи и самозалъгва от ''народната'' и ''неплатена'' любов на феновете които скандираха името му.Знаем че в голямата си част те са от групата съблякла Петев напълно безплатно и върнала в Левски това неграмотно недоразумение - Гонзо.Положителното в този мач са 3-те точки и глътка въздух за истинските фенове на отбора в борбата му за оставане в групата.

Гонзо, Гаджев и качулките завинаги вън от Левски !

Доживях да прочета трезва оценка. Бях на стадиона и не видях дали са засади или не. Съдийството в този мач на прима виста не беше толкова фрапантно, както на мача с Марек, например. Чух за тия неща. Обещах си да гледам записа. Но като цяло останах с впечатление, че допуснахме много тъпи голове, които не бяха плод толкова на някаква идейна или добра игра на Левски, колкото на това, че нашите направиха безобразно сбъркан мач.
А и сега победата на Левски над Спартак с разлика доста може да излъже и феновете и отбора, че този Левски е нещо сериозно. Чета за някакви победи над Лудогорец, ала-бала... Това е абсурдно.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2814
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот futbolqga » 25 сеп 2014 12:06

kartacha_hs написа:Предни мачове са идвали да викат с нас, защото ги е мързяло да си идат на отбора в София или просто, защото изпитват симпатии и към отбора на града, а днес почват да ни скандират "Турция е вашата родина"(интересно ми беше, но не чух кой бил нашият баща), "Стадионът ви е кочина"(перифразирам), както и един от тях(а и някаква пикла гимназистка, но нея не я знам) ми се изпъчил и гордо тръгна към нашия сектор с тениската на Левски.
....
А и сега победата на Левски над Спартак с разлика доста може да излъже и феновете и отбора, че този Левски е нещо сериозно. Чета за някакви победи над Лудогорец, ала-бала... Това е абсурдно.

Тази песен е насочена срещу ЦСКА, а не Хасково. Не бях на стадиона, но се съмнявам да са ви обърнали толкова специално внимание, че да сменят текста. Освен ако не приемате Милко Балев и за ваш баща, не би следвало да я приемаш за насочена срещу Хасково.

А за Лудогорец - тъжно ми е за вас, честно. Знам, че медиите имат сила да промиват мозъци, ама чак пък толкова... Локо София спокойно можеха да бият Лудогорци с 3-4 гола разлика, а ако не бяха съдийските балтий срещу съперниците им, лудогорци сега щяха да са във втората шестица. Но дори и с познатите чернодрешковци, лудогорци пак са на 2 точки пред Левски и на 2 зад ЦСКА. Ходете да разправяте на някой друг приказките за великия Лудогорец, извършил нечувания подвиг да падне от невероятния Ливърпул, който в последните си 3 мача има равенство с втородивизионен отбор, загуба от Уест Хем и загуба от Астън Вила.

Потребителски аватар
kartacha_hs
Мнения: 147
Регистриран на: 29 юли 2014 13:20
Местоположение: Аскуу/Шопия
Контакти:

Re: Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София) | 1-4 FT

Мнениеот kartacha_hs » 25 сеп 2014 13:42

Това за песните ми е ясно, но не пяха "Милко Балев", това имам предвид.

П.П.: А за Лудорец на мен ли го казваш? По-скоро не. Аз не съм ги споменал.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, mikata, miro_rz, TristaNNN и 63 госта